Jenže hřiště bylo úplně pod vodou, a tak se oba týmy dohodly, že zápas odehrají v neděli odpoledne na náhradním hřišti – umělé trávě Senco Doubravka. Okula tak ztratila výhodu domácího protředí, která by se týmu z 1. B třídy proti zástupci krajského přeboru hodila. Možná i proto skončil zápas podle očekávání, a s pohárem se tak rozloučil jediný zástupce Klatovska.

Rapid Plzeň–SKP Okula Nýrsko 5:3 (4:0)

V první půli plzeňský celek jasně dominoval. Hráči Rapidu byli běhavější, důraznější a dokonale potrestali každou chybu, kterých hostující celek pod tlakem vyrobil poměrně dost. „Po poločase přece jenom domácí celek polevil, a tak došlo ke korekci výsledku, který znamená postup Rapidu Plzeň do semifinále poháru. Nutno dodat, že po zásluze,“ uvedl nýrský trenér David Svoboda.

Rozhodčí: Sladký - Komanec, Mareš.
ŽK: 3:2.
Branky a vývoj skóre: 9. Hucl 1:0, 27. Lambor 2:0, 30. Hucl 3:0, 38. Lambor 4:0, 48. Grolmus 4:1, 52. Brabec 5:1, 68. Šteiner 5:2, 84. Šteiner 5:3.
Sestava Nýrsko: Pudlo - Valenta (45. Vacovský), Malý, Smolík, Korschinský - Presl (45.Grolmus), Bastl (45. Šlehofer), Šteiner, Pavlík, Bošek - Tykal (71. Kovács I.)