Statistika z minulých let také hovoří o tom, že Janovice patřily v okresním přeboru mezi týmy, jejichž doménou k získání bodů bylo domácí hřiště. Mizivý bodový zisk venku vynahrazovala Dukla 74 procentní úspěšností v domácím prostředí a to bohatě stačilo na konečné šesté místo. Naopak, jak už bylo uvedeno, Janovice venku pouze paběrkovaly. To také potvrdil minulý ročník, ve kterém vyhrály na hřištích soupeřů na podzim pouze ve čtvrtém kole v Lubech a na druhé vítězství čekaly až do předposledního 25. kola, kdy přivezly tři body ze hřiště sestupujících Žihobců .

V podzimní části nového ročníku zopakovaly Janovice ziskem šestého místa pořadí na kterém skončily na jaře, a naznačily, že se chtějí v prvním polovině tabulky usadit na více než jedno soutěžní období. Přesto letošní podzim se oproti minulým ročníkům lišil v tom, že pro ně už doma takovou bodovou žeň nepřinesl. Dvanáct získaných bodů doma se rovnalo 57procentní úspěšnosti, a to byl proti 74 procentům získaných bodů v minulém ročníků výrazný pokles. Příčiny odkrývá bilance prvních poločasů, ve kterých dvakrát Dukla prohrávala, dvakrát remizovala a pouze ve dvou zápasech po poločase doma vedla 1:0. Chabé to bylo v domácím prostředí i se střeleckou produktivitou, kdy v šesti zápasech v první půli Janovice pouze třikrát skórovaly. Druhé poločasy už byly z pohledu Janovic daleko úspěšnější s bilancí pěti výher a jen v jediném se nepodařilo Dukle ve druhé půli skórovat, a to jí stálo tři body, které si odvezly Nezamyslice. O další čtyři body přišli janovičtí fotbalisté v samotných závěrech zápasů, které skončily shodným výsledkem 2:2. V duelu se Startem Dešenice hosté vyrovnali v nastaveném čase a minutu před koncem srovnal skóre v Janovicích také hostující tým FK Horaždovice B. O průběhu tohoto zápasu také vypovídají slova předsedy Dukly Petra Abela: „Byl to festival zahozených šancí. Hosté se po celý zápas jen bránili. Přesto se jim podařilo získat s námi první bod v soutěži, když v 89. minutě naše nekoncentrovaná obrana pustila do zakončení kapitána hostů M. Lávičku který srovnal skóre na konečných 2:2.“

Štědrost Dukly doma body rozdávat se ukázala i v posledním podzimním zápase, ve kterém se oba soupeři duelu Janovice - Veřechov rozešli s výsledkem bez branek.Tato štědrost v podobě třech případů formou dělby bodů a prohry se Sokolem Nezamyslice se odrazila v tabulce a mohlo to dopadnout ještě hůř, kdyby nebylo dvou světlých výjimek na hřištích soupeřů. Mezi ně patřily dva zápasy, ve kterých se podařilo fotbalistům Janovic získat cenné tři body. Ten první vítězný duel byl už ve druhém kole a znamenal plný bodový zisk v Sušici. V klání s místní rezervou (1:2), se podařilo Dukle po přestávce otočit výsledek a o cenném tříbodovém zisku rozhodl tři minuty před koncem bývalý dlouholetý hráč Sušice nyní ve službách Dukly, Václav Slivoň. Úspěchem Janovic skončilo i předposlední kolo, ve kterém zvítězily 3:1 na hřišti v Horách Matky Boží. V dalších třech zápasech venku za sebou Janovice sice herně nepropadly, ale přesto v nich vždy inkasovaly čtyři branky. Od podlahy se hrálo místní derby Bezděkov – Janovice (4:2), které přineslo vítězství domácím a bylo vyšperkováno hattrickem do sítě Dukly jehož autorem byl domácí Václav Valečka. Ve Vrhavči (4:1) držela Dukla krok s domácím favoritem v prvním poločase. Po změně s přibývajícími minutami začaly ubývat jejich hráčům fyzické síly a góly už padaly jen do jejich branky. S porážkou 4:1 odešli Janovičtí i ze hřiště lídra z Měčína.

Celková bilance Dukly Janovice v okresním přeboru:
Umístění: 6. místo, 13 utkání, 3 remízy, 5 proher, skóre 24:24 (průměr na utkání 1:8:1,8), 18 bodů = 46% úspěšnost. Doma: 7. místo, 3 utkání, 3 výhry, 3 remízy, 1 prohra (Nezamyslice 0:1), skóre 14:8 (2,3:1,3), 12 bodů, = 57% úspěšnost. Venku: 8. místo, 2 výhry, 4 prohry, skóre 10:16 (1,7:2,7), 6 bodů= 33% úspěšnost. Nejdelší série: 8 utkání mezi 4. - 12. kolem, v nichž nedošlo na dělbu bodů.
Střelci branek (v závorce počet minut potřebný k dosažení jedné branky): 6 – Plíhal (147), 4 – Urban (191), 3 – Slivoň (328), Hájek (246), 2 – Mareš (383), 1 – Gáborik (757), Holý (446), Sydorenko (437), Keřlík (463), Jandoš (291), Goldschmid (347). Vítězné branky: 1 – Plíhal, Urban, Slivoň, Hájek, Mareš. První branku daly Janovice ve 4 zápasech, z toho tři dotáhly do vítězného konce. Naopak první branku obdržely v 8 zápasech, dva z toho vyhrály, dvakrát remizovaly a čtyřikrát prohrály.
Nastoupili ve všech 13 utkáních (v závorce počet minut): Plný počet 13 utkání bez jediného střídání absolvoval za Duklu Janovice jediný hráč Pavel Toman (1170).

Odehraných minut (v závorce počet utkání): Pavel Toman 1170 (13), Petr Mašát 1004 (12), V. Slivoň 984 (12), Čuba 925 (11), Plíhal 887 (12), Šperl 831 (10), Mikulec 799 (10), Mareš 766 (9), Urban 765 (12), Gáborik 757 (9), Hájek 740 (9), Fremut 468 (6), Keřlík 463 (7), Holý 466 (9), Sydorenko 437 (8).
Celkem se v dresu Dukly nastoupilo na podzim 12 hráčů.

Žluté karty: 22 (11 hráčů, nejvíce 5 Gáborik, 4 Sydorenko). Červené karty: 1 (Gáborik).
Bilance brankářů: Václav Šperl 8 zápasů, 720 minut, dostal 17 branek, průměr na utkání 2,13, maximální neprůstřelnost 109 minut, 2 vyhraná utkání; Karel Šnejdar 5 utkání, 406 minut, dostal 6 branek, průměr na utkání 1,33, neprůstřelnost 126 minut, 3 vyhraná utkání.
Diváků: 790, doma, 440 (průměr na utkání 62), venku 350.

Nejvydařenější části utkání doma: mezi 1. – 40. minutou, kdy Dukla inkasovala v domácích 7 zápasech pouze jedinou branku. Nejhorší části utkání byla utkání doma, ve kterých obdržely Janovice v posledních dvou minutách tři branky.