ČESKÁ DIVIZE DOROSTU U19, SK. A

Starší dorostenci Klatov se v posledních zápasech výsledkově zvedli, v minulém kole dokonce porazili lídra z Příbrami. Proto se od nich v utkání proti Prachaticím čekaly tři body.

Klatovy – Prachatice 3:0 (2:0; branky: 33. Vlček, 40. Marek, 63. Aizner).

 1. Spartak Příbram⋌21 15 1 0 5   61:26   47
 2. Doubravka⋌21 13 2 2 4   79:31   45
 3. Rokycany⋌20 14 0 1 4   74:28   43
 4. Petřín Plzeň B⋌20 11 3 2 4   49:27   41
 5. Písek B⋌21 10 4 1 6   53:46   39
 6. SŠ Plzeň⋌21 12 0 2 7   53:41   38
 7. Hořovicko⋌18  9 4 2 3   50:29   37
 8. Klatovy⋌21  9 2 2 8   42:38   33
 9. Sedlčany⋌21  8 2 2 9   77:60   30
10. Motorlet Praha B⋌20  7 1 6 6   52:36   29
11. Táborsko B⋌21  7 3 1 10  49:51   28
12. Třeboň⋌21  7 3 0 11  36:54   27
13. Přeštice⋌21  6 2 3 10  46:49   25
14. SK Rakovník⋌21  7 0 1 13  29:62   22
15. Dobříš⋌21  1 1 1 18  24:97    6
16. Prachatice⋌21  1 0 2 18  25:124   5

ČESKÁ DIVIZE DOROSTU U17, SK. A

Klatovští mladší dorostenci, kterým vyšla podzimní část sezony nad očekávání, v posledních čtyřech zápasech nebodovali naplno a v zápase s posledními Prachaticemi se chtěli vrátit na vítěznou vlnu.

Klatovy – Prachatice 8:2 (5:1; branky: 1., 25. Partyngl, 8., 9. Petrželka, 18. Marek, 42. Keřlík, 49. Barborka, 53. Vacek – 34. Řehoř, 79. Madar).

 1. Sedlčany⋌21 17 0 1 4   72:12   52
 2. Motorlet Praha B⋌20 14 3 0 3   95:25   48
 3. Spartak Příbram⋌21 14 1 2 4   61:34   46
 4. Písek B⋌21 12 4 1 4   63:36   45
 5. Klatovy⋌21 12 3 2 4   63:35   44
 6. Táborsko B⋌21 12 2 1 6   77:32   41
 7. Petřín Plzeň B⋌20 10 0 3 7   64:34   33
 8. SŠ Plzeň⋌21  9 1 2 9   36:38   31
 9. Rokycany⋌20  9 1 1 9   57:52   30
10. Přeštice⋌21  8 1 3 9   57:48   29
11. SK Rakovník⋌21  5 4 3 9   40:43   26
12. Doubravka⋌21  6 1 1 13  30:50   21
13. Hořovicko⋌18  6 0 2 10  36:47   20
14. Třeboň⋌21  5 1 0 15  38:89   17
15. Dobříš⋌21  3 0 0 18  22:116   9
16. Prachatice⋌21  1 0 0 20  18:138   3

KRAJSKÝ PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU

19. kolo:

Vejprnice – Sušice 11:0 (5:0, 13., 51. a 79. Král, 18. a 34. Kotva, 26. Černý, 44. a 89. Hájek, 64. Pechmann, 72. Formánek, 84. Šmídl).

Nýrsko – Domažlice 3:7 (0:5, 69. a 83. Jarko, 87. Bastl – 24., 44. a 78. Vavřička, 32. Sobolík, 35. (pen.)a 45. Reiniger (pen.), 51. Vogeltanz).

Luby – Košutka 5:2 (3:1, 28., 36. a 40. Petlan, 51. Svoboda, 77. Pitule (vl.) – 44. Pernglau, 53. Lokaj).

