1. – 11. místo


KT0158 Olivie Molnárová, Strážov 11 82
KT0080 Milan Kříha, Železná Ruda 14 73
KT0154 František Mastný, Měčín 14 73
KT0047 Marie Bešková, Sušice 8 73
KT0102 Karel Kremlík, Sušice 8 73
KT0009 Jan Vacík, Nýrsko 8 73
KT0084 Miroslav Malý, Nýrsko 14 70
KT0083 Josef Škach, Nýrsko 14 70
KT0060 Karel Malý ml., Nýrsko 5 70
KT0191 Pavel Bečka, Luby 11 68
KT0032 Miroslav Bejvl, Chvalšovice 11 68

12. – 101. místo


KT0068 Josef Braťka st., Chanovice 14 67
KT0095 Miloslav Kopa, Sušice 11 67
KT0155 Jiří Mastný, Měčín 11 67
KT0186 Marie Štraserová, Radinovy 11 65
KT0125 Michal Javorský, Klatovy 8 65
KT0181 Václav Říha, Pocinovice 8 65
KT0045 Pavla Říhová, Velenovy 11 64
KT0027 Jindřich Štraser ml., Radinovy 11 64
KT0064 Jiří Pscheidt, Železná Ruda 8 64
KT0198 Josef Karel, Borovy 14 63
KT0023 Josef Kazár, Kolinec 11 62
KT0002 Zdeněk Bartheldy, Horažďovice 17 61
KT0133 Stanislav Formánek, Klatovy 14 61
KT0129 Jana Rajtmajerová, Klatovy 14 61
KT0052 Zdeněk Říha, Velenovy 11 61
KT0137 Jiří Havlík, Myslív 5 61
KT0033 Josef Bejvl, Klatovy 14 59
KT0103 Jozef Praščák, Horažďovice 8 59
KT0001 Věra Balounová, Janovice n. Úhlavou 14 58
KT0140 Josef Křivánek ml., Klatovy 14 58
KT0159 Ludovít Molnár, Klatovy 14 58
KT0011 Milan Mjartan, Klatovy 11 58
KT0115 František Velíšek, Klatovy 11 58
KT0010 Milan Zajíček st., Klatovy 8 58
KT0048 Marek Vacovský, Klatovy 14 57
KT0177 Zdeněk Chudý, Sušice 11 57
KT0003 Marek Bartheldy, Horažďovice 14 55
KT0141 Josef Křivánek st., Klatovy 14 55
KT0153 Tomáš Janda, Klatovy 11 55
KT0038 Zbyněk Kubát, Švihov 11 55
KT0116 Andrea Vovsová, Klatovy 11 55
KT0176 Jiří Švátora, Lhůta 8 55
KT0150 Milan Zajíček ml., Klatovy 8 55
KT0142 Václava Strnadová, Svrčovec 11 54
KT0188 Vojtěch Kubík, Kvasetice 8 54
KT0078 Věra Strejcová, Plánice 14 53
KT0022 Václav Vacherlon, Buršice 8 53
KT0053 Miloš Beran, Olšany 5 53
KT0121 Václav Paleček, Klatovy 0 53
KT0079 Vladimír Baloun, Janovice n. Úhlavou 14 52
KT0107 Dana Bláhová, Nýrsko 14 52
KT0130 Václav Dvořák, Sobětice 14 52
KT0017 Karel Chmelenský, Volšovy 11 52
KT0138 Jan Jílek, Kolinec 11 52
KT0087 Marian Polešák, Nýrsko 11 52
KT0058 Jiří Stupka, Malý Bor 11 52
KT0147 Karel Wogel, Klatovy 11 52
KT0034 Robert Diviš, Janovice n. Úhlavou 8 52
KT0015 Václav Rendl, Volšovy 8 52
KT0091 Václav Soušek, Nýrsko 8 52
KT0109 Milan Malý, Nýrsko 2 52
KT0199 Marcela Benediktová, Borovy 11 51
KT0187 Klára Kubíková, Kvasetice 11 51
KT0185 Jan Sirotek, Klatovy 8 51
KT0004 Jindřich Pacner, Luby 14 50
KT0063 Jaroslav Soumar, Zavlekov 11 50
KT0180 Richard Aška, Železná Ruda 8 50
KT0104 Marie Praščáková, Horažďovice 8 50
KT0094 Milan Kopa, Sušice 11 49
KT0005 Stanislav Lorenc, Srbice 11 49
KT0101 Milan Ouda, Mokrosuky 11 49
KT0114 Zdeněk Sýkora, Klatovy 11 49
KT0134 Ladislav Visinger, Klatovy 11 49
KT0131 Jiří Krs, Železná Ruda 8 49
KT0077 Jaroslav Štec, Janovice n. Úhlavou 8 49
KT0069 Václav Strnad, Svrčovec 8 47
KT0046 Jan Beška, Sušice 14 46
KT0072 Karel Žejdlík, Klatovy 14 46
KT0100 Karel Šafanda, Třebomyslice 11 46
KT0111 Josef Škach ml., Klatovy 11 46
KT0065 Josef Škach ml., Železná Ruda 11 46
KT0019 Václav Heger, Červené Dvorce 8 46
KT0042 Pavel Doležal, Sušice 2 46
KT0029 Lubomír Laco, Klatovy -1 46
KT0081 Jan Gubiš, Stojanovice 11 45
KT0183 Věra Navarová, Klatovy 11 44
KT0013 Radek Bubela, Velhartice 8 44
KT0184 Jaroslav Kuták, Čejkovy 8 44
KT0113 Jaroslav Mareš, Luby 8 44
KT0025 Ivana Lochnerová, Buršice 5 44
KT0018 Zdena Hegerová, Červené Dvorce 14 43
KT0175 Petr Rajtmajer, Klatovy 11 43
KT0057 Karel Šíma, Zavlekov 8 43
KT0112 Josef Škach st., Klatovy 8 43
KT0026 Václav Štraser, Radinovy 8 43
KT0016 Antonie Žitníková, Volšovy 8 43
KT0123 Miloš Skořepa, Klatovy 2 43
KT0190 Milan Holub, Klatovy 11 42
KT0076 Lenka Bubelová, Velhartice 8 41
KT0182 Petra Pytlová, Klatovy 8 41

