ČESKÁ DIVIZE DOROSTU U19, SK. A

Starší dorostenci Klatov se dostali zásluhou Marka do vedení, ale favorizovaní domácí stačili ještě do přestávky stav otočit a ve druhém poločase přidali uklidňující třetí gól.

Doubravka – Klatovy 3:1 (2:1; branky: 24. Vlk, 35. Nový, 79. Paul – 17. Marek).

Sestava Klatov: Blahník – Havlíček (46. Koliha), Brant, Kapusta Martin, Bureš, Marek M., Partyngl, Kapusta Matěj, Kolerus, Šimek, Aizner (76. Petrželka).

 1. Spartak Příbram⋌22 16 1 0 5   64:26   50
 2. Doubravka⋌22 14 2 2 4   82:32   48
 3. Rokycany⋌21 15 0 1 4   81:30   46
 4. Hořovicko⋌20 10 5 2 3   56:31   42
 5. Petřín Plzeň B⋌21 11 3 2 5   50:30   41
 6. SŠ Plzeň⋌22 13 0 2 7   55:42   41
 7. Písek B⋌22 10 4 1 7   55:53   39
 8. Klatovy⋌22  9 2 2 9   43:41   33
 9. Motorlet Praha B⋌22  8 1 6 7   54:41   32
10. Sedlčany⋌22  8 2 2 10  81:66   30
11. Táborsko B⋌22  7 3 1 11  50:53   28
12. Třeboň⋌22  7 3 1 11  38:56   28
13. Přeštice⋌22  6 2 3 11  47:51   25
14. SK Rakovník⋌22  8 0 1 13  32:63   25
15. Dobříš⋌22  2 1 1 18  30:101   9
16. Prachatice⋌22  1 0 2 19  25:127   5

ČESKÁ DIVIZE DOROSTU U17, SK. A

Klatovští mladší dorostenci byli v zápase favoritem, což také potvrdili. První poločas vyhráli po gólu Barborky 1:0 a ve druhé části třemi brankami své vítězství ještě zvýraznili.

Doubravka – Klatovy 0:4 (0:1; branky: 18. Barborka, 65. Vacek, 74., 77. Mareš O.).

Sestava Klatov: Švátora – Barborka, Mareš F., Berka, Krejčiřík, Potužník (50. Mareš O., Vacek, Marek L., Petrželka, Javorský (60. Partyngl), Keřlík.

 1. Sedlčany⋌22 18 0 1 4    80:12   55
 2. Motorlet Praha B⋌22 16 3 0 3   111:26   54
 3. Spartak Příbram⋌22 15 1 2 4    68:34   49
 4. Klatovy⋌22 13 3 2 4    67:35   47
 5. Písek B⋌22 12 4 1 5    65:43   45
 6. Táborsko B⋌22 13 2 1 6    81:33   44
 7. Petřín Plzeň B⋌21 11 0 3 7    66:35   36
 8. Rokycany⋌21 10 1 1 9    64:54   33
 9. SŠ Plzeň⋌22  9 1 2 10   37:42   31
10. Přeštice⋌22  8 1 3 10   58:50   29
11. SK Rakovník⋌22  5 4 3 10   41:45   26
12. Hořovicko⋌20  7 0 2 11   40:61   23
13. Doubravka⋌22  6 1 1 14   30:54   21
14. Třeboň⋌22  5 1 0 16   38:93   17
15. Dobříš⋌22  3 0 0 19   22:124   9
16. Prachatice⋌22  1 0 0 21   18:145   3

KRAJSKÝ PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU

20. kolo:

M. Touškov – Domažlice 0:20 (0:10, 6., 31., 37. (pen.), 44., 50. (pen.), 68., 69. a 84. Vavřička, 18., 42. a 48. Bozděch, 26. Fořt, 33., 35., 55. a 60. Reiniger, 39. Souček, 54. Sobolík, 65. Vogeltanz, 81. Bláha).

Košutka – Nýrsko 3:3, pen. 4:2 (1:3, 45. Žiga, 56. Oliverius, 94. Kalčík – 11. a 24. Mašek, 33. Pavlík).

