O branky týmu z Klatovska se postarali Radek Kočí s Tomášem Gajdečkou. Prvně jmenovaný hráč vstřelil dvě branky a potvrdil, že ani přes koronavirovou pauzu nic ze svého instinktu zabijáka s čichem na góly neztratil. I přes to, že Hrádek na jihu republiky podle výsledku celkem jednoznačně kraloval, úvod se mu příliš nepovedl.

„To ne. Na začátku nás Blatná docela zatlačila, ale skvělými zákroky se vytáhl brankář Ryba. Pak jsme konečně začali hrát a i když jsme k zápasu dorazili pouze ve třinácti lidech (protože hráči ještě mají dovolené a někteří jsou zranění), dominovali jsme. V konečném zúčtování jsme asi mohli přidat ještě další branky, šance na to byly,“ měl jasno hrádecký lodivod.

Toho kromě vítězství potěšila i nula vzadu. „Určitě. Jak už jsem zmínil, na začátku zápasu nás výborně podržel gólman, ale pak jsme jako tým výborně bránili. Z toho mám fakt velikou radost,“ doplnil Brabec.

Další utkání přípravného charakteru čeká na osmý tým předešlého ročníku druhé nejvyšší krajské soutěže v sobotu na půdě Holýšova, účastníka plzeňského krajského přeboru. Začíná se v 17.00 hodin.