Domácí fotbalisté v tomto duelu budou bojovat o další přízeň diváků, která určitě utrpěla prohrou v minulém týdnu s hosty z Přeštic. Hostující Horažďovice zase bojují o naději prolomit svoji podzimní neúspěšnost prvním bodovým ziskem na hřišti soupeře.

Začátek zápasů je, pokud není uvedeno jinak, v 16.30 hodin.

Sobota 26. září

KRAJSKÝ PŘEBOR
Klatovy – Horažďovice.
Po čtyřech soubojích v divizi se oba soupeři střetávají v období, které není pro ně vůbec lichotivé. Hostům se nedaří využít zápasů, které jim dávaly šanci bodovat, a také proto jsou na posledním místě tabulky. Klatovy po sestupu z divize získaly dosud v krajském přeboru pouze 29 % bodů, a co je nejvíce bolestivé, ztratily již devět bodů za tři prohry doma. Z tohoto pohledu je jakýkoliv bodový zisk jednoho ze soupeřů možný a ani jeden nemůže již po dosavadním průběhu podzimu překvapit.

Horní Bříza – Chanovice. Oběma soupeřům nevyšel úvod tohoto ročníku. V posledních čtyřech kolech ale oba celky bodují a je otázka, kdo komu možnost bodovat tímto duelem přeruší. Vysoká výhra domácích ve Stříbře je staví do role mírného favorita.

1. A TŘÍDA
Zbiroh – Luby
. S prázdnou se vrátili lubští fotbalisté z minulého zápasu ze Stodu a vzhledem k tomu, že domácí dokázali v minulém kole vyhrát na horké půdě v Nepomuku, jdou do tohoto zápasu v roli favorita, neboť vyhráli i předcházející dva duely se Startem na svém hřišti. Nýrsko – Nepomuk. Přestože postavení obou týmů v tabulce hovoří o něčem jiném, Okula byla v minulém ročníku v 1. A třídě s Nepomukem úspěšná. Na podzim vyhrála v Nepomuku a doma vyhrála i letos na jaře 1:0.

1. B TŘÍDA - SKUPINA B
Blovice – Svéradice, Hradešice - Dlouhá Ves (16.00), Předenice – Mochtín, Žinkovy - Pačejov.

OKRESNÍ PŘEBOR
Hrádek - Velké Hydčice, Žihobce - Chanovice B, Železná Ruda – Dešenice, Janovice - Hory Matky Boží.

III. TŘÍDA
Bolešiny - Velký Bor, Týnec – Měcholupy, Velhartice - Hradešice B.

IV. TŘÍDA
Plánice - Křenice (16.00), Ježovy - Strážov B, Dlažov - Měčín B, Myslív – Soběšice, Kašperské Hory – Hartmanice, Žichovice B - Hrádek B.

Neděle 27. září

1. A TŘÍDA
Strážov – Manětín
(16.00). Hosté byli po několik let účastníky krajského přeboru a i po sestupu mají svoji sílu, a také proto budou pro domácího nováčka tvrdým oříškem. Šance na bodový zisk je pro oba týmy padesát na padesát. Zbůch – Sušice. Domácí po sestupu z krajského přeboru zatím v nižší soutěži propadají. V tabulce jsou s pouhými dvěma body předposlední a nemohou si dovolit již dále nebodovat. Mladý kolektiv hostů v souboji se zkušeností domácích to nebude mít vůbec lehké.

1. B TŘÍDA - SKUPINA B
Měčín - Klatovy B (15.00), Žichovice – Švihov (15.00).

OKRESNÍ PŘEBOR
Mochtín B – Nezamyslice, Sušice B – Veřechov, Bezděkov - Vrhaveč.

III. TŘÍDA
Běšiny - Malý Bor (16:00), Nalžovské Hory – Neznašovy (14.30), Luby B – Kolinec, Horažďovice B– Kvasetice (15.00)

IV. TŘÍDA
Zavlekov – Spůle (15.00), Janovice B - Vrhaveč B, Rabí – Milčice (16.00), Svéradice B - Pačejov B (10.30).