Mladý tým Klatov, který se potácí u dna průběžné tabulky předvedl velmi sympatický bojovný výkon, naopak favorité z jihu Čech zůstali za očekáváním.

TJ Klatovy - Jiskra Třeboň 0:0

Úvod zápasu byl ve znamení nakopávání dlouhých míčů. První velkou šanci zápasu přinesla až 28. minuta, klatovský Pavlík obešel už i hostujícího brankáře, ale toho zastoupil Pintér. Pět minut před přestávkou se zatáhlo na druhé straně hřiště, ovšem gólman Klatov Herman udržel čisté konto, když instinktivně vykopl tečovaný míč na roh.

Po změně stran se očekával nápor hostů, ale obraz hry se příliš nezměnil. Hosté sice měli častěji míč na svých kopačkách, ale vážnější bránu Klatov neohrozili. Poté se sice hosté usadili před klatovskou svatyní, ale domácí zodpovědně bránili a především si hlídali soupeře při standardních situacích, které jsou jeho velmi silnou herní disciplínou. Ale Klatovští jen nebránili, podnikali nebezpečné výlety k bráně hostů. Největší šanci měl klatovský Pavlík, který před odkrytou částí brány nedosáhl na míč po přihrávce od Kotába. V 86. minutě sice domácí míč do sítě Třeboně dopravili, ale branky dosáhli z ofsajdu, proto gól hlavní sudí neuznal. A když se publikum gólu nedočkal ani po sérii rohů Třeboně, týmy se o body rozdělily.

Rozhodčí: J. Kořínek - J. Stumpf, K. Orálek. Delegát: J. Špak. ŽK: 1:2. ČK: 0:0. Diváků: 150.

Sestavy:

Klatovy: Herman - Brůha, Voráček (60. Beneš), Hovorka, Kotáb, Meszáros, György, Matějka (75. Holý), Pavlík, Hadraba, Voldřich.

Třeboň: Skála - Bláha, Maxa (Sedláček), Svoboda, Adam, Procházka, Příhoda, Malý, Hačka, Sláma, Pintér.