Také fotbalová divize dorostu se blíží ke svému závěru. Los přinesl dvě krajská derby. V Rokycanech největší soupeř Klatov zaútočil vítězstvím nad Slavií Vejprnice na druhé místo, na které ztrácí dva body. Klatovský starší dorost si vedl úspěšně v Plzni na hřišti energetiků, odkud si přivezl cenný bod.

ZČE Plzeň - Klatovy
STARŠÍ DOROST: 2:2
(1:1). Pro domácí to bylo důležité utkání, jelikož jsou v tabulce ohrožených mužstev sestupem. První velkou šanci měl po přihrávce klatovského Jandy Pavlík, jehož střelu odvrátil domácí hráč jen za cenu rohového kopu. Do vedení šli ale domácí, a to už v 9. minutě po chybě hostující obrany. Ve 23. minutě našel ve vápně klatovský György volného Pavlíka, který střelou k tyči vyrovnal. Obě mužstva měla do konce poločasu po jedné šanci, ty ale gólem neskončily. Ve 49. minutě poslal Rendl do brejku Rejthara, který obešel brankáře a poslal hosty do vedení.
V 61. minutě byl zraněn na hřišti klatovský Lávička, rozhodčí Mareška odmítl ošetřit hráče a nechal domácí zahrát rohový kop, po kterém hosté inkasovali. Až po gólu byl zraněný hráč odnesen na nosítkách a utkání pro něj skončilo. Domácí chtěli vyhrát, hostující obrana ale hrála bez chyb a několik brejkových situací hosté nevyužili. „Ve zbývajících minutách utkání rozhodčí domácí tlačil, naši hráči však vše statečně ustáli a zaslouženě jsme si odvezli bod,“ uvedl trenér staršího dorostu TJ Klatovy Jiří Toman.
Branky Klatov: Pavlík, Rejthar. Rozhodčí: Mareška. Diváků: 50.
Sestava Klatov: Lorenc - Bouberle, Rendl, Lávička (62. Voráček), Veselka - Sýkora, Janda, György, Pavlík, Meszáros - Rejthar.

MLADŠÍ DOROST: 4:1 (3:0). Branky: Vít 2, Suda, Štorkán - Křížek. Rozhodčí: Mareška. Diváků: 50.
Sestava Klatov: Kašpar, Kološ, Kazmirčík, Kejha, Janečka (38. Brož), Schwarz, Šnour, Skala, Uruba, Křížek, Šneberk (57. Janda)