Velice pěkným sportovním gestem se blýskl Sokol Dlažov. Jejich klubová duše Eda Duda po té, kdy se hosté dostavili k zápasu a zjistili, že nemají vlastní dresy, jim domácí sekretář zapůjčil dlažovské dresy a tím v podstatě umožnil soupeři zápas odehrát a zároveň i získat tři body o které by případným kontumačním výsledkem Ježovy přišly.

K tomu Eda Duda dodal: „Takové vítězství by nás netěšilo. Nastupujeme proti SK Ježovy již řadu let a naše vztahy jsou na dobré úrovni. Nemá cenu přijít o přátelské sportovní styky za cenu snadno získaných bodů. To se nedělá!“

Z pohledu celkového dějství v tabulce se již stává tradičním rituálem posledních kol to, že se mění pořadí na prvním místě. Nyní po přímém souboji dvou rezerv ve Vrhači se na první příčku usadilo béčko Vrhavče.

Dlažov – Ježovy 2:4

Vyrovnané utkání rozhodla nemohoucnost domácích dát gól i z metru a dva rychlé góly Ježov těsně před poločasem. Utkání se odehrálo i díky domácím, kteří zapůjčili hostům sadu dresů.

(1:3; branky: Kovács, Jarko - Neubaer, Tampa 2, Oberdofer; rozhodčí: Lecjaks; diváků: 30; ŽK 1:1).

Plánice - Spůle 0:1

Nevydařené utkání ze strany domácího favorita , kterému mohou překvapivě ztracené tři body v konečném účtování o postup hrát rozhodující roli. Navíc přišli o svého střelce Rudolfa Kohouta, který byl v podmíněném trestu a za vyloučení v tomto duelu bude distancován.

(0:1; branky: 20. Finta; rozhodčí: Koura. ŽK: 1:1; ČK: 1:0; diváků: 60).

Křenice - Běšiny 1:2

Domácí drželi s jedním z aspirantů na postup většinu zápasu krok. Vítěznou branku Běšin dal Radek Holub dvě minuty po přestávce. S blížícím se koncem zápasu hosté hru kontrolovali a měli i další možnosti své těsné vítězství pojistit.

(1:1; branky: 35. Roneš - 19. Bulka, 47. Holub; rozhodčí: Bureš; ŽK: 3:2; diváků: 20).

Zavlekov- Bezděkov B 4:0

(1:0; branky: 26. a 78. Makrlík, 81. J. Fous a 84. Pacholík; rozhodčí: Lažánek, ŽK: 1:1; diváků: 50).

Vrhaveč B - Strážov B 4:0

(4:0; branky: 19. Pressl, 31. Funěk, 33. Hošek, 44. Fiala; rozhodčí: Abraham).

Miroslav Sedlmaier