Pod vedením trenéra Jiřího Jakše a jeho nové posily na lavičce – hrajícího asistenta Václava Sýkory – se více než dvacítka hráčů klatovského áčka, béčka a dorostenců, kteří budou testováni pro A mužstvo, začala připravovat na novou sezonu v krajském přeboru.

Na tréninku se objevil i Stanislav Vítovec, který, ač hraje za Běšiny, přišel se svými bývalými spoluhráči a kamarády trénovat.

„V mužstvu žádné zásadní změny během zimní přestávky nenastaly. Odešli Šmejkal a Šinál, naopak tu máme nováčka – útočníka Jakuba Hrádka z Petřína, který přichází na hostování. Testovat chceme čtyři naše dorostence a je tu i Karel Šlechta z béčka, kterého bych chtěl zpátky do A týmu. Uvidíme, jak se mu povede v přípravě. Je tu s námi i Tomáš György, který už je po zdravotních problémech v plné síle, což je potěšující zpráva," informoval o změnách v A týmu trenér Jakš, který doplnil, že hráči budou trénovat třikrát v týdnu a od soboty je čeká turnaj v Sušici, kde budou ladit herní formu s velmi kvalitními soupeři z krajského přeboru a z divize.

„Zaměříme se hlavně na útok a na koncovku, tedy to, co nás nejvíce na podzim trápilo," dodal trenér s tím, že vedení klubu bude usilovat o získání ještě jednoho hráče. V týmu zůstali oba gólmani – Herman a Lorenc – a jednat se prý bude ještě i o Páleníkovi z Dlouhé Vsi.