Turnaj starších přípravek se rozhodli v Sušici uspořádat na počet ikony sušického fotbalu Václava Hrabého, který oblékal dres sušického klubu od žáčků až do pozdního věku. V dorosteneckém dresu hájil barvy tohoto klubu v divizi koncem čtyřicátých let a divizi hrával i za družstvo mužů. Přestože jako vynikající hráč měl nabídky z klubů vyšších soutěží, nikdy nezměnil dres a zůstal sušické kopané věrný i později jako obětavý funkcionář, který odvedl velkou práci s mládeží.

Na premiérovém turnaji, kde se utkalo sedm týmů, dominovaly přípravky Klatov a Kdyně, naopak zklamáním bylo umístění domácího A týmu přípravek.

Výsledky:

Dlouhá Ves - Luby 1:4 (branky: Rovňanová - Hais 2, Malát, Maňas)

Horažďovice - Klatovy 1:3 (Hájek - Shklyarskyy 3)

Kdyně - Sušice B 8:0 (Hranáč 4, Trumpeš 4)

Luby - Horažďovice 1:1 (Maňas – Hájek)

Sušice A - Dlouhá Ves 2:2 (Gajdečka 2 - Jaroš, Bílek)

Klatovy - Kdyně 3:0 (Shklyarskyy 2, Tománek)

Horažďovice - Sušice A 2:1 (Forman, Hájek - Šefma)

Luby - Sušice B 8:0 (Malát 3, Hais 2, Holý Jan 2, Maňas)

Kdyně - Dlouhá Ves 5:0 (Trumpeš 3, Hranáč 2)

Sušice B - Klatovy 1:6 (Šťastný - Shklyarskyy 3, Bilíček, Partyngl, Valeš)

Sušice A - Luby 3:3 (Gajdečka 2, Kalista - Pivoňka, Malát, Maňas)

Dlouhá Ves - Horažďovice 1:3 (Rovňanová - Forman, Hájek, Panušková)

Sušice A - Kdyně 0:7 (Hranáč 3, Trumpeš 2, Barhoň, Čácha)

Klatovy - Luby 1:1 (Shklyarskyy - Malát)

Dlouhá Ves - Sušice B 2:3 (Čech, Václavík - Mach 2, Šťastný)

Sušice A - Klatovy 0:4 (Bilíček 2, Shklyarskyy 2)

Horažďovice - Kdyně 2:3 (Štěch, Hájek - Hranáč 3)

Sušice A - Sušice B 4:4 (Míčka 3, Křížek - Holeček 3, Šťastný)

Kdyně - Luby 4:2 (Chytil 2, Hranáč, Trumpeš - Malát, Pivoňka)

Klatovy - Dlouhá Ves 4:1 (Bilíček 2, Shklyarskyy 2 - Váci)

Horažďovice - Sušice B 6:2 (Hájek 3, Štěch, Boček, Forman - Mach 2).

Konečná tabulka

1. SK Klatovy 1898 ⋌6 5 1 0    21 : 4   16
2. SK Kdyně 1920⋌ 6 5 0 1    27 : 7  15
3. FK Horažďovice⋌ 6 3 1 2   15 : 11  10
4. Start VD Luby⋌ 6 2 3 1   19 : 10    9
5. TJ Sušice B⋌ 6 1 1 4   10 : 34    4
6. TJ Sušice A⋌ 6 0 3 3   10 : 22    3
7. Tatran D. Ves ⋌6 0 1 5   7 : 21    1

Nejlepší střelci: Bohdan Shklyarskyy (SK Klatovy 1898), Robin Hranáč (SK Kdyně 1920). Nejlepší hráč: Martin Trumpač (SK Kdyně 1920). Nejlepší brankář: Martina Panušková (FK Horažďovice). (sed)