V derby se Žichovicemi měli i smůlu, když nevyužili pokutového kopu a zkušený soupeř, který v úvodní části získal dvoubrankové vedení, si těsnou výhru pohlídal. Relativní výhody domácího prostředí nevyužil ani Mochtín, neboť svůj zápas odehrál sice na suchém hřišti ve Velkých Hydčicích, a zde byl úspěšnější po prohraném prvním poločase nakonec Pačejov. Výsledkově nejvíce překvapili fotbalisté Sokola Hradešice. Ti po brankové přestřelce a remíze s béčkem Přeštic 4:4 doma v minulém kole dokázali přivézt cenný bod ze hřiště lídra tabulky z Blovic. Ve Švihově nevládne úplná pohoda z dosud dosažených podzimních výsledků, ale přesto se místnímu týmu podařilo doma remízou přibrzdit rozjetý druhý celek tabulky z Losiné. Na první výhru po svém sestupu dosáhl B tým Klatov, který zásluhou hattricku Marka Lukeše bodově dostihl předposlední Žinkovy a v dalších zápasech má šanci se odlepit ode dna tabulky.

Dlouhá Ves – Žichovice 1:2 (1:2). Branky: 32. Valvoda – 13. Harenčák, 22. Šiška. Rozhodčí: Houdek. Diváků 100. ŽK: 0:1. Blovice – Hradešice 1:1 (1:0). Hradešice si za druhý poločas překvapivý bod na hřišti lídra tabulky zcela bezesporu zasloužily. Branka za Hradešice M. Hlaváč. ŽK: 1:0. Rozhodčí: Holeček. Švihov – Losiná 2:2 (1:2). Branky: Kudjak, Sýkora - M. Veleman, R. Veleman. Diváků: 40. Hráno bez karet. Přeštice B – Měčín 2:1 (1:1). Nevyužité šance stály Měčín bodový zisk. Gól za Měčín: Prokeš. Svéradice – Předenice 2:0 (2:0). V chladném počasí domácí dovedli zápas k pohodlnému vítězství, které je vzhledem k počtu neproměněných gólových šancí pro hosty dost milosrdné. Branky: 5., 34. Makovec. Rozhodčí: Liškutín. ŽK: 2:2. Diváků: 80. Mochtín – Pačejov 1:2 (1:0). Branky: Kašpar - Brůha, Forman. Rozhodčí: Kulhánek. ŽK: 4:5. ČK: 1:0. Diváků: 130. Klatovy B – Žinkovy 5:2. Branky: Lukeš 3, Toman, Vacovský - Havel, Hora; ŽK: 5:4; ČK: 1:0. Diváků: 50. (sed)