Sušice – Luby 0:3 (0:2, 26. Skýpala, 38. Petlan, 70. (pen.) Pivoňka)

Rapid – Vejprnice 3:9 (2:3, 41. Tung, 41. Špirk, 79. Zuna – 3. a 7. Král, 30. (pen.) Černý, 61. Tomášek 70., 74., 76. a 82. Šmídl, 72. Csambal).

1. Jiskra Domažlice 20 17 0 3 121:16 54
2. Slavia Vejprnice 20 17 0 3 112:33 50
3. Start Luby 20 13 0 7 68:36 38
4. Okula Nýrsko 20 11 0 9 56:49 33
5. Košutka Plzeň 20 9 0 11 53:65 27
6. Sušice 20 6 0 14 26:67 18
7. Rapid Plzeň 20 6 0 14 28:68 17
8. Město Touškov 20 1 0 19 8:138 3

KRAJSKÝ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU

20. kolo:

M. Touškov – Domažlice 0:14 (0:7, 15., 36. a 44. Vogeltanz, 20. a 49. Sabol, 25. (pen.) a 43. Bláha, 30. Souček, 33. a 39. Dufek, 53. Červený, 65. a 76. Sedláček, 78. Fořt).

Košutka – Nýrsko 0:6 (0:2, 6. a 45. Jarko, 40. Szmolen, 51. Květon, 69. Šup, 72. Švec).

Sušice – Luby 0:3 (0:3, 28. Holý, 30. Zemančík, 33. Votava).

Rapid – Vejprnice 3:3, pen. 4:3 (3:1, 7. a 28. Řežáb, 25. Nosek – 38., 55. a 78. Kotva).

1. Jiskra Domažlice 20 18 0 2 137:17 55
2. Start Luby 20 15 0 5 64:25 45
3. Rapid Plzeň 20 15 0 5 81:34 43
4. Okula Nýrsko 20 11 0 9 70:38 33
5. Slavia Vejprnice 20 11 0 9 52:44 33
6. Košutka Plzeň 20 6 0 14 34:77 17
7. Sušice 20 3 0 17 26:65 11
8. Město Touškov 20 1 0 19 7:171 3

KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU, SK. B

16. kolo:

Kasejovice – Staňkov 3:2 (1:0, 32. Novosad, 47. Štutika, 59. Čada – 86. a 90. Roth).

Hradešice – Dobřany 3:4 (2:4, 26. Bejvl, 44. Záleský, 79. (pen.) Lepší – 6. a 23. Vrba, 14. a 18. Milota).

Švihov – Holýšov 1:4 (0:2, 66. Fořt – 8. Fikrle, 17. a 75. Procházka, 47. Vítek).

Mrákov – Žákava 5:1 (1:0, 5. Szabó, 56. Kaufner, 59. Bilančuk, 66. Sodoma, 73. Kříž – 88. Kalousek).

Horažďovice – Blovice 4:3 (2:2, 16. Štěch, 29. Kovář, 57. Trejbal, 83. Pivnička – 5. a 37. Šabata, 41. Hroněk).

Chlumčany – Meclov 1:3 (1:0, 19. Nykoljuk – 48. Konop, 61. Volfík, 90. Suchý).

1. Sokol Blovice 16 14 0 2 98:28 42
2. Sokol Kasejovice 16 13 0 3 59:43 37
3. Horažďovice 16 11 0 5 76:37 35
4. Meclov 16 11 0 5 43:24 32
5. Staňkov 16 9 0 7 71:44 28
6. Sokol Mrákov 16 9 0 7 49:36 27
7. Holýšov 16 10 0 6 29:35 27
8. Žákava 16 8 0 8 33:32 24
9. Chlumčany 16 4 0 12 21:64 12
10. Dobřany 16 3 0 13 23:79 11
11. Švihov 16 3 0 13 38:61 10
12. Sokol Hradešice 16 1 0 15 16:73 3

KRAJSKÝ PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ

22. kolo:

Rapid – Sušice 1:4 (1:2, 10. Zikmund – 11. Míčka, 32. Novák, 39. Kolařík, 69. Krištof).

Přeštice – Nepomuk 1:1, pen. 4:3 (1:0, 32. Hrubý – 63. Vladař).

Rokycany – Doubravka 1:1, pen. 4:2 (0:0, 46. Karlíček – 50. Kloboučník).

Horažďovice – Košutka 2:2, pen. 5:3 (1:1, 18. a 60. (pen.) Smíšek František – 22. Chaloupka, 54. Švantner).

