Klatovy – Vejprnice 3:2 (0:2; branky Klatov: Krásný, Říský, Janda z PK)

Hned v úvodu utkání šli hosté do vedení po nevydařeném rohovém kopu Klatov a ztrátě míče ve středu hřiště. Druhou branku přidali svěřenci trenéra Šámala po rohovém kopu. Domácí gólman Opl sice předvedl nejdříve parádní reflex, ale na dorážku již nestačil. A když klatovský útočník Říský střílel dvakrát z dálky do brankáře a Janda nastřelil hlavou břevno, skončil poločas 0:2. V druhé půli sice Klatovy opticky zatlačily soupeře na jeho polovinu, ale branku až do prvního gólu mockrát neohrozily. Až po akci Harmadyho snížil Krásný. Vyrovnání přišlo z hlavy Říského, kterému „naservíroval" míč Vítovec. Konec byl nešťastný pro hosty. Šli ve třech sami na Hermana, ale ten je vychytal. V poslední minutě vybojoval míč po dobrém napadání celého týmu Janda, ve vápně byl faulován a následný pokutový kop proměnil.

Sestava Klatov: Opl (Herman) – Lukeš, Mészároš, Janda, Cibulka, Kadlec, Dolanský, Matějka Daniel, Krásný, Harmady, Říský. Střídali: Kotrba, Pavlovič, Vítovec.