A ve víkendovém utkání 21. kola béčkové skupiny I. A třídy Středočeského kraje rozhodl svojí trefou o vítězství Rapidu 1:0 na hřišti houževnatého Slovanu Poděbrady. Především díky jeho příspěvku si Psáry připsaly další tři body do tabulky a udržely se na pozici lídra o skóre před dotírajícím Hlízovem, který vyhrál v Horkách nad Jizerou nad domácím FC rovněž 1:0.

Fotbalisté SK Rapid Psáry (na archivním snímku hráči v modrobílých dresech) zvítězili na hřišti Slovanu Poděbrady těsně 1:0.
Tři body! Náročnou bitvu na hřišti Slovanu Podběrady rozhodl Martin Štancl

„Věděli jsme, že nás v Poděbradech nečeká nic jednoduchého. I přesto, že jsme měli častěji míč na svých kopačkách, tak jsme si v prvním poločase nevytvořili žádnou větší šanci, zatímco soupeř se z brejků dostával do dobrých příležitostí, ze kterých nastřelil tyč a několikrát i břevno," hodnotil Martin Štancl první dějství náročného boje na hřišti Poděbrad. Kvitoval, že po obrátce se obraz hry změnil. Pro Rapid rozhodně k lepšímu.

„Ve druhé půli jsme se začali dostávat do dobrých příležitostí a soupeře už do ničeho vážnějšího nepustili. Nakonec jsme na konci dali vítězný gól z rohového kopu, kdy se to ke mně odrazilo a já s dávkou štěstí propálil chumel hráčů před sebou," popisoval střelec klíčový moment střetnutí. „Jsem rád, že jsme to jako tým zvládli a domů si přivezli všechny tři body," dodal fotbalista Rapidu.

I. A třída Středočeského kraje, skupina B (20. kolo): SK Rapid Psáry (na snímku fotbalisté v modrobílých dresech) - Vrdy (oranžoví) 2:0 (0:0).
Hlavní tým se rve o postup. Deset kol před koncem se vyhřívá v čele tabulky