V krajském přeboru jede lídr tabulky SK Klatovy do Chotíkova, Horažďovice, které měly hrát v Přešticích, nastoupí v opačném pořadí s tímto soupeřem v sobotu doma. V 1. A třídě hraje Nýrsko v Nýřanech a Mochtín čeká ve Zruči nevyzpytatelný soupeř, který rovněž doma umí bodovat. Po dvou prohrách doma to bude pro Strážov těžký oříšek v Losiné, kde budou domácí po zisku dvou bodů ve Štěnovicích za přítomnosti 200 diváků optimisticky naladění, a nic snadného nečeká ani Žichovice, které venku čeká neporažená Žákava. Dlouhá Ves se bude snažit vymazat nulu na svém bodovém kontě v Měčíně.

Začátek zápasů je, pokud není uvedeno jinak, v 17 hodin.

SOBOTA 7. ZÁŘÍ

DIVIZE – SKUPINA A

Milevsko – Sušice. Oba soupeři mají zatím na svém kontě jediný bod. Oba ho získali venku, Sušice v Chebu a Milevsko na ZČE v Plzni, přičemž oba celky ze dvou domácích duelů nevytěžily vůbec nic.

KRAJSKÝ PŘEBOR

Chotíkov – Klatovy (16.00). Domácí mají na svém hřišti maximální bodovou úspěšnost. V předcházejících dvou zápasech potěšili příznivce tuctem branek v síti hostů a sami gól nedostali.

Horažďovice – Přeštice. Zápas se hraje v opačném pořadí, tedy v Horažďovicích, a netradičně v sobotu. V Přešticích se domácím v posledních pěti duelech o soutěžní body nedařilo skórovat. Druhý tým tabulky minulého ročníku přeboru má však na svém hřišti s hosty daleko úspěšnější bilanci a očekává se, že by na ni měl navázat.

Luby – Domažlice B. Start doma ze vzájemných čtyř zápasů s rezervou Domažlic skóroval pouze v jediném. Hosté nyní ve dvou zápasech venku dokázali uhrát remízu, takže Luby musí hrát.

1. A TŘÍDA

Svéradice – Chlumčany (16.00). Svéradice mají podle výsledků z minulého ročníku s hosty pozitivní bilanci. Neúspěch by ale pro domácí znamenal připoutání se ke dnu tabulky.

Nýřany – Nýrsko. Nýřanští bodovali pouze doma a na to budou sázet i v utkání s Nýrskem.

Zruč – Mochtín. Hosté v prohraném zápase s Černicemi po 35 odehraných soutěžních duelech nedali branku. Věřme, že střelcům nováčka nezvlhl střelecký prach a že by tak mohli Mochtínští venku překvapit.

1. B TŘÍDA – SKUPINA B

Losiná – Strážov. Na jaře se vrátil Strážov z Losiné s nejvyšší prohrou v novodobé historii klubu – 2:7. Domácí se budou pokoušet navázat na úspěch z minulého kola ze Štěnovic, a tak je vidina prvního bodu pro hosty dost vzdálená.

Měčín – Dlouhá Ves. Domácí mají hostům vracet neúspěšnou bilanci z minulého ročníku. Měčín jde do utkání se třemi body, hosté by rádi ode dna tabulky, museli by ale bodovat.

OKRESNÍ PŘEBOR MUŽŮ

Železná Ruda – Velký Bor, Vrhaveč – Chanovice, Hrádek – Nezamyslice, Janovice – Švihov

III. TŘÍDA

Hartmanice – Hradešice B (14.00), Velké Hydčice – Týnec, Žihobce – Nalžovské Hory

IV. TŘÍDA – SKUPINA A

Železná Ruda B – Dlažov (14.15), Dešenice – Měčín B, Bolešiny B – Měcholupy B, Bezděkov B – Spůle

IV. TŘÍDA – SKUPINA B

Plánice – Soběšice (16.00), Budětice – Hrádek B (16.00, hř. Rabí), Myslív – Milčice, Kolinec – Sušice C

NEDĚLE 8. ZÁŘÍ

1. B TŘÍDA – SKUPINA B

Horažďovice B – Štěnovice (15.00). Druhý nejúspěšnější tým minulého ročníku na hřištích soupeřů bude pro domácího nováčka silným soupeřem. Hosté jdou do zápasu v roli favorita.

Hradešice – Pačejov (16.00). Domácí nastupují poprvé v roli lídra tabulky, a pokud se jim tato role zalíbila, pak jen tři body dávají stoprocentní záruku, že si první místo udrží.

Žákava – Žichovice (hř. Zdemyslice). Oba soupeři jsou bez porážky s tím, že poslední penaltový rozstřel zvládly Žichovice se Starým Plzencem doma po maratonu 10:9 a Žákava na PK v Pačejově domácím podlehla.

OKRESNÍ PŘEBOR MUŽŮ

Běšiny – Luby B (15.00), Sušice B – Bolešiny, Klatovy B – Malý Bor

III. TŘÍDA

Mochtín B – Kašperské Hory, Měcholupy – Bezděkov, Janovice B – Velhartice, Strážov B – Svéradice B (16.00)

IV. TŘÍDA – SKUPINA A

Vrhaveč B – Ježovy, Nýrsko B – Křenice (15.00),

IV. TŘÍDA – SKUPINA B

Zavlekov – Pačejov B (15.00), Veřechov – Kvasetice (15.00).

Miroslav Sedlmaier