ČESKÁ DIVIZE DOROSTU U19, SK. A

Klatovy – SŠ Plzeň 4:0 (2:0; branky: 19. Aizner, 39. Kapusta Matěj, 50., 57. Kolerus).

 1. Spartak Příbram⋌24 17 1 0 6   71:32   53
 2. Doubravka⋌23 15 2 2 4   87:32   51
 3. Rokycany⋌23 16 0 1 6   87:34   49
 4. Petřín Plzeň B⋌23 12 4 2 5   59:34   46
 5. Hořovicko⋌22 10 5 2 5   58:39   42
 6. SŠ Plzeň⋌23 13 0 2 8   55:46   41
 7. Písek B⋌23 10 4 1 8   56:59   39
 8. Klatovy⋌23 10 2 2 9   47:41   36
 9. Sedlčany⋌23  9 2 2 10  84:66   33
10. Motorlet Praha B⋌23  8 1 7 7   57:44   33
11. Táborsko B⋌23  8 3 1 11  55:53   31
12. Třeboň⋌24  7 4 2 11  44:62   31
13. Přeštice⋌23  7 2 3 11  49:52   28
14. SK Rakovník⋌23  8 0 1 14  33:65   25
15. Dobříš⋌24  2 1 1 20  31:113   9
16. Prachatice⋌23  2 0 2 19  27:128   8

ČESKÁ DIVIZE DOROSTU U17, SK. A

Klatovy – SŠ Plzeň 3:1 (3:0; branky: 5. Petrželka, 11. Vacek, 12. Kapusta Martin – 43. Brejcha).

 1. Sedlčany⋌23 19 0 1 5    85:12   58
 2. Motorlet Praha B⋌23 17 3 0 3   124:29   57
 3. Spartak Příbram⋌24 16 1 2 5    74:35   52
 4. Klatovy⋌23 14 3 2 4    70:36   50
 5. Písek B⋌23 13 4 1 5    68:44   48
 6. Táborsko B⋌23 14 2 1 6    94:33   47
 7. Petřín Plzeň B⋌23 12 0 3 8    70:39   39
 8. Rokycany⋌23 10 2 1 10   68:60   35
 9. Přeštice⋌23  9 1 3 10   61:51   32
10. SŠ Plzeň⋌23  9 1 2 11   38:45   31
11. SK Rakovník⋌23  6 4 3 10   43:45   29
12. Doubravka⋌23  7 1 1 14   31:54   24
13. Hořovicko⋌22  7 0 3 12   43:69   24
14. Třeboň⋌24  5 1 0 18   42:109  17
15. Dobříš⋌24  3 0 0 21   22:143   9
16. Prachatice⋌23  1 0 0 22   18:147   3

KRAJSKÝ PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU

21. kolo:

Domažlice – Košutka 9:1 (2:1, 29. a 70. Souček, 36., 54. a 61. Bozděch, 51., 56., 70. a 76. Vavřička – 11. Krinke).

Vejprnice – M. Touškov 10:1 (4:0, 6. Král, 11., 55., 61. a 80. Šmídl, 31., 44. a 85. Hájek, 73. Vodrážka, 77. Kotva – 47. Macko).

Nýrsko – Sušice 3:3, pen. 4:2 (3:1, 5. Pukač, 22. Jarko, 35. Mašek – 10. a 88. Kojzar, 61. Svoboda).

Luby – Rapid 3:0 kont.

1. Jiskra Domažlice 21 18 0 3 130:17 57
2. Slavia Vejprnice 21 18 0 3 122:34 53
3. Start Luby 21 14 0 7 71:36 41
4. Okula Nýrsko 21 12 0 9 59:52 35
5. Košutka Plzeň 21 9 0 12 54:74 27
6. Sušice 21 6 0 15 29:70 19
7. Rapid Plzeň 21 6 0 15 28:71 17
8. Město Touškov 21 1 0 20 9:148 3

KRAJSKÝ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU

21. kolo:

Domažlice – Košutka 13:0 (7:0, 3., 23. a 76. Chodora, 21. a 26. Souček, 31. Fořt, 34., 79. a 80. Dufek, 40. Jahn (pen.), 46. Bláha, 56. Červený, 58. Truong Cong An).

Nýrsko – Sušice 2:2, pen. 2:0 (1:1, 5. Šup, 74. Kravec – 10. Kadlec, 78. Myslík).

Luby – Rapid 1:1, pen. 2:3 (1:1, 33. Pivoňka – 27. Červený (vl.).

Vejprnice – M. Touškov 9:1 (2:1, 15. a 24. Šteffel, 50., 56. a 73. Vodrážka, 57. Sochor, 63. a 67. Klásek, 79. Žďárský – 31. Vojan).

1. Jiskra Domažlice 21 19 0 2 150:17 58
2. Start Luby 21 15 0 6 65:26 46
3. Rapid Plzeň 21 16 0 5 82:35 45
4. Slavia Vejprnice 21 12 0 9 61:45 36
5. Okula Nýrsko 21 12 0 9 72:40 35
6. Košutka Plzeň 21 6 0 15 34:90 17
7. Sušice 21 3 0 18 28:67 12
8. Město Touškov 21 1 0 20 8:180 3

KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU, SK. B

17. kolo:

Holýšov – Žákava 3:2 (2:1, 42. a 72. Vítek, 45. Procházka – 28. Červený, 50. Kalousek).

