Doubravka – Vlašim B 2:1

Důležité utkání plzeňský tým nakonec vyhrál, ale druhou půli musel odolávat stálému tlaku nebezpečných hostů. Do utkání Doubravka ale vstoupila dobře. V úvodu sice vlašimský Jícha hlavičkoval nad branku, ale potom během devíti minut získali domácí vedení. Za ruku ve vápně nařídil rozhodčí penaltu a Šimr nezaváhal – 1:0. Za chvíli Ábel vyslal dopředu Švece, který z těžkého úhlu prostřelil brankáře – 2:0. Středočeši přidali na obrátkách a Kunc musel zlikvidovat gólovku Borkovcovi.

Po obrátce se hrálo v režii Vlašimi, ale domácí odolávali až do 75. minuty, kdy závar před doubraveckou brankou využil Švamberk a střelou z hranice vápna k tyči snížil na rozdíl jedné branky. Vzápětí měl šanci domácí Došlý, jeho střelu z ůhlu však brankář chytil. Na druhé straně osm minut před koncem mířil Borkovec přesně do šibenice, Kunc se však vyznamenal a míč nádherně vyškrábl na roh. Domácí si oddechli.

Poločas: 2:0. Branky: 15. Šimr z PK, 24. Švec – 75. Švamberk. Rozhodčí: Melničuk. ŽK: 3:3. Diváků: 100.

Doubravka: Kunc – Řezáč, D. Novák, Smíšek (46. Brož), P. Krejčí – Petrželka (87. Mančal), Šimr, Sýkora, Došlý – Švec, Ábel (70. Pavlík). Trenér Roman Vyleta.

Příbram B – Domažlice 3:1

Středočeši nastoupili posíleni o deset hráčů ze širšího kádru ligového áčka a celý zápas byli lepším celkem. V úvodu propásli dvě dobré brankové šance a hosté je potrestali gólem Bezděka. Když se už zdálo, že Domažlice vedení udrží do přestávky, vyrovnal Papšys na 1:1.

Ve druhé půli Příbram pokračovala v náporu, Krameš vstřelil vedoucí gól, na který už lídr nedokázal odpovědět. Naopak domácí v závěru výhru jistili třetí brankou.

Poločas: 1:1. Branky: 43. Papšys, 66. Krameš, 88. Jurdík – 30. Bezděk. Rozhodčí: Blažej. ŽK: 2:2. Diváků: 150.

Domažlice: Frei – Strejc, Bauer, Tesař, P. Cihlář – Leitl (66. Bahleda), Braun, Šámal (66. Donko), Bárta – Bezděk (80. Staněk), Mužík. Trenér Zdeněk Michálek.

Tábor – Koloveč 1:1

V nepříliš záživné první půli chybělo oběma týmům nasazení a důraz. Vzrušily jen dva nepotrestané hrubé fauly na hostujícího Moura. Po přestávce se hosté zlepšili, začali domácí přehrávat a vstřelili Šperlem gól, který však nebyl uznán pro neexistující ofsajd. Přesto šla Koloveč do vedení, když tečovaná střela Parláska z pětadvaceti metrů skončila v táborské svatyni. Za chvíli byl ale po zásluze vyloučen hostující stoper Duben a Tábor vycítil šanci. Nakonec mu však musel pomoci rozhodčí, který odpískal penaltu po běžném souboji Miloty s protihráčem. Bod z Tábora je pro nováčka přesto cenný.

Poločas: 0:0. Branky: 83. M. Kučera z PK – 72. Parlásek. Rozhodčí: Melichar. ŽK: 0:2. ČK: 0:1 (75. Duben). Diváků: o.

Koloveč: Makó – Duchoň (30. L. Došek), R. Černý, Duben, Milota – Mour, Vůjtěch (58. Černohorský), Parlásek, Baxa, Duchek – Šperl (88. Kožíšek). Trenér Karel Krejčí.

Ostatní výsledky: Bohemians 1905 B – Zličín 1:2 (1:2, 18. Vašut – 22. May, 25. Barros vlastní), Motorlet – Votice 3:0 (0:0, 49. Podzemský, 82. Glasnovič, 86. Brodský z PK), Hořovicko – Litol 3:0 (1:0, 40. Pivoňka, 60. Vokáč, 67. Keckstein), Sezimovo Ústí B – Třeboň 1:0 (0:0, 87. Horka), Strakonice – Benešov 1:0 (1:0, 30. Glazunov).