Z turnaje tří týmů však nakonec nic nebylo – celek Kdyně se totiž kvůli nedostatku hráčů nedostavil. A tak fotbalisté Lubů odehráli jen přípravné utkání s druhým účastníkem Memoriálu z Černic. Na plzeňského soupeře z I.A třídy však nestačili a prohráli 1:5. Ve čtvrtek večer čekal svěřence lubského kouče Vladislava Smolíka další zápas na půdě Mochtína. A výsledek? Znovu porážka. Tentokrát 2:3.

„Mírně se nám komplikuje základní sestava, kterou jsme měli už skoro vyladěnou. Na marodce jsou totiž hráči jako Veselka nebo Bureš, se kterými jsme počítali do základní sestavy. Zdravotně v pořádku není ani kapitán Martin Vejskal. V Mochtíně proto od začátku nastoupilo pět hráčů, kterým je šestnáct nebo sedmnáct let,“ říká trenér Lubů Vladislav Smolík.

Velmi pestrý týden Luby zakončí dnešním soubojem s Bukovcem, který bude pro dvanáctý tým loňského ročníku krajského přeboru zároveň generálkou. „Zápas s Bukovcem už ani nebereme jako přípravu. Duel chceme odehrát na maximum. V ostrém tempu. Jako by to bylo regulérní soutěžní utkání o důležité body,“ podotýká Smolík. Dnešní bitva s Bukovcem, který v létě přišel o nejlepšího střelce Ference Rótha, jenž přijal novou výzvu ve Zruči, začíná v 18 hodin.