Výsledky 5. kola:

FC Tučňáci – BS Stars 3:7 (3:2; branky: Šmolc 2, J. Špaček ml. - Lukeš 2, Z. Přerost 3, J. Přerost, Schmidt). Tučňáci zaskočili pozornou hrou soupeře a celý první poločas se jim dařilo držet vedení. Až ve druhé půli, hlavně díky gólům Zdeňka Přerosta, se BS dostaly zpět do hry a závěr zápasu už byl plně v jejich režii.

TJ KT Lorenc 04 – Real Hybrid 9:3 (4:1; branky: Nushart, Hamhalter, M. Krejčiřík, Z. Krejčiřík 3, Balák 3 – Kotěšověc, Rath 2). Lorenc udržel svoji letošní neporazitelnost a připravili pro soupeře trochu předčasnou vánoční nadílku v podobě devítibrankového přídělu. Na něm se nejvíce podíleli třemi brankami Zdeněk Krejčiřík a Michal Balák.

PS Křeč – ANFK Černý uhlí 7:0 (6:0; branky: Rajtmajer 2, Kubalík 2, Průcha, Ianosteac 2). Podobnou nadílku připravili hráči PS Křeč pro Černý uhlí. Křeč rozhodla o osudu zápasu již v první půli šesti brankami, a tak druhá půle byla jen povinností, která nemohla nic změnit na konečném výsledku.

ST Smrk – SK Panters 1:5 (0:2; branky: Partyngl – Havlíček 2, Končal, Funfálek, Bastl). Panteři posílili útok staronovými střelci Havlíčkem a Končalem. Tento tah se jim vyplatil a oba útočníci se velkou měrou zasloužili o jednoznačný výsledek zápasu. Když se k nim přidal tradiční střelec Bastl a hlavně své hráče podpořil vynikajícím výkonem znovu objevený brankář Šefl, nebylo pochyb o vítězi.

SK Chlistov – Camel Luby 3:4 (2:3; branky: Pytel 2, Toman – Mařák 4). Chlistov, který se potýká s nedostatkem hráčů, protože se rozhodl pro účast v obou zimních soutěžích, se marně snažil dohánět náskok soupeře. Nedokázal důsledně bránit střelce Camelu Petra Mařáka, který čtyřmi brankami rozhodl o vítězství svého mužstva a dostal se i do čela tabulky střelců.

Nejlepší střelci po 5. kole: Petr Mařák (Camel Luby) - 11 gólů, Michal Rath (Real Hybrid) - 10 gólů, Pavel Bastl (SK Panters) - 9 gólů, František Hamhalter (TJ KT Lorenc 04) - 7 gólů.

11. AFK Bidlo⋌ 4 0 0 4    7:26    0

V novém roce se sejdou hráči ve sportovní hale na Vodojemu v Klatovech k zápasům 6. kola až 15. ledna. Rozpis zápasů: SK Chlistov - AFK Bidlo (9.00), ANFK Černý uhlí - Camel Luby (9.45), SK Panters - TJ KT Lorenc 04 (10.30), BS Stars - PS Křeč (11.15), FC Tučňáci - ST Smrk (12.00).