Luby – Nýrsko 11:0 (6:0, 1., 42. a 52. Tomaka, 4. a 12. Holý, 5. Holub, 17. a 22. Beránek, 48. a 51. Přibyl, 59. Krieger).

Vejprnice – Domažlice 3:4 (0:4, 45. Nguyen The Dung, 48. a 51. Šteffel – 9. Jahn, 13. a 20. Schneider, 18. Korelus).

Klatovy – Tachov 2:4 (2:2, 9. Škoch, 32. Hais – 23. a 41. Pernglau Dominik, 27. Zajíček, 69. Gaytanov).

Bolevec – H. Týn 1:3 (0:2, 48. Jaroš – 9., 12. a 39. Sobotník).

1. Jiskra Domažlice 22 20 0 2 100:28 61
2. Horšovský Týn 22 19 0 3 94:21 56
3. Nepomuk 22 18 0 4 86:21 55
4. Sušice 22 18 0 4 76:31 52
5. Tachov 22 15 0 7 81:38 45
6. Start Luby 22 14 0 8 72:36 42
7. Přeštice 22 14 0 8 38:39 38
8. Klatovy 22 11 0 11 34:44 34
9. Senco Doubravka 22 10 0 12 56:47 33
10. Rokycany 22 10 0 12 42:46 28
11. Slavia Vejprnice 22 8 0 14 59:60 24
12. Rapid Plzeň 22 7 0 15 36:91 21
13. Bolevec 22 6 0 16 31:54 17
14. Horažďovice 22 4 0 18 30:95 12
15. Košutka Plzeň 22 2 0 20 26:100 10
16. Okula Nýrsko 22 0 0 22 14:124 0

KRAJSKÝ PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ

22. kolo:

Rapid – Sušice 2:6 (1:3, 5. a 40. Jílek – 7. Karas, 9., 33. a 56. Poledník, 25. Kulhánek, 59. Hanula).

Přeštice – Nepomuk 1:7 (0:4, 36. Chadt – 2., 3. 30. a 32. Šmíd, 5., 56. a 58. Salák).

Rokycany – Doubravka 4:1 (1:1, 8. a 56. Šmát, 34. (pen.) Buchar, 43. Richtr – 16. (pen.) Půta).

Horažďovice – Košutka 1:8 (1:3, 6. Janda – 3. Kacerovský, 18. a 59. Horváth, 28. a 53. Adam, 35. Hladík, 37. Špiroch, 40. Kobes).

Luby – Nýrsko 6:0 (3:0, 3. a 22. Batěk, 28. a 51. Juřina, 37. Frous, 50. Lupač).

Vejprnice – Domažlice 1:5 (0:3, 39. Kučera – 13. Lucák, 17. a 58. Brandner, 27. Koza, 52. Petráš).

Klatovy – Tachov 2:4 (1:0, 20. Kortán, 41. Potužník – 38. a 55. Tůša, 60. Valečka, 61. Švarcbek).

Bolevec – H. Týn 5:2 (1:1, 5., 36. a 56. Vyskočil, 48. Špaček, 54. Šplíchal – 9. Nedvěd, 46. Baumann).

1. Tachov 22 20 0 2 138:31 62
2. Nepomuk 22 20 0 2 165:24 61
3. Klatovy 22 16 0 6 110:33 49
4. Košutka Plzeň 22 17 0 5 125:53 49
5. Jiskra Domažlice 22 16 0 6 102:52 48
6. Senco Doubravka 22 15 0 7 123:59 46
7. Rokycany 22 15 0 7 92:36 43
8. Sušice 22 12 0 10 81:68 35
9. Přeštice 22 9 0 13 85:76 28
10. Horažďovice 22 10 0 12 68:122 28
11. Slavia Vejprnice 22 7 0 15 43:83 23
12. Okula Nýrsko 22 7 0 15 40:126 19
13. Bolevec 22 5 0 17 26:88 14
14. Horšovský Týn 22 3 0 19 34:142 9
15. Rapid Plzeň 22 2 0 20 32:130 7
16. Start Luby 22 2 0 20 24:165 7

KRAJSKÁ SOUTĚŽ ŽÁKŮ, SKUPINA A

20. kolo:

Chodov – Hradešice 0:1 (0:0, 48. Panoš).