Dobřany – Kasejovice 5:7 (2:3, 23., 30., 50. a 60. Milota, 87. Šindelka (pen.) – 10., 17. a 58. Novosad, 27., 47. a 70. Čada, 72. Štutika).

Blovice – Hradešice 5:0 (3:0, 15., 42. a 50. Kutálek, 17. Šabata 54. Milfort (pen.).

Staňkov – Švihov 6:2 (2:2, 6., 49. a 63. Roth, 34. a 55. Gruber, 81. Bláha – 10. Prantl, 36. Toman).

Meclov – Horažďovice 9:0 (4:0, 11., 21., 68. a 81. Suchý, 31. Stodola, 40. Smazal, 53. Volfík, 59. Vlasák, 89. Malý).

Chlumčany – Mrákov 0:1 (0:1, 37. Dolp).

1. Sokol Blovice 17 15 0 2 103:28 45
2. Sokol Kasejovice 17 14 0 3 66:48 40
3. Horažďovice 17 11 0 6 76:46 35
4. Meclov 17 12 0 5 52:24 35
5. Staňkov 17 10 0 7 77:46 31
6. Sokol Mrákov 17 10 0 7 50:36 30
7. Holýšov 17 11 0 6 32:37 30
8. Žákava 17 8 0 9 35:35 24
9. Chlumčany 17 4 0 13 21:65 12
10. Dobřany 17 3 0 14 28:86 11
11. Švihov 17 3 0 14 40:67 10
12. Sokol Hradešice 17 1 0 16 16:78 3

KRAJSKÝ PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ

23. kolo:

Rapid – Vejprnice 0:3 (0:2, 7. Martan, 23. Nguyen The Dung, 65. Šteffel).

H. Týn – Klatovy 10:1 (4:1, 4. (pen.), 10. a 43. Sobotník, 32., 53., 56. a 60. Habart, 25. Mašek (pen.), 37. Bláha, 64. Kulík – 19. Mašek (vl.).

Tachov – Luby 1:1, pen. 5:4 (1:1, 15. Kapolka – 28. Holub).

Nepomuk – Bolevec 4:0 (2:0, 24. a 50. Sládek, 28. Tříska, 37. Kalabza).

Nýrsko – Rokycany 1:6 (1:2, 20. Irlbek – 29. a 67. Pavlas, 33. Karlíček, 43. Fair, 57. Mašek, 62. Kellner).

Doubravka – Domažlice 2:7 (0:3, 41. Linda, 49. Kloboučník – 8. a 10. Tumpach, 34., 46., 64. a 68. Baumann, 62. Soběhart).

Sušice – Horažďovice 3:0 (2:0, 8. Kolařík, 31. Míčka, 52. Novák).

Košutka – Přeštice 4:2 (2:1, 7. a 63. (pen.) Veselý, 9. a 65. Jiskra – 24. a 40. Šindelář)

1. Jiskra Domažlice 23 21 0 2 107:30 64
2. Horšovský Týn 23 20 0 3 104:22 59
3. Nepomuk 23 19 0 4 90:21 58
4. Sušice 23 19 0 4 79:31 55
5. Tachov 23 16 0 7 82:39 47
6. Start Luby 23 14 0 9 73:37 43
7. Přeštice 23 14 0 9 40:43 38
8. Klatovy 23 11 0 12 35:54 34
9. Senco Doubravka 23 10 0 13 58:54 33
10. Rokycany 23 11 0 12 48:47 31
11. Slavia Vejprnice 23 9 0 14 62:60 27
12. Rapid Plzeň 23 7 0 16 36:94 21
13. Bolevec 23 6 0 17 31:58 17
14. Košutka Plzeň 23 3 0 20 30:102 13
15. Horažďovice 23 4 0 19 30:98 12
16. Okula Nýrsko 23 0 0 23 15:130 0

KRAJSKÝ PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ

23. kolo:

Rapid – Vejprnice 2:0 (2:0, 25. a 27. Jílek).

H. Týn – Klatovy 0:6 (0:1, 20. Potužník, 37. Berka, 44. Kortán, 54. Vyčichl, 58. a 60. Hošek).

Tachov – Luby 11:0 (3:0, 13., 24., 33., 53. a 56. Tůša, 18. Švarcbek, , 41. Kapolka, 43. Valečka, 45. Roháč, 47. Pelikán, 50. Krýsl).

Nepomuk – Bolevec 7:0 (3:0, 2. a 48. Salák, 15. a 17. Böhm, 35. Konvář, 55. Brožík, 59. Klůs).

Nýrsko – Rokycany 0:14 (0:6, 1., 7., 20., 34. a 35. Nový, 10. Šmát, 20. Suchý, 35. Pour, 36. Jílek, 48., 55. a 58. Hrytsalyk, 49. Drechsel, 52. Bernat).

