V tomto kole dosáhlo totiž sedmnácti bodů ještě dalších pět čtenářů, ale Josef Trojan byl s tipem 41 vstřelených branek nejblíž. Do čela soutěže se po dvanáctém, předposledním kole dostal František Belfín z Týnce, na průběžném druhém místě je trojice Jaroslav Soumar, Karel Kremlík a Radek Bubela se ztrátou čtyř bodů. Sedm bodů ztrácí na průběžného lídra sedm tipařů. O tom, kdo si odnese ceny z jarní části tipovací soutěže, se rozhodne již v tomto kole. Jména vítězů najdete v Klatovském deníku 23. června.

Vítěz dvanáctého kola Josef Trojan z Mochtína si v redakci Klatovského deníku, Zlatnická 29/I může vyzvednout ceny, tričko a poukázku na 100 korun do Fortuny. A to ode dneška každý pracovní den od 8 do 16 hodin, nejpozději ale v úterý 22. června.

Vítězem dvanáctého kola Fortuna ligy se stal Josef Trojan z Mochtína

1. místo
KT0140 František Belfin, Týnec 17 90

2. – 11. místo
KT0082 Jaroslav Soumar, Zavlekov 17 86
KT0049 Karel Kremlík, Sušice 14 86
KT0022 Radek Bubela, Velhartice 11 86
KT0097 Marie Štaserová, Radinovy 17 83
KT0032 Jiří Havlík, Myslív 14 83
KT0040 Karel Janda ml., Klatovy 14 83
KT0043 Miloslav Kopa, Sušice 14 83
KT0062 Josef Vacík ml., Nýrsko 14 83
KT0116 Kristýna Prosserová, Sušice 11 83
KT0078 Pavel Sládek, Klatovy 11 83

12. – 25. místo
KT0150 Josef Vaněk, Strážov 14 82
KT0075 Václav Rendl, Volšovy 14 80
KT0086 Věra Strejcová, Plánice 14 80
KT0089 Karel Šafanda, Třebomyslice 14 80
KT0055 Josef Křivánek ml., Klatovy 11 80
KT0118 Petr Prosser, Sušice 11 80
KT0117 Jana Prosserová, Sušice 11 80
KT0096 Jindřich Štraser ml., Radinovy 11 80
KT0058 Josef Trojan ml., Mochtín 14 77
KT0122 Jaroslav Mareš, Luby 11 77
KT0088 Jiří Suk, Nýrsko 11 77
KT0102 Josef Nový, Týnec 8 77
KT0081 Monika Slavíková, Dobrotice 8 77
KT0077 Jan Sirotek, Klatovy 14 75

26. – 57. místo
KT0006 Věra Balounová, Janovice nad Úhl. 14 74
KT0019 Josef Braťka st., Chanovice 14 74
KT0111 Zdeněk Polomis, Nýrko 14 74
KT0113 Marian Polešák, Nýrsko 14 74
KT0114 Marie Praščáková, Horažďovice 14 74
KT0018 Dana Bláhová, Nýrsko 11 74
KT0027 Oldřich Friš, Klatovy 11 74
KT0124 Jiřina Marková, Luby 11 74
KT0068 Antonie Žitnková, Volšovy 11 74
KT0091 Josef Škach ml., Klatovy 11 71
KT0100 Josef Škach st., Klatovy 8 71
KT0143 Karel Slavík, Dobrotice 14 69
KT0103 Jiří Netušil, Újezd u Chanovic 11 69
KT0015 Marie Beštová, Sušice 0 69
KT0005 Vladimír Baloun, Janovice nad Úhl. 14 68
KT0009 M. Bartheldy, Horažďovice 14 68
KT0039 Tomáš Janda, Klatovy 14 68
KT0115 Jiří Pour, Klatovy 14 68
KT0028 Václav Heger, Červené Dvorce 11 68
KT0131 Vít Marek, Nýrsko 11 68
KT0112 Jozef Praščák, Horažďovice 11 68
KT0012 Pavel Bečka, Luby 8 68
KT0121 Katka Mezerová, Luby 8 68
KT0108 Ján Palo, Klatovy 8 68
KT0119 Jindřich Pacner, Luby 0 66
KT0098 Václav Štraser, Radinovy 17 65
KT0104 Karel Novák, Nýrsko 11 65
KT0101 Jan Šefl, Klatovy 11 65
KT0013 Josef Beran, Mochtín 8 65
KT0038 Jan Jílek, Kolinec 8 65
KT0079 Petr Sládek, Klatovy 8 65
KT0090 Tonda Šestík, Dešenice 5 65

58. – 85. místo
KT0059 Josef Trojan, Mochtín 17 64
KT0099 Jindřich Štraser, Radinovy 17 62
KT0010 Zd. Bartheldy, Horažďovice 14 62
KT0051 Milan Kříha, Žel. Ruda 14 62
KT0017 Václav Bláha, Nýrsko 11 62
KT0031 Karel Chmelenský, Volšovy 11 62
KT0094 Terezia Šlehoferová, Zavlekov 11 62
KT0063 Václav Vostrý, Nýrsko 11 62
KT0083 Václav Soušek, Nýrsko 8 62
KT0016 Miloslav Bořík, Klatovy 5 62
KT0050 Jiří Krs, Žel. Ruda 5 62
KT0052 Zbyněk Kubát, Švihov 5 62
KT0141 Pavel Přerost, Ústaleč 8 61
KT0133 Ludovít Molnár, Klatovy 8 60
KT0072 Jana Rajtmajerová, Klatovy 14 59
KT0036 Vojtěch Havlík, Klatovy 11 59
KT0105 Bohuslava Oudová, Mokrosuky 11 59
KT0127 Milan Malý, Nýrsko 8 59
KT0129 Miroslav Malý, Nýrsko 8 59
KT0014 Jan Beška, Sušice 11 58
KT0080 Miloš Skořepa, Klatovy 11 58
KT0145 Ladislav Hošek, Klatovy 8 57
KT0073 Petr Rajtmajer, Klatovy 14 56
KT0087 Jiří Stupka, Malý Bor 5 56
KT0035 Marie Havlíková, Klatovy 8 53
KT0030 Zdenka Hegerová, Červené Dvorce 8 53
KT0123 Blanka Martínková, Klatovy 5 53
KT0025 Pavel Doležal, Sušice –1 53

