„Po dlouhé době jsme hráli naplno od první do poslední minuty. Vytvořili jsme si i daleko více brankových příležitostí. I proto zisk jednoho bodu beru spíš jako ztrátu,“ mínil trenér klatovského týmu Michal Hoffmann.

V příštím kole hostí klatovští borci doma vedoucí Přeštice, které o víkendu překvapivě podlehly Katovicím 0:1. Utkání začíná v sobotu v Klatovech dvě hodiny po poledni.

Čížová - SK Klatovy 1898 1:1

Pokutové kopy: 4:3. Poločas: 1:0. Branky: 28. Nečas – 60. Diviš. Rozhodčí: Fojtík. ŽK: 1:0. Diváci: 80.

Sestava Klatov: Jaroslav Rojík – Brudna (75. Dolanský), Bošek (88. Marek), Tříska (85. Kotrba), Krejčiřík (69. Krásný), Dvali, Mészáros, Diviš, Janda, Lukeš, Prančl. Trenér: Michal Hoffmann.

Ostatní výsledky 13. kola: Petřín Plzeň - Soběslav 2:1, Přeštice - Katovice 0:1, Doubravka - Rokycany 2:1, Jindřichův Hradec - Mýto 1:1 (3:4 na penalty), Hvězda Cheb - Beroun 0:3, Sedlčany - Mariánské Lázně 2:2 (5:6 na penalty), Hořovicko - České Budějovice B 3:4.