Mrákov – Tlučná 3:4 (3:1, 3. Skácel, 11. Strádal, 33. Rada – 9. Süč, 40. Svoboda, 57. Kouřil, 68. Motlík).

Stříbro – Staňkov 3:3, pen. 2:4 (3:1, 9. a 47. Gontkovič, 56. Benedikt – 3., 18. a 27. Bláha).

Švihov – Nýřany 4:5 (2:3, 11. (pen.) a 59. Žďárský, 34. a 39. Toman – 14., 19., 20. a 62. Hošťálek , 65. Kastl).

1. Tatran Chodov 20 17 0 3 47:9 50
2. Švihov 20 14 0 6 49:26 42
3. Sokol Hradešice 20 14 0 6 67:29 40
4. Tlučná 20 11 0 9 45:50 34
5. Staňkov 20 9 0 11 33:48 23
6. Baník Stříbro 20 6 0 14 42:68 19
7. Dioss Nýřany 20 5 0 15 45:71 16
8. Sokol Mrákov 20 4 0 16 25:52 16

OKR. PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ

Druhým jarním kolem pokračoval okresní přebor mladších žáků. Ve skupině A si opět s chutí zastřílela klatovská rezerva, která v Nalžovských Horách uštědřila domácím debakl 0:12. V souboji třetího s druhým se v Železné Rudě radoval hostující Kolinec. Ve skupině B nestačily Chanovice a Hrádek na soupeře z jižních Čech. V pondělním duelu mezi B týmy Horažďovic a Sušice ztratila vedoucí Sušice po remíze 1:1 a výhře na penalty jeden bod.

Skupina A:

Železná Ruda – Kolinec 2:5 (1:4; branky: 24., 52. (PK) Kopecký – 8. Kubík, 17. Bubela, 24. Pasker, 27. Němec, 44. Chroust).

Bolešiny – Strážov 1:3 (1:2; branky: 3. Bošek – 13. Hanzlík, 22., 36. Fikrle).

Nalžovské Hory – Klatovy B 0:12 (0:7; branky: 1., 15., 19., 40., 42. Kortán, 5., 28., 55. Gashi, 14., 27. Panoš, 35. Lobovský, 53. Mazán).

 1. Klatovy B⋌12 12 0 0  0  169:10   36
 2. Kolinec⋌12 10 0 0  2   70:22   30
 3. Železná Ruda⋌12  7 0 0  5   46:48   21
 4. Strážov⋌12  4 0 0  8   19:63   12
 5. Bolešiny⋌12  2 0 0 10   21:82    6
 6. Nalžovské Hory⋌12  1 0 0 11    6:106   3

Skupina B:

Svéradice-Pačejov – Doubravice-Sedlice 2:2, na PK 4:5 (0:2; branky: 33. Vondryska Marek, 39. Uhlík – 26. Kubelák, 28. Bašta).

Chanovice – Volyně-Čestice 2:9 (0:4; branky: 36., 56. Varga – 3. Novotný, 15., 31., 48., 50. Peterka, 17. Vávra, 19. Chochol Aleš, 38. Grabmüller, 47. Karvai).

Střelské Hoštice-Katovice – Hrádek 5:1 (2:1; branky: 1., 44. Hrubý, 10. Martínek, 33. Zídek, 56. Švarc – 7. Fremund).

Horažďovice B – Sušice B 1:1, na PK 4:5 (0:1; branky: 58. Sládek – 14. Adámek).

 1. Sušice B⋌12 10 2 0 0  50:16  34
 2. Volyně-Čestice⋌12  9 1 1 1  66:17  30
 3. S. Hoštice-Katovice⋌12  7 0 1 4  53:21  22
 4. Horažďovice B⋌12  4 1 0 6  58:34  15
 5. Chanovice⋌12  4 0 1 7  33:60  13
 6. Hrádek⋌12  3 1 1 7  28:49  12
 7. Doubravice-Sedlice⋌12  3 1 1 7  17:62  12
 8. Svéradice-Pačejov⋌12  1 1 1 9  19:65   6

Zápas basketbalového turnaje Easter Cup v Klatovech kategorie U12 dívky BK Klatovy (bílé) - Sokol Nusle.
Klatovy uvidí boje o titul mistryň ČR