Není-li uvedeno jinak, začínají zápasy mužů ve 13.30 hodin.

Sobota 17. listopadu

Krajský přebor

Přeštice – Klatovy 1898. Utkání mezi těmito týmy mají své kouzlo a vždy přilákala do ochozů v Přešticích i v Klatovech mnoho fotbalových příznivců, a to nejen z obou táborů. Co je ale méně známé, je fakt, že na hřišti v Přešticích byli za posledních deset let vždy stoprocentně úspěšní domácí. V ročníku 2002/03 vyhrály Přeštice v divizi 4:2, ve stejné soutěži se naposledy střetly oba týmy v ročníku 2003/04 a znovu byli úspěšní po výsledku 3:1 domácí. O pět let později, kdy Klatovy sestoupily z divize, utrpěly v Přešticích nejvyšší porážku 3:7. Zatím naposledy se hráči z města pod Černou věží představili v Přešticích vloni počátkem října a znovu po výsledku 1:0 zůstaly body doma. Situace v tomto ročníku zatím naznačuje, že by Klatovy při příznivé shodě okolností se mohly pokusit zlomit tuto nepříznivou bilanci na hřišti svého rivala. Zavazuje je k tomu současné postavení v tabulce, které je staví do role favorita, a také letošní jarní výhra nad TJ Přeštice doma 3:1. Horažďovice – Stod. Stod sice v průběhu podzimu dokázal přivézt z venku sedm bodů, ale pro domácí, kteří jsou druzí v tabulce, by nemělo v tomto zápase být problémem potvrdit roli favorita. Na konci tunelu pak uvidí světlo v podobě 39. (!!!!) soutěžního zápasu na domácím hřišti bez porážky. V těch předcházejících 38 utkáních dovršili domácí v tichosti v duelu s Chotíkovem jubilejní stou vstřelenou branku oproti 25 inkasovaným. Sušice – Chotíkov. Hosté, v současné době pátý tým tabulky, mají založenu svoji podzimní úspěšnost na bodech získaných doma. Venku Chotíkov nezáří, získává body pouze se soupeři z druhé poloviny tabulky (výhra ve Stodu a remíza na Rapidu Plzeň). Domácí, kteří prohospodařili plusové body získané na hřištích soupeřů bodovým výpadkem doma (naposledy prohráli s Horní Břízou), si další podobný luxus nemohou dovolit. Nyní musí body brát bohatším, když chudším je na svém hřišti rozdávají.

1.A třída

Černice – Svéradice. Svéradice si zahrávají s další účastí v 1.A třídě bodovými výpadky doma. Pomýšlet na to, že si body přivezou z Černic, je po sportovní stránce správné, ale z pohledu poslední domácí remízy a neúspěchu v penaltové loterii se Sp. Poříčím hodně odvážné. Černice mají ze všech týmů v soutěži nejvyšší (90procentní) úspěšnost zisku bodů doma, když tuto bilanci jim pokazila pouze remíza s Bolevcem.

1.B třída – sk.B

Pačejov – Blovice. Hosté mají zkušenosti z vyšší soutěže, ale to nemusí stačit na houževnatost a bojovnost domácích, kteří mají za sebou výrazně lepší druhou polovinu podzimu, kdy v posledních zápasech získali z 15 možných bodů plných 14. Měčín – Žichovice. Hosté již tři kola na body nedosáhli, a to je stálo propad na předposlední místo této skupiny. Měčín je ve hře o druhé místo v tabulce, a jelikož jeho soupeř ze Žichovic ještě v minulosti na body na jeho hřišti nedosáhl, jde do zápasu v roli favorita. Hradešice – Žákava. Žákava se v 1.B třídě s domácími na jejich hřišti střetla o mistrovské body dvakrát. Evidentně jí toto hřiště nesedí, když oba zápasy na něm prohrála (v roč. 2003/04 0:3 a v roč. 2010/11 dokonce 0:4). Domácí v průběhu podzimu prokázali svoje kvality a měli by to také plným bodovým ziskem potvrdit. Švihov – Strážov. Většina předcházejících vzájemných zápasů potvrdila, že domácí se na Strážov dovedou koncentrovat a dotáhnout utkání do vítězného konce. Hosté se z jejich hřiště vrací od roku 2005 vždy s prázdnou, nicméně je ale pravdou, že to byli domácí vždy v lepším „laufu", než zatím výsledky na podzim ukazují.

Neděle 18. listopadu

Krajský přebor

Luby – Příkosice. Domácí na svém hřišti v tomto roce nastoupí v souboji o mistrovské body naposledy. Přestože jejich situace v roli nováčka přeboru není vůbec růžová, bude to loučení s kalendářním kolem při pohledu zpět úspěšné. Samotná účast v krajském přeboru je pro klub velkým úspěchem a pro hráče odměnou za vynikající jarní úspěšnou sérii v 1.A třídě. Luby v předposledním podzimním kole po deseti kolech opět bodovaly. Ze hřiště Slavoje Stod přivezly první body z venku a doma by mohly naplnit slova – konec dobrý, všechno dobré.

1.A třída

Stříbro – Nýrsko. Domácí exúčastník krajského přeboru po překvapivé prohře na svém hřišti s FK Svéradice napravil tento neúspěch na hřišti v Městě Touškov, tedy se soupeřem, který čeká Okulu v dohrávaném 12. kole týden po tomto duelu ve Stříbře. Oba zápasy jsou pro Nýrsko z kategorie soubojů o šest bodů a každý bod bude mít na jaře v boji o záchranu velkou cenu.

1.B třída – sk.B

Mochtín – Štěnovice. Hosté na hřišti současného lídra tabulky v souboji o mistrovské body hrají podruhé. Poprvé na podzim v září minulého roku tam prohráli 1:2. Do loňské optimální formy mají dost daleko, ale jejich výsledky jsou daleko výraznější venku než doma, takže domácí může role favorita možná více svazovat, než by bylo zdrávo. Dlouhá Ves – Losiná. Domácí Tatran jako jediný z účastník soutěže drží na svém hřišti svoji neporazitelnost. Duel se soupeřem, který má za sebou šest úspěšných zápasů, ve kterých získal 16 bodů, nebude ale vůbec snadný.

Mládežnické zápasy

Není-li uvedeno jinak, začínají utkání v 10 hodin.

Sobota 17. listopadu

KP dorostu
Klatovy 1898 – Přeštice (starší), Klatovy 1898 – Přeštice (mladší 12:15) .
KS dorostu
Luby – Merklín.

Neděle 18. listopadu

KP dorostu
Rokycany – Horažďovice, Doubravka – Sušice.
KS dorostu
Holýšov – Mochtín (11:00), Chanovice – Koloveč, Nýrsko – Blatnice.

Miroslav Sedlmaier