16. kolo: M. Touškov – Luby 1:6 (1:4, 10. Balek – 7. a 48. Svoboda, 34. Pivoňka, 37. a 39. Skýpala, 56. Slivoně (vl.).

1. Jiskra Domažlice 19 16 0 3 101:16 51
2. Slavia Vejprnice 19 16 0 3 103:30 47
3. Start Luby 19 12 0 7 65:36 35
4. Okula Nýrsko 19 11 0 8 53:46 32
5. Košutka Plzeň 19 8 0 11 50:62 25
6. Sušice 19 6 0 13 26:64 18
7. Rapid Plzeň 19 6 0 13 25:59 17
8. Město Touškov 19 1 0 18 8:118 3

KRAJSKÝ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU

19. kolo:

Vejprnice – Sušice 6:0 (3:0, 21. Kubíček, 33. Laitl, 39. Klásek, 59. Jáchym, 72. a 79. Honal).

Nýrsko – Domažlice 3:2 (2:2, 6. Černý, 13. a 47. Květon – 19. Vogeltanz, 30. Soupír).

Luby – Košutka 5:0 (1:0, 46. Flosman, 11. a 65. Janda, 77. Jirotka, 79. Holý).

16. kolo: M. Touškov – Luby 0:11 (0:5, 7. a 26. Jirotka, 16. a 25. Votava, 33. a 59. Janda 44. Červený, 50. Holý, 54. Javorský, 64. Hajšman, 65. Flosman).

1. Jiskra Domažlice 19 17 0 2 123:17 52
2. Start Luby 19 14 0 5 61:25 42
3. Rapid Plzeň 19 14 0 5 78:31 41
4. Slavia Vejprnice 19 11 0 8 49:41 32
5. Okula Nýrsko 19 10 0 9 64:38 30
6. Košutka Plzeň 19 6 0 13 34:71 17
7. Sušice 19 3 0 16 26:62 11
8. Město Touškov 19 1 0 18 7:157 3

KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU, SK. B

15. kolo:

Dobřany – Horažďovice 0:11 (0:5, 14., 48. a 61. Bartheldy, 22. Forman, 30. Trejbal, 33. a 72. Kovář, 35., 50., 64. a 84. Štěch).

Žákava – Švihov 4:0 (3:0, 33. Červený (pen.), 44. Kolář, 45. a 74. Kalousek).

Blovice – Chlumčany 4:2 (4:1, 8. a 32. Janoušek, 20. Hroněk, 42. Milfort – 6. Potočník, 78. Šebek).

Holýšov – Kasejovice 2:4 (1:2, 5. Moučka, 63. Vítek – 12., 58. a 84. Štutika, 19. Novosad).

Meclov – Mrákov 4:0 (3:0, 30. Smazal, 33., 41. a 50. Suchý).

Staňkov – Hradešice 4:2 (1:2, 10. Roth, 59. Drudík, 62. Nohavec, 73. Kolros – 14. Buchta, 29. Poskočil).

1. Sokol Blovice 15 14 0 1 95:24 42
2. Sokol Kasejovice 15 12 0 3 56:41 34
3. Horažďovice 15 10 0 5 72:34 32
4. Meclov 15 10 0 5 40:23 29
5. Staňkov 15 9 0 6 69:41 28
6. Sokol Mrákov 15 8 0 7 44:35 24
7. Žákava 15 8 0 7 32:27 24
8. Holýšov 15 9 0 6 25:34 24
9. Chlumčany 15 4 0 11 20:61 12
10. Švihov 15 3 0 12 37:57 10
11. Dobřany 15 2 0 13 19:76 8
12. Sokol Hradešice 15 1 0 14 13:69 3

KRAJSKÝ PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ

21. kolo:

H. Týn – Přeštice 4:0 (2:0, 3., 15. a 48. Sobotník, 42. Bor).

Tachov – Bolevec 2:0 (0:0, 52. a 61. Pernglau).

Nepomuk – Horažďovice 6:0 (3:0, 5. Havlík, 8. Kohout, 33., 40., 46. a 59. Vladař).

