Se startem fotbalových soutěží přichází také další ročník oblíbené čtenářské soutěže, ve které fotbaloví příznivci tipují výsledky zápasů krajských a okresních soutěží.

První kupon vyjde v pondělí 23. března. Tipovat se bude na zápasy víkendu 28. a 29. března. Oblíbená čtenářská soutěž má i letos reklamního partnera, sázkovou kancelář Fortuna.

Pravidla Fortuna ligy čtenářů Deníku, jaká soutěžící znají z minulých let, zůstávají v zásadě nezměněna (bližší informace najdete též na stránkách www.denik.cz, ale také na webových stránkách www.fortunaliga.cz).

Jedna a táž osoba se může jednoho a téhož týdenního kola zúčastnit jen jednou. Soutěže se smí zúčastnit pouze fyzická osoba, která dosáhla věku 18 let.

Ve Fortuně lize čtenářů Deníku můžete i letos vyhrávat vítězné týdenní ceny. Pro vítěze jednotlivých kol jsou připraveny ceny v podobě triček a stokorunových sázkových poukázek Fortuna.

Na hodnotné ceny se mohou těšit také nejlepší soutěžící celkového pořadí. Celkový vítěz jarní Fortuna ligy čtenářů Deníku si domů odnese LCD televizor s úhlopříčkou 38 centimetrů, druhý v pořadí získá set top box a třetí v konečném pořadí si z naší redakce odnese poukázku pro sázení ve Fortuně v hodnotě 1000 korun. Kupony na jednotlivá kola Fortuna ligy budou vycházet na stránkách Klatovského deníku vždy od pondělí do čtvrtka.