102. – 207. místo


KT0108 Václav Bláha, Nýrsko 14 40
KT0090 Zdeněk Polomis, Nýrsko 11 40
KT0149 Lukáš Kopecký, Klatovy 8 40
KT0106 Monika Slavíková, Chanovice 8 40
KT0055 Terézia Šlehoferová, Zavlekov 8 40
KT0126 Karel Zahálka, Klatovy 8 40
KT0028 Jindřich Štraser, Radinovy 2 40
KT0195 Eliška Martínková, Klatovy 8 39
KT0044 Hana Karlíková, Klatovy 5 39
KT0179 Jaroslav Aška, Železná Ruda 8 38
KT0157 Pavel Sládek, Klatovy 8 38
KT0061 Karel Malý st., Nýrsko -1 38
KT0093 Vít Marek, Nýrsko 14 37
KT0050 Josef Nový, Týnec 14 37
KT0040 František Kalčík, Klatovy 8 37
KT0172 Jan Knotek, Týnec 8 37
KT0118 Josef Vaněk, Strážov 8 36
KT0173 Květa Kratochvílová, Týnec 11 35
KT0074 František Muchna, Plzeň 11 35
KT0073 Martin Šůs, Horažďovice 11 35
KT0085 Jiří Suk, Nýrsko 8 35
KT0051 Marie Cikánová, Chanovice 14 34
KT0082 Antonín Šetlík, Dešenice 11 34
KT0067 Josef Braťka ml., Chanovice 8 34
KT0135 Vojtěch Havlík, Klatovy 8 34
KT0088 Karel Novák, Nýrsko 8 34
KT0020 Oldřich Friš, Klatovy 5 34
KT0035 Josef Trojan, Mochtín 5 34
KT0086 Radek Adamka, Nýrsko 2 34
KT0202 René Šikl, Sušice 101 11 33
KT0197 Karel Rejnek, Klatovy 2 33
KT0012 Václav Míka, Klatovy 0 33
KT0056 Václav Frühbauer, Komušín 5 32
KT0174 Roman Mezera, Luby 5 32
KT0128 Petr Sládek, Klatovy 5 32
KT0049 Jaromír Vacovský, Klatovy 5 32
KT0143 Ladislav Hošek, Klatovy 0 32
KT0105 Karel Slavík ml., Chanovice 0 32
KT0092 Jan Burghauser, Nýrsko 11 31
KT0170 Karel Husa, Klatovy 11 31
KT0070 Josef Vacík ml., Nýrsko 8 31
KT0194 Stanislav Bartl, Železná Ruda 5 31
KT0193 Erika Bartlová, Železná Ruda 5 31
KT0041 Josef Trojan ml., Mochtín 5 31
KT0037 Ladislav Kubát, Švihov 2 31
KT0014 Václav Štampach, Měčín 0 30
KT0006 Marie Vacíková ml., Nýrsko 5 29
KT0151 Karel Janda, Klatovy 0 29
KT0031 Jiří Pour, Klatovy 11 28
KT0099 Petr Prosser, Sušice 0 28
KT0089 Hana Nováková, Nýrsko 11 25
KT0136 Marie Havlíková, Klatovy 8 25
KT0152 Jana Jandová, Klatovy 5 25
KT0036 Josef Beran, Mochtín 2 25
KT0117 Bohumír Reitmayer, Klatovy 2 25
KT0075 Jaroslav Bubela, Velhartice 11 24
KT0062 Karel Frančík, Zavlekov 14 23
KT0007 Marie Vacíková st., Nýrsko 8 23
KT0160 Miloslav Bořík, Klatovy 8 22
KT0132 Václav Hasnedl, Kolinec 5 22
KT0119 Jiří Kolář, Klatovy 0 22
KT0098 Kristýna Prosserová, Sušice 0 22
KT0171 Marie Knotková, Týnec 2 21
KT0167 Stanislav Šít, Klatovy 0 20
KT0043 Karel Karlík, Klatovy -1 20
KT0039 Rostislav Kalčík, Klatovy 11 19
KT0166 Jiří Zavřel ml., Klatovy 11 19
KT0054 Tomáš Prexl, Zavlekov 2 19
KT0096 Celestin Prosser, Sušice 0 19
KT0189 Josef Sládek, Klatovy 5 18
KT0148 František Belfín, Týnec 0 18
KT0059 Svatopluk Macháček, Nýrsko 8 17
KT0008 Anna Křížová, Klatovy 5 17
KT0024 Tomáš Lochner, Buršice 2 17
KT0169 Jiří Zavřel, Klatovy 11 16
KT0163 Jiří Kovalčik, Klatovy 8 16
KT0122 Jiří Mužík, Klatovy 5 16
KT0200 Lukáš Míšek, Bystřice 0 16
KT0161 Lukáš Polan, Čepinec 8 15
KT0139 Michal Fišr, Klatovy 0 15
KT0168 Irena Šítová, Klatovy 0 14
KT0120 Josef Kadlec, Klatovy 14 13
KT0156 Josef Nikl, Janovice n. Úhlavou 2 13
KT0097 Jana Prosserová, Sušice 0 13
KT0206 Alois Hejdušek, Kolinec 0 12
KT0165 Katka Mezerová, Luby 2 11
KT0110 Jana Gubišová, Stojanovice 0 11
KT0208 Jaroslav Šlehofer, Zavlekov 85 5 10
KT0196 Václav Vostrý, Nýrsko 5 10
KT0204 Zdeněk Kazár, Kolinec 8 8
KT0203 Kateřina Martínková, Klatovy 0 7
KT0178 Václav Plánička, Klatovy 0 7
KT0192 Jakub Sládek, Tachov 0 7
KT0207 Zuzana Kubíková, Kvasetice 2 11 6
KT0201 Radim Koura, Vrhaveč 0 5
KT0124 Vlastimil Hromada, Klatovy 0 4
KT0205 Milan Šulaj, Kolinec 0 2
KT0030 Miroslav Pour, Klatovy 8 1
KT0021 Jiří Podráský, Klatovy 5 1
KT0162 Juraj Kovalčik, Klatovy -1 1
KT0144 Michal Chaluš, Strážov 0 -2
KT0164 Hana Mezerová, Luby 0 -3
KT0145 Michal Frous, Klatovy 0 -4
KT0127 Josef Kunc, Sušice 5 -5
KT0146 Václav Vacovský, Klatovy 0 -10
KT0071 Blanka Martínková, Klatovy -4 -14

