„Začátek zápasu se nám úplně nepovedl a soupeř na to dokázal odpovědět dvěma rychlými góly. O pár minut později se nám podařilo snížit skóre a kontrolovat hru. Díky tomu jsme po hodině hry vyrovnali a poté se nám podařilo zápas otočit ve svůj prospěch. V závěru pak soupeř už jen snížil z penalty na konečné skóre 4:3. Jsem rád, jak kluci k zápasu přistoupili, a že jsme jako tým dokázali porazit velmi těžkého a nepříjemného soupeře," liboval si Josef Půlpán, který pendluje mezi áčkem a právě rezervním týmem.

Záloha Rapidu Psáry je v aktuální tabulce se ziskem jednatřiceti bodů na sedmém místě s tím, že na čtvrtou Libeň ztrácí pouhých pět bodů. Teď (již v neděli od 17 hodin) ji čeká souboj na hřišti posledního SK Meteor Libeř, který o víkendu neuspěl na hřišti Jesenice B, kde schytal debakl 1:7.

SK Rapid Psáry B - SK Vrané nad Vltavou 4:3

Poločas: 2:2. Branky: 11. a 70. L. Přeučil, 17. Djebar, 59. Vrkoč - 6. Šístek, 8. Linhart, 88. Švejzar z penalty. Rozhodčí: Sliacký. ŽK: 1:0 (42. Mathauser). Diváci: 70. Hřiště: SK Rapid Psáry. Sestava SK Rapid Psáry B: Horký - Skřivan, D. Dvořák (66. Kouba), Vrkoč, L. Přeučil, Belia (84. Černoch), Mikyska, Mathauser (46. Kučerák), Půlpán, Vondra, Djebar. Trenér: Luděk Horký. Sestava SK Vrané nad Vltavou: Rylich - Hájek, Pěchota, Kubelík, Sýkora, Vojtěch, Šístek, M. Skřivan, Švjezar, Vošahlík, Linhart. Trenér: Pavel Sýkora.