Domácího šampionátu se zúčastnilo celkem deset týmů, které byly rozděleny do dvou skupin po pěti.

Nejlepší čtyři celky z každé skupiny postoupily do vyřazovacích bojů, nejhorší týmy čekal vzájemný souboj o konečné 9. až 10. místo. Ve finálové bitvě proti sobě nastoupili fanoušci ze Sokolova a Pelhřimova. Hokejoví příznivci Sokolova měli navrch, soupeře nepouštěli do vážnějšího zakončení a nakonec díky výhře 2:0 slavili titul mistra.Klatovští fanoušci obsadili ve Vrhavči šestou příčku. Příjemný fotbalový den byl v odpoledních hodinách zpestřen zorball fotbalem, večer pak účastníkům zahrála hudební kapela Fiasko.

„Jsem velice rád, že se všem zúčastněným turnaj líbil. Realizovat tento programem nabitý turnaj, by nešlo bez rodiny Kozáků a také všech sponzorů, kteří nás podpořili. Musím uznat, že pořádání tohoto turnaje, kterého se zúčastnila více než stovka lidí, bylo velmi náročné. Především psychicky. Jsem ale rád, že se to vše nakonec povedlo a Fanklub HC Klatovy se tak nesmazatelně zapíše mezi turnaje, se kterými jeho účastníci byli nadmíru spokojeni. Poděkování patří také TJ Sokol Vrhaveč, která nám umožnila turnaj uspořádat v jejich areálu, jenž nabízí mnohá sportovní využití,“ uvedl Jiří Zavřel, prezident klatovského spolku.

Nejlepším střelcem turnaje byl litoměřický Václav Starý, nejlepším brankářem se stal Zdeněk Weber ze Sokolova.

Konečné pořadí turnaje: 1. Sokolov, 2. Pelhřimov, 3. Kolín, 4. Litoměřice, 5. Nymburk, 6. Klatovy, 7. Kolín B, 8. Slavia Praha, 9. Tábor, 10. Klapne to (Pelhřimov B, Klatovy B, …).