Proti sobě totiž nastoupí soupeři, kteří jsou na podzim hodně dlužni výkonům z minulého ročníku. Oba kolektivy mají nesporné kvality, jen v současné konkurenci nemají tak výrazné výsledky, jako tomu bylo ještě na jaře.

Začátek zápasů je, pokud není uvedeno jinak, v 16 hodin.

SOBOTA 12. ŘÍJNA

DIVIZE – SKUPINA A

Hořovicko – Sušice. Podruhé za sebou zajíždí Sušice na hřiště soupeře. Hořovicko na podzim doma v úvodním kole podlehlo Písku, další zápasy byly již vítězné a v nich už více než 300 minut neinkasovalo. Naposledy vyprovodilo Doubravku výpraskem 5:0.

KRAJSKÝ PŘEBOR

Klatovy – Horažďovice. Klatovy mají doma jen 67procentní úspěšnost a Horažďovice venku dokonce nulovou úspěšnost. A skóre čtyř vstřelených branek a 13 inkasovaných nenaznačuje, že by hosté měli být v roli favorita. Poslední vzájemný zápas skončil vítězstvím Klatov doma 2:1.

1. A TŘÍDA

Nýrsko – Zruč. Okula v domácím prostředí ještě se Zručí nevyšla bodově naprázdno – naposledy v červnu se v Nýrsku body dělily.

Svéradice – Černice. V posledním podzimním kole před rokem byly doma úspěšnější Svéradice, které po remíze bodovaly i v pokutových kopech. Takový výsledek by domácí brali, ale z výsledků Černic na podzim venku jde strach – čtyři zápasy, čtyři výhry, skóre 14:2 a pouze v jediném zápase hosté inkasovali.

1. B TŘÍDA – SKUPINA B

Štěnovice – Dlouhá Ves. Bilance vzájemných zápasů z minulého ročníku nefavorizuje ani jednoho ze soupeřů. Oba duely skončily dělbou bodů. Hráči Dlouhé Vsi byli ale úspěšnější v pokutových kopech.

Starý Smolivec – Hradešice. Hostům se v posledních kolech vůbec výsledkově nedaří, ale mají s domácími z minulého ročníku stoprocentní bilanci a vůbec by neškodilo, kdyby si ji prodloužili. Bude to ale těžké – domácí musí napravovat výpadek z minulého víkendu.

OKRESNÍ PŘEBOR MUŽŮ
Velký Bor – Nezamyslice, Chanovice – Malý Bor, Luby B – Janovice, Železná Ruda – Klatovy B

III. TŘÍDA

Týnec – Velhartice, Kašperské Hory – Strážov B, Hartmanice – Janovice B (14.00), Mochtín B – Žihobce (14.00)

IV. TŘÍDA – SKUPINA A

Dlažov – Měcholupy B, Ježovy – Spůle, Měčín B – Nýrsko B, Železná Ruda B – Bezděkov B (13.15), Dešenice – Bolešiny B

IV. TŘÍDA – SKUPINA B

Milčice – Pačejov B, Soběšice – Veřechov, Hory Matky Boží – Zavlekov, Plánice – Kolinec, Budětice – Myslív (hř. Rabí)

NEDĚLE 13. ŘÍJNA

KRAJSKÝ PŘEBOR

Rokycany B – Luby. Historicky první duel. Béčko Rokycan má v tabulce na Luby k dobru pět bodů. V domácím prostředí sehrálo pět zápasů a jediným celkem, se kterým neuspělo, byly Klatovy. Luby však již byly ve dvou z pěti klání venku bodově úspěšné.

1. A TŘÍDA

Chodský Újezd – Mochtín. Domácí na svém hřišti dokážou docela slušně nadělovat a zatím kromě duelu s Černicemi nešli doma pod pět branek.

1. B TŘÍDA – SKUPINA B

Přeštice B – Žichovice (10.15). Přeštice nejsou místem, kam by Žichovice v minulosti jezdily pro body. Naposledy se jim to podařilo v říjnu 2009, kdy tam remizovaly 0:0. Hosté však útočí na čelo tabulky a mohli by tedy zdolat i tuto překážku. Jde o to, jak je nahlodala první podzimní prohra v Pačejově.

Rapid Plzeň B – Pačejov. Bude to duel dvou sousedů v tabulce s otevřeným koncem. Snad jen výhoda domácího hřiště by mohla více nahrávat plzeňskému celku.

Strážov – Měčín. Podruhé v tomto roce zajíždí hosté do Strážova a vždy v lepší výchozí pozici v tabulce. Na jaře ji ale vysokou prohrou nepotvrdili.

Horažďovice B – Starý Plzenec (15.00). Deset bodů od sebe dělí oba nováčky soutěže. Poslední výsledky domácí rezervy hlavně na jejím hřišti naznačují, že to budou mít hosté, kteří přijedou v roli lídra tabulky, na jejich půdě hodně těžké.

OKRESNÍ PŘEBOR MUŽŮ

Bolešiny – Švihov, Běšiny – Hrádek (15.00), Sušice B – Vrhaveč

III. TŘÍDA

Hradešice B – Nalžovské Hory, Bezděkov – Svéradice B, Měcholupy – Velké Hydčice

IV. TŘÍDA – SKUPINA A

Neznašovy – Vrhaveč B

IV. TŘÍDA – SKUPINA B

Hrádek B – Kvasetice

Miroslav Sedlmaier