Na vítěze čeká v redakci cena

Vítězem jedenáctého kola podzimní části Fortuna ligy čtenářů se se sedmnácti body stal Zdeněk Bartheldy z Horažďovic. S tímto počtem bodů byl jediný, a tak ani tentokrát o vítězi nemusela rozhodovat supertrefa, v níž soutěžící tipují počet vstřelených branek ve vybraných deseti zápasech.
Vítěz jedenáctého kola Zdeněk Bartheldy z Horažďovic si v redakci Klatovského deníku, Zlatnická ulice 29/I, Klatovy, může vyzvednout tradiční cenu. A to už ode dneška každý pracovní den vždy od 8.00 do 16.00 hodin, nejpozději ale v pondělí 10. listopadu.

 Správné výsledky jednáctého kola

 1. Strakonice – Klatovy (divize)        2:1 1 
 2. Město Touškov – Chanovice (krajský přebor)   2:1 1 
 3. Sušice – Žichovice (I.A třída)             5:1 1 
 4. Přeštice B – Švihov (I.B třída)               1:10 
 5. Pačejov – Hradešice (I.B třída)         2:0 1 
 6. Měčín – Vrhaveč (okresní přebor)           2:0 1 
 7. Velké Hydčice – Železná Ruda (okresní přebor) 1:1 0 
 8. Myslív – Kvasetice (III. třída)             2:4 2 
 9. Strážov B – Vrhaveč B (IV. třída skupina A)    4:0 1 
10. Žichovice B – Milčice (IV. třída skupina B)     1:3 2 

Supertrefa (součet vstřelených branek ve vybraných zápasech): 34