KRAJSKÁ LIGA PLZEŇSKÉHO KRAJE
Hned ve druhém kole krajské ligy mužů svedl los proti sobě jediné zástupce okresu Klatovy v této soutěži. Na zimním stadionu v Sušici hostili domácí hokejisté rezervu Klatov. Sušice v prvním zápase podlehla Nejdku 0:8, zatímco klatovské béčko porazilo 3:2 Třemošnou. V derby tak i vzhledem k výsledkům v minulé sezoně byli favority Klatovští, kteří tuto roli potvrdili i na ledě.

TJ Sušice – HC Klatovy B 5:9 (1:2, 2:4, 2:3; branky: Fedor 2, Petera 2, Holý – Babka 2, Mrázek 2, Vizinger 2, Kosnar, Kubeš, Plánička).

Hosté nastoupili do zápasu v kombinované sestavě a na pozicích útočníků museli vypomáhat obránci. I přesto byla hokejová kvalita na jejich straně. Domácí svůj handicap doháněli bojovností a nasazením. Díky tomu byla Sušice do poloviny zápasu rovnocenným soupeřem. Zatímco hosté byli více u kotouče, domácí hrozili z rychlých brejků. S přibývajícím časem ale domácím docházely síly a častěji si pomáhali za cenu faulů. Díky tomu se klatovským hokejistům podařilo před koncem druhé třetiny odskočit na rozdíl tří branek. V závěrečné třetině už si hosté výsledek pohlídali.
Sestava Sušice: Skolek (Lejsek F.) – Rendl, Myslík, Lejsek J., Kraml, Korál F., Skuhra, Švec – Ryšavý, Petera, Vávrů, Košvanec, Korál P., Holý, Broža, Fedor, Šmrha, Rajtmajer.
Sestava Klatov: Šproch – Juráň, Valečka, Brtník, Rajal, Plánička – Vizinger, Vondryska, Mrázek, Babka T., Kubeš, Bouček, Kosnar.

9. TJ Sušice⋌2 0 0 0 2   5:17   0

V příštím zápase přivítají klatovští hokejisté tuto sobotu od 18.15 hodin na svém ledě nováčka z Domažlic. Sušičtí zajíždějí ve stejný den do plzeňské Kooperativa arény, kde se od 18.30 hodin střetnou s Chotíkovem.

KRAJSKÁ SOUTĚŽ, SK. A
Hokejisté HC Bidlo Malá Víska nevstoupili v krajské soutěži, skupině A do pomistrovské sezony vůbec dobře. Po domácí prohře 4:6 s HC Saxana Group nestačili venku na HC Pubec Plzeň.

HC Pubec Plzeň – HC Bidlo Malá Víska 5:2 (2:1, 0:1, 3:0; branky Malé Vísky: Petruška, Kuželík).
Hosté, kteří odehráli zápas s pouze jedenácti hráči drželi s domácími krok dvě třetiny. Ve třetí části ale Pubec rozhodl o svém třígolovém vítězství.

Sestava Malé Vísky: Sika – Petruška, Hošťálek, Kuželík, Šimsa, Kopidlanský, Fait, Nauš, Zahálka, Král, Turhobr.

 1. HC Pubec Plzeň⋌2 2 0 0 16:4    4
 2. Sokol Radobyčice⋌1 1 0 0 10:3    2
 3. HC DTJ Klabava⋌1 1 0 0  9:5    2
 4. HC Saxana Group⋌1 1 0 0  6:4    2
 5. Sokol Horní Lukavice⋌1 1 0 0  5:4    2
 6. HC Holýšov⋌2 1 0 1  6:13   2
 7. HC Buldoci Stříbro⋌1 0 0 1  4:5    0