„Rád bych celý tým pochválil. Podařilo se nám vyhrát první dva zápasy s Průhonicemi a Kamenným Přívozem, i když uznávám, že výkon nebyl úplně optimální. V posledním utkání jsme se utkali s kvalitním ročníkem Jesenice a náš tým předvedl to, co udělalo radost nám všem," konstatoval Michal Mikyska, který pak v superlativech ke svým svěřencům ještě malou chvíli pokračoval.

„Jeden vedle druhého vymáčkl ze sebe maximum a všichni ukazují týden co týden neustálé zlepšování. Bojovnost, radost, obětavost a hlavně vůle vyhrát až do konce. Výsledek proti Jesenici (8:8) je pěkný, přičemž víme, že se dalo i zvítězit, ale větší radost mám z toho, jak se kluci chovali na hřišti a jaký výkon předvedli. Bylo také příjemné vidět, že když se našim zkušenějším tolik nedařilo, tak několik hráčů ukázalo skvělý výkon za ně. Rád bych ještě pochválil velkého bojovníka Maťu Pastyříka, který si vedl bravurně," dodal Mikyska.

Okresní přebor mladších přípravek, skupina P (6. kolo) - turnaj v Jesenici, výsledky Rapidu: SK Rapid Psáry / SK Kamenice - Spartak Průhonice 11:0, TJ Kamenný Přívoz / FC Jílové B - SK Rapid Psáry / SK Kamenice 3:6, SK Rapid Psáry / SK Kamenice - SK Slavia Jesenice 8:8.