Svěřenci trenéra týmu z města na Otavě Františka Melky nastoupili proti týmu z Hradešic, který Melka několik předcházejících let trénoval. Zajímavá konfrontace dopadla podle očekávání.

TJ Sušice - Sokol Hradešice 3:0 (2:0)

Cestu za vítězstvím Sušice odstartoval už v 5. minutě její kanonýr Radek Kočí, pro kterého byl vedoucí gól už v pořadí desátým na tomto turnaji. Také v dalších dvou kolonkách autorů branek se vyskytlo stejné jméno, a tak nebylo těžké hledat, kdo byl hlavním strůjcem dalšího vítězství sušických fotbalistů nad Hradešicemi.

Radek Kočí ovšem mohl přidat ještě další tři branky. Penaltu ale zlikvidoval hostující brankář Šůs a dvakrát postupoval sušický útočník sám na brankáře, ale úspěšný již ani jednou nebyl. Hosté se snažili, ale velkou šanci neproměnil M. Florián a z přímého kopu nastřelil M. Heimlich břevno.

Branky: 5., 20. a 60. R. Kočí. Sestava Sušice: P. Kindelmann, R. Potužák (46. O. Goby), J. Sládek, T. Marek, M. Kalný, J. Melka, F. Hrach, P. Hubáček, M. Hupka, R. Kočí, J. Farták (46. L. Junek).

Trenér Sušice František Melka po utkání řekl: „I přes výhru jsme podali na turnaji zatím nejslabší výkon. Dopouštěli jsme se mnoha chyb v kombinaci a také jednotliví hráči nesplnili svůj standard. Chyběl větší pohyb, větší chuť hrát, větší touha po vyšším vítězství.“

Miroslav Sedlmaier