Modrá nudle přetlačila vedoucí Fireballs, Mušlák team dokázal otočit utkání s Černým uhlím. Nedařilo se ani Red Dogs Kal. Ti sice v utkání s Buvolss Nýrsko měli šancí na dvě utkání, nakonec však ani jednu branku nevsítili a sami dostali tři. Ve druhé lize vedoucí Magic ve šlágru kola remizoval s mochtínskou Křečí, kterou tato remíza stála druhé místo v tabulce.

1. LIGA

Red Dogs Kal – Buvolss Nýrsko 0:3 (0:2; branky: Svoboda 2 (2. ,19.), Hoidn (36.); ŽK: 0; rozhodčí: Kadlec (ANFK Černý uhlí Klatovy) – známka 1,00; nejlepší hráč utkání: Jan Tureček – Buvolss Nýrsko)

Hosté se dostali do šance již v 2. minutě, z rychlé akce přesně zamířil Svoboda a hosté vedli. Domácí se oklepali a rychle převzali iniciativu a byli lepším týmem, jenže branku nedali.

Mušlák team – ANFK Černý uhlí Klatovy 4:2 (2:2; branky: Frous 2 (14., 30.), Fait 2 (25., 49.) – Valter (8.), Nový (13.); ŽK: 43. Zbyněk Toman (Mušlák team) – úmyslná ruka; rozhodčí: Bešta (Fireballs Klatovy) – známka 1,00; nejlepší hráč utkání: Zbyněk Fait – Mušlák team)

Dosud neporažení hosté vstoupili do utkání výborně, když brankami Valtera a Nového vedli v 13. minutě již o dvě branky, ale domácí ještě do konce poločasu srovnali.

Modrá nudle Klatovy – Fireballs Klatovy 5:4 (2:3; branky: Farný st. 2 (12., 19.), Petruška (27.), Pitel (43.), Matoušek (47.) – Matějka 2 (13., 40.), Novák (19.), Krýsl (25.); ŽK: 0; rozhodčí: Suk (Red Dogs Kal) – známka 2,00; nejlepší hráč utkání: Jiří Šmolc st. – Modrá nudle Klatovy)

Hosté si během utkání vytvořili více brankových příležitostí, z vítězství se však nakonec radovala Modrá nudle.

Vilyž team Klatovy – SK Norton Milence – odloženo

2. LIGA

SK Chlistov – SH Bukvy Tokio 2:2 (0:0; branky: Bláha Lukáš 2 (44., 50.) – Bálek (42.), Hybšman (45.); ŽK: 0; rozhodčí: Kaše (ST Smrk Klatovy) – známka 1,00; nejlepší hráč utkání: Radek Müller – SK Chlistov)

Hosté šli dvakrát do vedení, domácí však v poslední minutě vybojovali zaslouženou remízu.

ST Smrk Klatovy – AFK Geroj Klatovy 1:2 (0:0; branky: Reiser (34.) – Šrámek 2 (32., 33.); ŽK: 0; rozhodčí: Novák (Tady a teď Nýrsko) – známka 1,00; nejlepší hráč utkání: Rudolf Kaše – ST Smrk Klatovy)

V utkání s množstvím šancí na obou stranách vynikaly výkony obou gólmanů, domácího Kašeho a hostujícího Urbánka.

Magic Klatovy – Křeč Mochtín 3:3 (3:1; branky: Zajíc (2.), Kortán (13.), Kotěšovec K. (14.) – Rajtmajer (6.), Vejskal (44.), Šafránek st. (50.); ŽK: 0; rozhodčí: Václav Voráček (SH Bukvy Tokio) – známka 1,00; nejlepší hráč utkání: Jiří Čeleda – PS Křeč Mochtín)

Ve šlágru kola na sebe narazily první dva celky tabulky. V prvním dějství se více dařilo domácím. Hosté však zbraně nesložili a v poslední minutě nestárnoucí kanonýr Šafránek zařídil svému týmu bod za remízu.

Draci Klatovy – Tady a teď Nýrsko 4:2 (2:0; branky: Kreuzman 2 (7., 26.), Balák (21.), Hamhalter (50.) – Flor 2 (38., 38.); ŽK: 0; rozhodčí: Zdeněk Zajíc (Magic Klatovy) – známka 1,00; nejlepší hráč utkání: Petr Kreuzman – Draci Klatovy)

Domácí v tomto utkání opět dokázali zúročit své zkušenosti i přesto, že hosté byli výrazně pohyblivější a měli i více ze hry. Domácí však trpělivě čekali na chyby soupeře a pak je s bravurou trestali.