Pro Myslív bylo radostné v tom, že si v tomto kole připsal dva body. První za remízu doma se Sokolem Nezamyslice a druhý za výhru v tomto duelu na pokutové kopy. Naopak smolné bylo kolo pro Železnou Rudu, která prohrou v Hradešicích přišla o vedení v tabulce. Železnorudští mladí fotbalisté ale mají o zápas méně než jejich největší rivalové na čele tabulky, kde usadil v roli lídra tabulky FC Švihov.

Švihov – Luby 4:1 (3:0; branky: 14. Kulhánek, 16., 55. Voráček, 22. Mazanec – 64. Šleis; rozhodčí: Bureš; ŽK: 1:0; diváků: 60). Švihovští hráči porazili svého soupeře zejména díky dobré hře v prvním poločasu. Po přestávce polevili a dovolili soupeři častěji ohrožovat svou branku, přesto jednou skórovali a spoustu šancí opět zahodili. Domácí brankář se blýskl chycenou penaltou.

Hradešice - Železná Ruda 3:1 (1:0; branky: 35., 51., 70. Nauš - 54. Jelínek; hráno bez karet; diváků: 20; rozhodčí: Říha).

Myslív - Nezamyslice 2:2 (2:2; na PK: 4:3; branky: 12. Borka, 24. Masopust - 18., 29. Kubovec; rozhodčí: Staněk; ŽK 1:0; diváků: 40).

Strážov - Kašperské Hory 0:1 (0:1; branka: O. Bártík; rozhodčí: Bína; ŽK: 0:1; diváků: 20). Oslabený domácí tým nedokázal odpovědět na překvapivou branku z 10. minuty po celý zbytek utkání. Strážovu citelně chyběl kapitán Soušek.

Dlouhá Ves - Nalžovské Hory 1:1 (0:1; na PK: 3:2; branka domácích: 58. Beránek; rozhodčí: Šúrová; ŽK: 1:1; diváků: 50). Utkání s mnohými šancemi na obou stranách a s větším počtem u domácích hráčů. Družstvo domácích bylo opět doplněno malými fotbalisty z minižáků. Penaltový rozstřel vyzněl lépe pro domácí, kteří získali zaslouženě dva body.

Mochtín - Bolešiny 2:0 (0:0; branky: 40. Hadáček, 52. V. Pretzelmayer; diváků: 20; rozhodčí: Hessová; ŽK 0:1). (sed)

 1. Švihov ⋌ 6 5 0 1 19: 10 15
 2. Hradešice ⋌ 6 4 1 1 19: 10 13
 3. Železná Ruda ⋌ 5 4 0 1   15: 7 12
 4. Luby ⋌ 6 4 0 2 16: 10 12
 5. Mochtín ⋌ 6 4 0 2 16: 14 12
 6. Dlouhá Ves ⋌ 6 2 3 1 11: 14 11
 7. Nalž. Hory ⋌ 5 2 2 1   14: 8   9
 8. Kašp. Hory ⋌ 6 2 1 3     8: 11  8