FK Hvězda Cheb - SK Klatovy 1898 2:2

Do vedení šli domácí po hrubé chybě hostů v rozehrávce. Ve 30. minutě se ale povedlo vyrovnat Kadlecovi, který předběhl posledního bránícího hráče a s přehledem překonal přízemní střelou brankáře domácích. O chvíli později trefil tyč domácích po závaru před brankou Štengl. Otočit vývoj utkání se Klatovům podařilo pár minut před přestávkou, kdy si Janda naběhl na prodloužený míč od Bezděka, odstavil si obránce a střelou z vápna překonal Martince.

Druhá půle nabídla fotbal s mnoho nepřesnostmi. Nechyběly ale šance. Cheb sice měl více ze hry, ale větší šance měly Klatovy. Bezděk šel například sám na brankáře nebo nastřelil tyč. Několikrát střílel i Krejčí, bohužel hostům vázla finální přihrávka a v mnoho případech Klatovští zbytečně ztráceli lehké míče. Domácím se podařilo vyrovnat.

Štěstí v penaltovém rozstřelu stálo na straně Klatov, když sice nejprve Martinec vychytal Žáčka, ale na druhé straně mířil chebský hráč jen do tyče a další pokus zlikvidoval brankář Klatov Herman.

Poločas: 1:2. PK: 2:4. Branky Klatov: Branky: Kadlec, Janda. 

Střelci pokutových kopů Klatov: PK: 1. Žáček - neproměnil, 2. Janda - proměnil, 3. Bezděk - proměnil, 4. Lukeš - proměnil, 5. Kotrba - proměnil.

Sestava Klatov: Sestava: Herman - Štengl (72. Matějka Daniel), Janda, Žáček, Lukeš - Kotrba, Jůda (80. Brož Martin), Mészáros, Kadlec (62. Vítovec) - Bezděk, Krejčí.

(mj)