V Berouně prohráli oba duely s místním Českým Lvem. Pro starší žáky to byl přímý souboj se sousedem v tabulce se stejným ziskem bodů o deváté místo. Mladší žáci podle teoretických předpokladů stačili držet krok s třetím celkem tabulky pouze v úvodu. V další části se již prosadili vyspělejší domácí a zcela zaslouženě si povinnou výhrou polepšili v tabulce, ve které se již vyhoupli na druhou příčku.

Český lev Beroun – TJ Sušice

STARŠÍ ŽÁCI 2:1 (2:1). Sušice přijela do Berouna s cílem bodovat. Tento cíl se jí ovšem splnit nepodařilo. I když byli hosté oslabeni o některé hráče kvůli nemoci, zápas jim vůbec nevyšel. Hrubými chybami se sami připravili o lepší výsledek. To ještě domácí neproměnili dva pokutové kopy. Branka za hosty: Libor Kutil.

MLADŠÍ ŽÁCI 6:1 (3:1). Hosté drželi se soupeřem krok jen prvních dvacet minut. Na první gól domácích stačili odpovědět Jirkou Motlem, který zužitkoval, krásnou přihrávku od Jirky Sedláčka. Pak měl ještě jednu příležitost skórovat Martin Dohnal, ale brankář mu jeho střelu chytil. To bylo od hostů vše. Pak se už jen prosadili vyspělejší domácí hráči. Branky za hosty: Motl. (sed)