86. – 115. místo
KT0029 Vávlav Frühbauer, Komušín 14 50
KT0007 Erika Bartlová, Žel. Ruda 11 50
KT0020 Josef Braťka ml., Chanovice 11 50
KT0037 Karel Husa, Klatovy 11 50
KT0071 Stanislav Lorenc, Srbice 8 50
KT0106 Milan Ouda, Mokrosuky 8 50
KT0064 František Velíšek, Klatovy 8 50
KT0138 Josef Škach ml., Žel. Ruda 8 48
KT0061 Andrea Vovsová, Klatovy 8 47
KT0046 Jan Knotek, Týnec 5 47
KT0132 František Muchna, Plzeň 14 45
KT0067 Evžen Zdeněk, Horažďovice 14 45
KT0142 Michal Beran, Mochtín 11 45
KT0137 Ladislav Visinger, Klatovy 5 45
KT0054 Josef Křivánek st., Klatovy 14 44
KT0125 Svatopluk Macháček, Nýrsko 11 44
KT0066 Jiří Zavřel ml., Klatovy 8 44
KT0069 Karel Žejdlík, Klatovy 8 44
KT0109 Jaroslav Pavlík, Klatovy 0 43
KT0057 Pavel Toman, Klatovy 14 42
KT0076 Zdeněk Sýkora, Klatovy 5 42
KT0042 Josef Kadlec, Klatovy 11 41
KT0134 Karel Malý st., Nýrsko 8 41
KT0128 Karel Malý ml., Nýrsko 5 41
KT0130 Vladimír Melichar, Nýrsko 2 41
KT0004 Jaroslav Aška, Žel.Ruda 11 38
KT0047 Marie Knotková, Týnec 11 38
KT0034 Václav Hasnedl, Bernartice 8 38
KT0126 Jiří Mužík, Klatovy 11 35
KT0155 Robert Diviš, Janovice nad Úhl. 0 35

116. – 131. místo
KT0011 Libuše Bečková, Luby 8 34
KT0026 Karel Frančík, Zavlekov 11 32
KT0092 Josef Škach, Nýrsko 8 32
KT0033 Jaroslav Havlík, Myslív 5 32
KT0065 Jiří Zavřel, Klatovy 5 32
KT0056 Lukáš Kopecký, Klatovy 8 30
KT0154 Mir. Kratochvíl, Týnec 0 30
KT0044 Hana Kolorosová, Malý Bor 8 29
KT0008 Stanislav Bartl, Žel.Ruzda 5 29
KT0002 Milan Zajíček ml., Klatovy 0 29
KT0001 Milan Zajíček st., Klatovy 0 29
KT0120 Roman Mezera, Luby 2 26
KT0053 Josef Kunc, Sušice 11 23
KT0045 Jiří Kovalčík, Klatovy 5 23
KT0093 Marie Škachová, Klatovy 5 23
KT0021 Jaroslav Bubela, Velhartice 0 23

132. – 156. místo
KT0074 Bohumír Reitmayer, Klatovy 5 21
KT0135 Václav Frümbauer, Komušín 0 21
KT0084 Václav Strnad, Svrčovec 0 20
KT0144 Pavlína Pavlíková, Klatovy 0 19
KT0023 Jan Burghauser, Nýrsko 2 18
KT0041 Jana Jandová, Klatovy –1 17
KT0003 Radek Adamka, Klatovy 5 14
KT0148 Stanislav ŠÍT, Klatovy 0 14
KT0048 Vojtěch Kubík, Kvasetice 0 13
KT0110 Kryštof Pavlík, Klatovy 0 12
KT0085 Václava Strnadová, Svrčovec 0 11
KT0151 Lubomír Laco, Klatovy 0 10
KT0070 Václav Lojík, Horažďovice 0 10
KT0095 Petr Scháfer, Chanovice 0 10
KT0157 Eva Lambergerová, Klatovy 0 5
KT0156 Veronika Tomanová, Klatovy 0 5
KT0152 Václav Vacherlon, Buršice 0 5
KT0024 Alena Božíková, Klatovy –4 5
KT0107 Jiří Podráský, Klatovy 0 3
KT0060 Václav Vacovský, Klatovy 0 3
KT0146 Zdeněk Kovářík, Letovy 0 2
KT0153 Ivana Lochnerová, Buršice 0 2
KT0149 Zdeněk Říha, Velenivy 0 2
KT0147 Jan Vacík, Klatovy 0 –4
KT0136 Ladislav Kubát, Švihov –1 –33

Výsledky 12. kola:
1. Chanovice – Rokycany 2 0:4
2. Luby – Křimice 1 4:2
3. Chlumčany – Nýrsko 1 3:1
4. Svéradice – Pačejov 0 2:2
5. Klatovy B – Mochtín 2 2:3
6. Veřechov – Hory Matky Boží 0 1:1
7. Sušice B – Bezděkov 1 3:0
8. Velký Bor – Horažďovice B 1 6:0
9. Strážov B – Bezděkov B 1 7:0
10. Myslív – Hrádek B 1 5:2

Supertrefa 48