OSTROV – KLATOVY 2:1

Klatovy začaly aktivně a již v šesté minutě se dostaly zásluhou Bezděka do vedení. Domácí inkasovaná branka zaskočila a hosté měli další možnosti k navýšení skóre. V 19. minutě ale přišel do té doby ojedinělý brejk domácích a po centru z pravé strany vyrovnal Diviš. Ostrov po vyrovnání ožil, získal mírnou převahu a donutil klatovské hráče více bránit. Ke konci prvního poločasu se hra vyrovnala a celky šly do kabin za nerozhodného stavu.

Druhý poločas odstartoval pokutový kop domácích, který proměnil Novotný. „Do druhého poločasu jsme šli s trochu změněnou taktikou, ale plány nám pokazil rozhodčí, který si vymyslel penaltu. Ke kontaktu našeho a hostujícího hráče vůbec nedošlo. Museli jsme na to reagovat střídáním a posílit ofenzivu," mrzel vstup do druhé půle trenéra Klatov Martina Lepešku. Hosté se vrhli do útoku s cílem vyrovnat, čímž nechávali domácím okýnka v obraně k rychlým protiútokům. „Ve druhé části druhé půle jsme se dostali do tlaku, domácí se soustředili na obranu, ale nic z něho už nevyplynulo. Je to pro nás hořká porážka," uzavřel zápas Lepeška.

Poločas: 1:1. Branky: 19. Diviš, 48. (PK) Novotný – 6. Bezděk. Rozhodčí: Tvrdík – Melničuk, Hányš. ŽK: 2:3. Diváci: 254.

Sestava Klatov: Rojík – Krásný (66. Dolanský), Žáček, Matějka (64. Vojtko), Pavlovič, Janda, Mészáros (77. Rybák), Chirinciuc, Kotrba, Bezděk, Lucák.