Nýrsko – Klatovy 0:1 (0:0, 68. Škoch).

Košutka – Rapid 1:3 (1:2, 20. Ukhal– 22. Paškan, 27. Chaloupka, 70. Zikmund).

Sušice – Vejprnice 2:0 (2:0, 3. Podlipský, 22. Míčka).

Doubravka – Luby 5:4 (2:3, 18., 55. a 58. Kloboučník, 23. Gál, 65. Toráč – 6. a 70. Javorský, 20. Tomaka, 22. Krieger).

Domažlice – Rokycany 6:1 (3:0, 2. Jahn, 5. Šindelář, 9., 39., 62. a 69. Schneider– 42. Kellner).

1. Jiskra Domažlice 21 19 0 2 96:25 58
2. Nepomuk 21 18 0 3 85:20 54
3. Horšovský Týn 21 18 0 3 91:20 53
4. Sušice 21 17 0 4 72:30 49
5. Tachov 21 14 0 7 77:36 42
6. Start Luby 21 13 0 8 61:36 39
7. Přeštice 21 13 0 8 37:38 36
8. Klatovy 21 11 0 10 32:40 34
9. Senco Doubravka 21 10 0 11 55:46 32
10. Rokycany 21 9 0 12 41:45 26
11. Slavia Vejprnice 21 8 0 13 56:56 24
12. Rapid Plzeň 21 7 0 14 35:87 21
13. Bolevec 21 6 0 15 30:51 17
14. Horažďovice 21 3 0 18 28:93 10
15. Košutka Plzeň 21 2 0 19 24:98 9
16. Okula Nýrsko 21 0 0 21 14:113 0

KRAJSKÝ PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ

21. kolo:

H. Týn – Přeštice 2:10 (2:5, 26. a 29. Zitterbart – 8., 18., 19., 45. a 46. Němec, 23., 35. a 59. Čonka Adam, 27. Havíř, 52. Šára).

Tachov – Bolevec 4:0 (1:0, 5. Valečka, 33. Hrabovský, 50. Tůša, 59. Pelikán).

Nepomuk – Horažďovice 11:0 (6:0, 11. Jára, 16., 21., 31. a 35. Šmíd, 22., 24., 28., 38. a 54. Salák, 43. Brožík).

Nýrsko – Klatovy 0:7 (0:3, 10. a 50. Kortán, 28. Poláček, 30. Hošek, 35. a 53. Potužník, 57. Taušek).

Košutka – Rapid 6:1 (3:1, 6. a 58. Hladík, 18. Basl, 21. Adam, 35. Kobes, 53. Horváth – 15. Tázler (vl.).

Sušice – Vejprnice 2:0 (1:0, 26. Kulhánek, 34. Poledník).

Doubravka – Luby 10:2 (4:1, 18. Riegel, 25. a 57. Půta, 26. a 27. Vlk, 32. Kdolský, 44. Domingues, 49. a 51. Šůcha Matěj, 56. Kaňák – 30. a 52. Batěk).

Domažlice – Rokycany 2:2, pen. 3:5 (1:1, 20. Brandner, 32. Vitoň (pen.) – 17. Drechsel, 43. Nový).

1. Tachov 21 19 0 2 134:29 59
2. Nepomuk 21 19 0 2 158:23 58
3. Klatovy 21 16 0 5 108:29 49
4. Senco Doubravka 21 15 0 6 122:55 46
5. Košutka Plzeň 21 16 0 5 117:52 46
6. Jiskra Domažlice 21 15 0 6 97:51 45
7. Rokycany 21 14 0 7 88:35 40
8. Sušice 21 11 0 10 75:66 32
9. Přeštice 21 9 0 12 84:69 28
10. Horažďovice 21 10 0 11 67:114 28
11. Slavia Vejprnice 21 7 0 14 42:78 23
12. Okula Nýrsko 21 7 0 14 40:120 19
13. Bolevec 21 4 0 17 21:86 11
14. Horšovský Týn 21 3 0 18 32:137 9
15. Rapid Plzeň 21 2 0 19 30:124 7
16. Start Luby 21 1 0 20 18:165 4

KRAJSKÁ SOUTĚŽ ŽÁKŮ, SKUPINA A

19. kolo:

Mrákov – Stříbro 2:2, pen. 4:2 (1:0, 5. Švajner, 68. Pivoňka (pen.) – 50. Škopek (pen.), 55. Gontkovič).

