IV. třída skupina A – ročník 2011/12, třináct týmů

1. START Dešenice (hrací den SO, úřední začátek (úř.), 2. FJ SRK Železná Ruda (NE, 11.00), 3. Sokol Dlažov (SO, úř.), 4. Bezděkov (NE, úř.), 5. Sokol Vrhaveč (NE, úř.), 6. Klatovy 1898 (NE, úř.), 7. FK Dukla Janovice, (NE, úř.), 8. SK Bolešiny (NE, úř.), 9. Sokol Křenice (SO, úř.), 10. SK Ježovy (SO, úř.), 11. Sokol Měčín (NE, 15.00), 12. Spůle (SO, 2.30 hod před ÚZ), 13. volné číslo, 14. Sokol Měcholupy (NE, úř.).

Rozlosování – podzim 2011

1. kolo (12.) 13. 8. 2011 – 17.00

Měcholupy B - volno, Dešenice – Spůle, Železná Ruda B - Měčín B, Dlažov – Ježovy, Bezděkov B – Křenice, Vrhaveč B - Bolešiny B, Klatovy 1898 B - Janovice B

2. kolo (13.) 20. 8. 2011 – 17.00

Janovice B - Měcholupy B, Bolešiny B - Klatovy 1898 B, Křenice - Vrhaveč B, Ježovy - Bezděkov B, Měčín B – Dlažov, Spůle - Železná Ruda B, volno – Dešenice

3. kolo (1.) 27. 8. 2011 – 17.00

Dešenice - Měcholupy B, Železná Ruda B - volno, Dlažov – Spůle, Bezděkov B - Měčín B, Vrhaveč B – Ježovy, Klatovy 1898 B – Křenice, Janovice B - Bolešiny B

4. kolo (2.) 3. 9. 2011 - 17.00

Měcholupy B - Bolešiny B, Křenice - Janovice B, Ježovy - Klatovy 1898 B, Měčín B - Vrhaveč B, Spůle - Bezděkov B, volno – Dlažov, Dešenice - Železná Ruda B

5. kolo (3.) 10. 9. 2011 – 17.00

Železná Ruda B - Měcholupy , Dlažov – Dešenice, Bezděkov B – volno, Vrhaveč B – Spůle, Klatovy 1898 B – Měčín B, Janovice B – Ježovy, Bolešiny B - Křenice

6. kolo (4.) 17. 9. 2011 – 16.30

Měcholupy B – Křenice, Ježovy - Bolešiny B, Měčín B - Janovice B, Spůle - Klatovy 1898 B, volno - Vrhaveč B, Dešenice - Bezděkov B, Železná Ruda B – Dlažov

7. kolo (5.) 24. 9. 2011 – 16.30

Dlažov - Měcholupy B, Bezděkov B - Železná Ruda B, Vrhaveč B - Dešenice, Klatovy 1898 B – volno, Janovice B – Spůle, Bolešiny B - Měčín B, Křenice - Ježovy

8. kolo (6.) 1. 10. 2011 – 16.00

Měcholupy B – Ježovy, Měčín B – Křenice, Spůle - Bolešiny B, volno - Janovice B, Dešenice - Klatovy 1898 B, Železná Ruda B - Vrhaveč B, Dlažov - Bezděkov B

9. kolo (7.) 8. 10. 2011 – 16.00

Bezděkov B - Měcholupy B, Vrhaveč B – Dlažov, Klatovy 1898 B - Železná Ruda B, Janovice B – Dešenice, Bolešiny B – volno, Křenice – Spůle, Ježovy - Měčín B

10. kolo (8.) 15. 10. 2011 – 15.30

Měcholupy B - Měčín B, Spůle – Ježovy, volno – Křenice, Dešenice - Bolešiny B, Železná Ruda B - Janovice B, Dlažov - Klatovy 1898 B, Bezděkov B - Vrhaveč B

11. kolo (9.) 22. 10. 2011 – 15.30

Vrhaveč B - Měcholupy B, Klatovy 1898 B - Bezděkov B, Janovice B – Dlažov, Bolešiny B - Železná Ruda B, Křenice - Dešenice, Ježovy – volno, Měčín B - Spůle

12. kolo (10.) 29. 10. 2011 – 14.30

Měcholupy B – Spůle, volno - Měčín B, Dešenice – Ježovy, Železná Ruda B – Křenice, Dlažov - Bolešiny B, Bezděkov B - Janovice B, Vrhaveč B - Klatovy 1898 B

13. kolo (11.) 5. 11. 2011 – 14.00

Klatovy 1898 B - Měcholupy B, Janovice B - Vrhaveč B, Bolešiny B - Bezděkov B, Křenice – Dlažov, Ježovy - Železná Ruda B, Měčín B – Dešenice, Spůle - volno.⋌ (sed)