Vítězem se stal tým Přeštic, který ve finále porazil Roupov 2:1.

Do soutěže se přihlásilo celkem dvanáct týmů z klatovské OPEN ligy KARPEM 2010, které byly rozlosovány do třech skupin po pěti účastnících, na divokou kartu startovaly tři týmy, a to tým spolupořadatele SK Ježovy, dále týmy Roupova a Přeštic, složené z mladých dorostenců z Přešticka.

Přihlášení účastníci: Vilyž team Klatovy, AFC Sloni, FC Devils Klatovy, ANFK Černý uhlí Klatovy, APH Formanka Rozvoj, Modrá nudle Klatovy, Mengy team, Red Dogs Kal, GREINER Nýrsko, Magic, HPP Milence, Rychlá rota Klatovy, SK Ježovy, Roupov, Přeštice.
Po zápasech ve skupinách po prvním dnu turnaj opustily týmy, které skončily ve skupinách na posledním místě: Magic Klatovy, HPP Milence a Rychlá rota Klatovy.

Druhý den byly na pořadu vyřazovací zápasy. Do čtvrtfinále se probojovaly Red Dogs Kal, APH Formanka Rozvoj, AFC Sloni, SK Ježovy, Vilyž team Klatovy, Roupov, Přeštice a Mengy team Klatovy.

ČTVRTFINÁLE

Red Dogs Kal vstupoval do prvního čtvrtfinálového zápasu proti Vilyž teamu jako mírný favorit, jenže hosté hafany zaskočili. Domácím se podařilo vyrovnat na konečných 2:2, a tak musely rozhodovat penalty. V těch prokázal své kvality gólman Vilyže Jan Fait a poslal svůj tým do semifinále. Formanka Rozvoj po tuhém boji podlehla těsně Roupovu a Ježovy nedokázaly najít recept na kombinační hru Mengy teamu. V posledním čtvrtfinálovém utkání na sebe narazil loňský finalista AFC Sloni a Přeštice. I toto utkání rozhodovaly penalty, ve kterých byli šťastnější mladíci z Přeštic.

Výsledky čtvrtfinále:
Red Dogs Kal - Vilyž team Klatovy 2:3 p, APH Formanka Rozvoj – Roupov 0:1, AFC Sloni – Přeštice 0:1 p, SK Ježovy – Mengy team Klatovy 0:3.

SEMIFINÁLE

Semifinálový souboj mezi Vilyž teamem a Roupovem nabídl napínavou podívanou, ve které měli mírně navrch hráči Vilyže, jenže ve druhé půli vyšla hostům kombinace a Přibáň nasměroval svůj tým do finále. V dramatickém závěru už branka nepadla, a tak byl Vilyž team vyřazen. Druhý semifinálový duel nabídl souboj mezi Mengy teamem Klatovy a Přešticemi. První poločas vyhrály Přeštice 1:0, když branku zařídil Žíla, hráči Mengy teamu se snažili, ale vyrovnat se jim nepodařilo. Závěr utkání byl plný emocí a padaly žluté karty.

Výsledky semifinále:
Vilyž team Klatovy – Roupov 0:1, Přeštice – Mengy team Klatovy 1:0.

FINÁLE

Finálové utkání tak k překvapení všech nabídlo souboj mezi Roupovem a Přešticemi, tedy týmy, které startovaly na divokou kartu. Po poločasovém výsledku 1:1 se nakonec z konečného vítězství a zisku trofeje pro vítěze klatovského ligového poháru radoval tým Přeštic, který zásluhou dvou branek Mrázka finále vyhrál.

Výsledek finále:
Roupov – Přeštice 1:2 (1:1). Branky: Voráček – Mrázek 2.

Individuální ocenění:

Nejlepší střelec: 1. Pavel Baštář (FC Devils Klatovy). Nejlepší brankář: Jan Fait (Vilyž team Klatovy). Nejlepší hráč: Milan Vacík (Přeštice).
„Chtěl bych poděkovat pořadatelům z SK Ježovy za pomoc a organizační zajištění turnaje, dále děkuji všem dobrovolným rozhodčím z řad zúčastněných týmů za pomoc. Všem zúčastněným týmům děkuji za účast a věřím, že se jim v Ježovech líbilo,“ uvedl pořadatel soutěže Karel Bína.