Nýřany – Chodov 2:9 (1:8, 7. (pen.) a 63. Hošťálek – 1. Bercha (vl.), 4. (pen.), 27. a 70. Smazal, 5. Topinka, 12. a 20. Řezníček, 18. Mathauser, 22. Steinberger).

Hradešice – Staňkov 3:0 (1:0, 7. a 42. Říha, 50. Panoš).

Tlučná – Švihov 2:2, pen. 2:4 (0:0, 57. Saitz (pen.), 60. Šedivý – 48. Petelík, 51. Mašek).

1. Tatran Chodov 19 17 0 2 47:8 50
2. Švihov 19 14 0 5 45:21 42
3. Sokol Hradešice 19 13 0 6 66:29 37
4. Tlučná 18 10 0 8 39:44 31
5. Staňkov 18 7 0 11 27:43 18
6. Baník Stříbro 19 6 0 13 39:65 18
7. Sokol Mrákov 19 4 0 15 22:48 16
8. Dioss Nýřany 19 4 0 15 40:67 13

OKR. PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ

Skupina A:

Kolinec – Bolešiny 4:1 (3:1; branky: 10., 12. Pasker, 20. (vl.) Štěrba, 52. Pech M. – 27. Moravec).

Ž. Ruda – N. Hory 4:1 (2:0; branky: 16. Bechyně, 28., 34., 46. Kopecký – 58. (PK) Makovec).

Strážov – Klatovy B 0:13 (0:7; branky: 4., 18., 58., 60. Kortán, 7. Moláček, 25., 32., 39., 50. Lyer, 29., 44. Panoš, 30. Mazán, 51. Lukeš).

 1. Klatovy B⋌11 11 0 0  0  157:10  33
 2. Kolinec⋌11  9 0 0  2   65:20  27
 3. Železná Ruda⋌11  7 0 0  4   44:43  21
 4. Strážov⋌11  3 0 0  8   16:62   9
 5. Bolešiny⋌11  2 0 0  9   20:79   6
 6. Nalžovské Hory⋌11  1 0 0 10    6:94   3

Skupina B:

Volyně-Čestice – Horažďovice B 3:0 (1:0; branky: 10., 37. Novotný, 34. Fouček).

Doubravice-Sedlice – S. Hoštice-Katovice 0:13 (0:5; branky: 7., 39., 42. Švarc, 8., 46. Slamka, 10., 38. Hrubý, 15., 28., 33. Martínek, 15., 36. Zídek, 25. Koudelka).

Hrádek – Chanovice 1:4 (0:2; branky: Illek – 19., 33. Varga, 35. Jakub, 43. Janeček).

Sušice B – Svéradice-Pačejov 11:2 (5:1; branky: 2., 19., 24., 25., 32., 52. Poledník, 15. Černík, 49. Pivetzová, 56. Karas, 59., 60. Kalný – 17. Majer, 43. Uhlík).

 1. Sušice B⋌10 9 1 0 0  38:13  29
 2. Volyně-Čestice⋌11 8 1 1 1  57:15  27
 3. S. Hoštice-Katovice⋌11 6 0 1 4  48:20  19
 4. Horažďovice B⋌11 4 1 0 6  57:33  14
 5. Chanovice⋌11 4 0 1 6  31:51  13
 6. Hrádek⋌11 3 1 1 6  27:44  12
 7. Doubravice-Sedlice⋌11 3 0 1 7  15:60  10
 8. Svéradice-Pačejov⋌10 1 1 0 8  15:52   5