V obou věkových kategoriích byli pražskému Žižkovu domácí důstojným soupeřem. V klání dvou sousedů v tabulce starších dorostenců, v němž by si výhrou domácí v tabulce polepšili o dvě místa, se body nakonec dělily. Viktorka Žižkov tak zůstala s dvoubodovým odstupem zůstala na Klatovy.
Mladší dorost nastupoval s vědomím, že hraje s vedoucím celkem tabulky, který minimálně inkasuje, a čisté konto uhájil i na hřišti pod Hůrkou, odkud si odvezli za těsnou výhru další tři body.

Klatovy - Žižkov
Starší dorost: 2:2
(1:1). Hosté otevřeli skóre zápasu, když využili hrubé chyby domácích. Na branku ale domácí dokázali rychle reagovat, vyrovnal Sýkora po přihrávce Matějky. V 50. minutě se ujaly Klatovy vedení gólem Výtiska. Soupeř stupňoval tempo a podařilo se mu vyrovnat, když zblízka prostřelil domácího brankáře. Do konce utkání se nepodařilo ani jednomu mužstvu skórovat, a tak se týmy o body spravedlivě podělily.

„Jsem spokojený. Žižkov disponuje velice kvalitním hráčských kádrem a i u nás se Pražané představili jako velmi silný protivník. Nám se povedla především druhá polovina zápasu. Alespoň trochu jsme si tak napravili reputaci po debaklu v Rokycanech,“ uvedl trenér staršího dorostu TJ Klatovy Stanislav Trnka.

Branky Klatov: Sýkora, Výtisk. Rozhodčí: Němec. Diváků: 50. Sestava Klatov: Kašpar, Kološ (46. Zedek), Kazmirčík, Veselka, Křížek, Sýkora (87. Skala), Bureš, Janda, Matějka, Výtisk, Lukeš (75. Voráček).

Mladší dorost: 0:1 (0:0). Hosté z Prahy byli v Klatovech po většinu zápasu lepším týmem a jejich vítězství je tak zcela zasloužené. Domácí fotbalisté velmi soustředěně a zodpovědně bránili a spoléhali na brejkové situace. Po obdržené brance v 65. minutě Klatovští dokázali hru vyrovnat, ale proti favoritovi si vypracovali jen jednu brankovou příležitost, kterou bohužel v gól neproměnili. Rozhodčí: Němec. Diváků: 40. Sestava Klatov: Kašpar, Schwarz, Ulrych, Pivoňka, Tokár, M. Brož, Raišl, Skala, Čížek, Jelínek, Valeš (střídali: Zedek, Lužný, Lukeš, Kolář).