Ve finále zdolal 1:0 po tuhém boji tým Tenkých párků, jenž tak obhájil loňské umístění na stříbrné pozici.

Na turnaj se přihlásilo dvanáct týmů, které byly rozlosovány do dvou základních skupin. V těchto zápasech se rozhodlo o tom, že se do vyřazovací části nedostaly týmy Panterů a Ztraceného víkendu. Ve vzájemném souboji útěchy nakonec zvítězil Ztracený víkend, a obsadil tak 11. místo, na domácí tým zbyla poslední 12. příčka.

Konečné pořadí ve skupinách:

Skupina A: 1. Modrá nudle, 2. Dobřany, 3. Red Dogs Kal, 4. FC Vypítka, 5. ST Smrk, 6. Ztracený víkend.

Skupina B: 1. Mušlák Team, 2. Tenké párky, 3. Stará Rychta, 4. AFK Bidlo, 5. UDH, 6. Panters.

Před čtvrtfinále bylo ještě odehráno předkolo, kde se střetly týmy na 4. a 5. místech ve skupině, a tyto zápasy znamenaly konec pro dva tradiční účastníky ST Smrk a plzeňská FC Vypítka.

Ve čtvrtfinále skončila překvapivě pouť turnajem pro vítěze skupiny A tým Modré nudle, který nezvládl pokutové kopy proti AFK Bidlu, a obsadil konečné 5. místo. Ve stejné fázi vypadly i zbývající týmy ze skupiny A Dobřany a obhájci prvenství Red Dogs Kal. Konečné 8. místo obsadil tým UDH, který nestačil v pohledném zápase bohatém na góly na pozdější vítěze.

Výsledky zápasů play-off:

O 11. místo: Panters - Ztracený víkend 0:1.

Předkolo: FC Vypítka – UDH 0:1, ST Smrk - AFK Bidlo 1:4.

Čtvrtfinále: Dobřany - Stará Rychta 0:2, Red Dogs - Tenké párky 0:1, Modrá nudle - AFK Bidlo 0:1 p, Mušlák Team – UDH 4:2.

Semifinále: Tenké párky - AFK Bidlo 2:1, Stará Rychta - Mušlák Team 0:2.

O 3. místo: AFK Bidlo - Stará Rychta 3:1.

Finále: Tenké párky - Mušlák Team 0:1

Konečné pořadí Panters Cupu:

1. Mušlák Team, 2. Tenké párky, 3. AFK Bidlo, 4. Stará Rychta Klatovy, 5. Modrá nudle, 6. Dobřany, 7. Red Dogs Kal, 8. UDH, 9. FC Vypítka, 10. ST Smrk, 11. Ztracený víkend, 12. Panters.

Individuální ceny:

Osobnost turnaje: Radek Mužík (Mušlák Team). Nejlepší střelec: Pavel Baštář (UDH). Nejlepší brankář: Vlastimil Hromada (Tenké párky).

„Letošní ročník jsme přesunuli z již pomalu nevyhovujících podmínek v Točníku na naše nové působiště na sokolském stadionu v Klatovech, který se ukázal jako více než důstojný hostitel naší tradiční akce. Ze všech týmů vyzařovala veliká spokojenost s organizací, zázemím i kvalitou travnaté plochy. Jediné, co všem pokazilo dobrý dojem, bylo jako téměř vždy počasí, kdy se okolo poledne spustil déšť a bohužel vytrval po celý zbytek turnaje až do pozdních večerních hodin,“ posteskl si jeden z organizátorů turnaje Petr Hlaváč.