Klatovy - Horažďovice 10:0 (4:0; branky: Bezděk 2, György 2, Krejčí, Kadlec, Lukeš, Kotrba, Harmady, Vítovec)

Brankovou nadílku Klatov v zápase s posledním celkem krajského přeboru odstartoval Karel Krejčí. Poté přidal dva góly Lukáš Bezděk. Do šance se dostal také soupeř, když se ve vápně uvolnil Forman, ale Rojík vytáhl dobrý zákrok. V prvním poločase se ještě prosadil Lukeš po kombinaci s Kadlecem.

Ve druhém poločase Horažďovičtí prakticky odpadli a kromě jedné šance se na nic nezmohli. Na klatovské straně se prosadil po centru Bezděka a ráně pod břevno György. Totožnou akci z druhé strany a centr Lukeše zakončil dalším gólem Vítovec. Svůj druhý gól si připsal György, trefil se také nejlepší střelec přípravy Harmady a branku proti svému bývalému klubu vstřelil i Kotrba. Dvě minuty před koncem se ještě po rohovém kopu prosadil Kadlec a uzavřel skóre zápasu.

Sestava Klatov: Rojík (45. Opl) - Veselka (45. Vítovec), Janda, Žáček, Lukeš (70. Veselka) - Sýkora (45. György), Kotrba, Mészáros (15. Matějka), Kadlec - Krejčí (45. Harmady), Bezděk. (mj)