Přestože podle losu měly Klatovy výhodu domácího prostředí, musely duel na poslední chvíli přeložit z důvodu nezpůsobilého hřiště ve Velkých Hydčicích do Přeštic. O výsledku tohoto utkání, které skončilo remízou 1:1, se rozhodovalo až ve střelbě pokutových kopů, ve kterých byli nakonec úspěšnější svěřenci klatovského trenéra Lubomíra Vašici.

Klatovy - Přeštice 1:1 (1:0; branky: 37. Hanzlík – 75. Bešta). Pokutové kopy: 4:3, za Klatovy byli úspěšnými střelci Janda, Vacovský, Chaluš a Vítovec (nedali Mészároš, Hanzlík). Rozhodčí: Mazán. Sestava SK Klatovy 1898: Chaluš, Veselka, Ulrych, Skala (Vacovský), Matějka D. (63. Votípka), Vítovec, Hanzlík, Mészároš, Gajdušek, Dytrt (73. Homolka), Janda.

„Hrálo se na přírodní trávě, takže i styl hry byl jiný než na „umělce“. Bylo vidět, že je to soutěžní duel, a tomu odpovídala atmosféra před zápasem i výkon kluků. Hráči přistoupili k utkání soustředěně a zodpovědně a můžu říct, že 75 minut jsme byli lepším týmem a až na jednu chybu, po které Přeštice ze standardní situace vyrovnaly, jsme soupeře prakticky k ničemu nepustili. S výkonem hráčů jsem byl velice spokojený,“ zhodnotil utkání klatovský trenér Vašica. (sed, jik)