Doubravka – Domažlice 1:4 (1:1, 18. Šůcha – 19. (pen.) a 45. Szabó, 51. a 58. Tauer).

Sušice – Horažďovice 12:0 (1., 7., 12., 26. a 53. Kulhánek, 7. Karas, 23., 31., 32., 38. a 55. Poledník, 53. Kiml).

Košutka – Přeštice 9:2 (3:1, 11. Pechman, 26., 28. a 59. Adam, 33. a 60. Pečenka, 46. a 58. Kobes, 52. Horváth – 15. Šára, 35. Němec(pen.).

1. Tachov 23 21 0 2 149:31 65
2. Nepomuk 23 21 0 2 172:24 64
3. Klatovy 23 17 0 6 116:33 52
4. Košutka Plzeň 23 18 0 5 134:55 52
5. Jiskra Domažlice 23 17 0 6 106:53 51
6. Rokycany 23 16 0 7 106:36 46
7. Senco Doubravka 23 15 0 8 124:63 46
8. Sušice 23 13 0 10 93:68 38
9. Přeštice 23 9 0 14 87:85 28
10. Horažďovice 23 10 0 13 68:134 28
11. Slavia Vejprnice 23 7 0 16 43:85 23
12. Okula Nýrsko 23 7 0 16 40:140 19
13. Bolevec 23 5 0 18 26:95 14
14. Rapid Plzeň 23 3 0 20 34:130 10
15. Horšovský Týn 23 3 0 20 34:148 9
16. Start Luby 23 2 0 21 24:176 7

KRAJSKÁ SOUTĚŽ ŽÁKŮ, SKUPINA A

21. kolo:

Staňkov – Chodov 2:1 (1:0, 18. Salák, 43. Hodan – 43. Kapic).

Nýřany – Mrákov 1:4 (0:4, 52. Hošťálek – 2., 8., 11. a 26. Strádal).

Hradešice – Švihov 0:3 (0:1, 19. Žďárský (pen.), 39. Petelík, 47. Sládková).

Tlučná – Stříbro 2:2, pen. 3:5 (1:2, 14. Motlík, 50. Miarko – 16. Rašín, 21. Gontkovič).

1. Tatran Chodov 21 17 0 4 48:11 50
2. Švihov 21 15 0 6 52:26 45
3. Sokol Hradešice 21 14 0 7 67:32 40
4. Tlučná 21 11 0 10 47:52 35
5. Staňkov 21 10 0 11 35:49 26
6. Baník Stříbro 21 7 0 14 44:70 21
7. Sokol Mrákov 21 5 0 16 29:53 19
8. Dioss Nýřany 21 5 0 16 46:75 16

OKRESNÍ PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ

Skupina A:

Kolinec – N. Hory 7:0 (3:0; 11. Pancner, 18. Marek, 23. (vl.) Kraus, 32. Pasker, 42., 54. Pech M., 48. Němec).

Klatovy B – Bolešiny 9:2 (3:1; 1., 31., 35. Daněk, 15. Potužník Jakub, 16. Kortán, 33., 46., 52. Baxa, 46. Taušek – 6., 48. Krondl).

Strážov – Ž. Ruda 1:4 (1:2; 18. Kalivoda – 15. Chalupský, 25., 42. Kopecký, 50. Bechyně).

 1. Klatovy B⋌13 13 0 0  0  178:12   39
 2. Kolinec⋌13 11 0 0  2   77:22   33
 3. Železná Ruda⋌13  8 0 0  5   50:49   24
 4. Strážov⋌13  4 0 0  9   20:67   12
 5. Bolešiny⋌13  2 0 0 11   23:91    6
 6. Nalžovské Hory⋌13  1 0 0 12    6:113   3

Skupina B:

Doubravice-Sedlice – Horažďovice B 0:1 (0:1; 23. Pánek).

Hrádek – Svéradice-Pačejov 2:5 (0:2; 41. Fremund, 52. Illek – 17., 34., 38., 44. Majer, 28. Vondryska).

S. Hoštice-Katovice – Chanovice 4:3 (3:2; 8., 23., 58. Švarc, 17. Zimanzl – 3. Janeček, 24. Jakub, 42. Varga).

Sušice B – Volyně-Čestice 2:1 (1:1; 5. Kulhánek, 34. Kalný – 26. Grabmüller).

 1. Sušice B⋌13 11 2 0 0  52:17  37
 2. Volyně-Čestice⋌13  9 1 1 2  67:19  30
 3. S. Hoštice-Katovice⋌13  8 0 1 4  57:24  25
 4. Horažďovice B⋌13  5 1 1 6  59:34  18
 5. Chanovice⋌13  4 0 1 8  36:64  13
 6. Hrádek⋌13  3 1 1 8  30:54  12
 7. Doubravice-Sedlice⋌13  3 1 1 8  17:63  12
 8. Svéradice-Pačejov⋌13  2 1 1 9  24:67   9

Liga mladších žákyň U14 2017/2018: Klatovy (bílé dresy) - Karlovy Vary
Klatovští minižáci U11 jsou čtvrtí v ČR