V tomto kole krajského přeboru dorostu se o tom přesvědčili i fotbalisté mladšího dorostu ze Sušice. V domácím prostředí se soupeřem z Plzně Sušičtí neproměnili spoustu šancí a známé pravidlo nedáš, dostaneš, se opět potvrdilo. Soupeř, se kterým Sušice sousedí v tabulce, ale na kterého měla desetibodový náskok, si nakonec za těsné vítězství 1:0 odvezl nezasloužené, ale jedním gólem potvrzené tři body.

TJ Sušice – Prazdroj Plzeň

STARŠÍ DOROST: 3:3 (0:2)

Domácí prohráli první půli 0:2, ve druhém poločase však zlepšenou hrou zvrátili vedení na svou stranu, o které však přišli sedm minut před koncem. Rozhodčí: Duchek. Diváků: 30. Branky: Pohořal, Kalný a Málek.

MLADŠÍ DOROST: 0:1 (0:0)

Domácí neproměnili spousta šancí, hlavně ve druhém poločasu. Rozhodčí: Duchek. Diváků: 30. (sed)