Do postupu může již výrazně promluvit ve středeční dohrávce Chotíkov, který po výhře v Lubech doma hostí Klatovy. Rovněž situace na konci tabulky se ještě více zamotala poté, kdy ostatní soupeři bodují a naopak Strážov a Luby na první jarní body stále čekají. Mezi překvapení patří výsledek derby Klatovy – Sušice, ze kterého si předposlední tým tabulky odváží z Klatov cenný a zasloužený bod.

Horažďovice – Domažlice B 2:1 (0:0; branky: 59. Mičkal, 66. Jiřík – 69. Havlíček; rozhodčí: Mašek; ŽK: 2:3; diváků: 160). V prvním poločase měli největší šance ke skórování domácí Mičkal, který pálil vedle, a Jůda, jehož dělovka ze 30 metrů narazila na břevno. Hosté hrozili z nebezpečných protiútoků, ale žádnou vyloženou příležitost si nevytvořili. Úvod druhého poločasu začali domácí velkým náporem. V 59. minutě se dostal odražený míč k Mičkalovi, a ten propálil vše co mu stálo v cestě. O sedm minut později Jiřík střelou levačkou z hranice šestnáctky k tyči zvýšil na 2:0. Chvilky nepozornosti v obraně domácích využil domažlický Havlíček a po individuální akci snížil na 1:2.

Luby - Chotíkov 1:2 (0:2; branky: Šůs – Purkart, Břicháček; rozhodčí: Sziksaj; diváků: 100; ŽK: 4:3). Domácí hráči se hned v úvodu utkání dostali do vyložené šance, ale Šůs trefil jen tyč soupeřovy branky. Pak hosté přebrali iniciativu, kterou do konce prvního poločasu dokázali vyjádřit i dvěma vstřelenými brankami. Ve druhém poločase domácí zpřesnili a zrychlili kombinaci, přidali na důrazu. V 70. minutě se po rohovém kopu dostal k odraženému míči Šůs a snížil na 1:2. Až do konce zápasu zatlačili domácí soupeře na jeho polovinu a snažili se o vyrovnání, ale ani těch nejvyloženějších příležitostí nedokázali využít.

Blovice – Strážov 2:1 (0:1; branky: Rous, Žežula - Matějka; ŽK: 1:1; ČK: 1:1; diváků: 80). Hosté vedli v poločase brankou T. Matějky. Ve druhém poločase chtěli zvýšit skóre, ale klidňující branka nepřicházela. Naopak domácí po dvou podobných situacích z rohových kopů utkání otočili.

Klatovy – Sušice 1:1 (0:0; branky: 60. Hanzlík – 52. Hájek; ŽK: 1:2; diváků: 280; rozhodčí: Lanči). O výsledku zápasu bez vyložených brankových příležitostí rozhodly branky po standardních situacích. V 52. minutě měli výhodu přímého kopu hosté. K míči se postavil zkušený Hubáček, brankář Chaluš ránu pouze vyrazil a odražený míč poslal k tyči Hájek. V 60. minutě zahrával přímý kop domácí Jiří Matějka, v pokutovém území se nejlépe zorientoval Hanzlík a překonal jinak velmi dobře chytajícího Míčku. Pak to byla jen zoufalá snaha domácích o dosažení vítězné branky. V pohodě hrající hosté na ni odpovídali rychlými brejky, a tak nakonec došlo na spravedlivou dělbu bodů.