Předchozí
1 z 14
Další

Záložník Viktorie Plzeň Pavel Šulc na pondělním tréninku v pražské Uhříněvsi. Dvacetiletý záložník patří k nejmladším členům českého výběru. 

Zdroj: FAČR

Mladý plzeňský fotbalista bude v jednadvacítce i v příštím kvalifikačním cyklu, to už by mohl patřit k lídrům týmu. 

Zdroj: FAČR

V kvalifikaci patřil Dominik Janošek, kmenový hráč Viktorie Plzeň, k nejvytěžovanějším hráčům. Proto nemohl chybět ani ve výběru na Euro, v pondělí si zatrénoval v pražské Uhříněvsi. 

Zdroj: FAČR

Také Krejčího asistent Jiří Kohout prošel mládežnickými družstvy plzeňské Viktorie, teď je v lize asistentem Davida Horejše v Českých Budějovicích. 

Zdroj: FAČR

Takhle pálí mladý plzeňský záložník Pavel Bucha, který v kvalifikaci vstřelil postupový gól v Řecku, předtím zařídil i vítězství v Chorvatsku. 

Zdroj: FAČR

A takhle bojoval talentovaný viktorián na pondělním tréninku v pražské Uhříněvsi. 

Zdroj: FAČR

A takhle jako by vyhlížel prvního soupeře na malém Euru ve Slovinsku. Tím budou ve středu od 18 hodin Italové. 

Zdroj: FAČR

Do slovinského Celje se vydali z ruzyňského letiště nejen fotbalisté Dominik Janošek, Pavel Šulc a Pavel Bucha, ale i kondiční kouč plzeňské Viktorie Michal Rukavička

Zdroj: FCVP

V úterý večer už si mladí čeští fotbalisté zatrénovali v dějišti šampionátu, základní skupinu odehrají ve slovinském Celje. 

Zdroj: FAČR

Na trénink v Celje bedlivě dohlížel trenér Karel Krejčí, který v roce 2016 dovedl plzeňskou Viktorii k mistrovskému titulu. Předtím byl v úspěšné éře asistentem Pavla Vrby. 

Zdroj: FAČR

A současně s tím spřádal plány, jak zaskočit favorizované Italy. "Nic konkrétního po mně nechtějte, zvlášť v dnešní době. Člověk si to může všechno v hlavě malovat a covid to pak změní," narážel kouč českého výběru na fakt, že den před zápasem prošli jeho svěřenci dalšími testy na koronavir. 

Zdroj: FAČR

Dominik Janošek už v úterý večer také vyběhl na stadion ve slovinském Celje. V kvalifikaci dal záložník Viktorie, jenž hostuje ve Zlíně, dva góly do sítě San Marina. Schoval si nějakou branku i na závěrečný turnaj? 

Zdroj: FAČR

Kvůli účasti na mistrovství Evropy Janošek v zimě měnil dres. Hostování z Plzně do Mladé Boleslavi změnil na pobyt ve Zlíně (na archivním snímku proti Spartě v souboji se spoluhráčem z národního týmu Ladislavem Krejčím) a vyplatilo se. Teď už je v Celje. 

Zdroj: Fastav Zlín

Trenérský štáb. Kouč Karel Krejčí (zprava) se svým asistentem Jiřím Kohoutem a trenérem gólmanů Ladislavem Maierem na stadionu ve slovinském Celje. 

Zdroj: FAČR