DIVIZE – SKUPINA A

Klatovy v posledním domácím utkání podlehly Karlovým Varům. Přesto si nepohoršily, skončí v první polovině tabulky. Sušice dostala v Českém Krumlově „bůra".

Klatovy – Karlovy Vary 0:3 (0:1; branky: 39., 58. Psohlavec, 71. Joza; rozhodčí: Hurych; ŽK: 3:2; diváků: 200).

Český Krumlov – Sušice 5:0 (2:0; branky: 9., 86. Wagner, 41. (PK), 76. J. Rosůlek, 56. Svoboda; rozhodčí: Hádek; ŽK: 2:1; ČK: 1:0; diváků: 100)

1. Tachov⋌30 25  3  2 91:25 80

2. Táborsko B⋌29 17  6  6 70:32 62

3. Karlovy Vary⋌30 14  9  7 63:42 54

4. Hořovicko⋌29 14  7  8 66:35 53

5. Malše Roudné⋌30 15  6  9 69:46 53

6. Doubravka⋌29 14  6  9 47:42 52

7. Český Krumlov⋌29 15  5  9 53:34 52

8. Klatovy⋌29 12  8  9 45:36 47

9. Rokycany⋌29  7 10 12 27:45 40

10. Čížová⋌29  8 10 11 38:45 39

11. Aritma Praha⋌29 10  7 12 47:52 39

12. Milevsko⋌30 10  3 17 36:56 34

13. Zličín⋌29  7  6 16 40:65 30

14. Mariánské Lázně⋌29  7  3 19 35:84 25

15. Hvězda Cheb⋌29   6  3 20 33:72 21

16. Sušice⋌29  4  6 19 37:86 21

KRAJSKÝ PŘEBOR

Horažďovice se vzchopily, porazily doma rezervu Rokycan, ale co se týká záchrany, ještě nemají vyhráno. Rozhodne výsledek duelu Horažďovic v Přešticích i výsledky dalších týmů.

Horažďovice – Rokycany B 2:1 (1:1; branky: 23. Sova, 86. Melka – 34. Kropáček; rozhodčí: Kastl; ŽK: 0:3; ČK: 0:1 – 89. Procházka; diváků: 100)

1. Dynamo ZČE⋌29 19  8   2 79:27 71

2. Vejprnice⋌29 21  4   4 82:36 70

3. Koloveč⋌29 18  1 10 93:52 56

4. Holýšov⋌29 13 10  6 53:34 50

5. Chotíkov⋌29 14  4 11 67:60 48

6. Přeštice⋌29 13  3 13 51:43 43

7. Rozvadov⋌29 11  6 12 55:65 42

8. Zruč⋌29 10  7 12 47:55 41

9. Domažlice B⋌29  8 10 11 42:46 39

10. Rapid⋌29  8  9 12 33:41 37

11. Horšovský Týn⋌29  9  6 14 33:68 37

12. Rokycany B⋌29 11  1 17 50:65 34

13. Bolevec⋌29  8  5 16 38:56 33

14. Horažďovice⋌29  9  4 16 37:61 33

15. Horní Bříza⋌29  8  6 15 60:73 31

16. Černice⋌29  9  2 18 43:81 31

1. A TŘÍDA

Nýrsko prohrávalo ve Lhotě ve 2. minutě již 0:2 a vrátilo se bez bodů. Pačejov si doma poradil se Stodem a má šanci zahrát si baráž o postup. Svéradice přišly v Lubech o jarní neporazitelnost, ale přímý postup do krajského přeboru mají díky výhře Křimic v Chodském Újezdu v kapse. Žichovice doma těsně podlehly rezervě divizní Doubravky.

Lhota – Nýrsko 3:1 (2:1; branky: 1. Křížek, 2. Kohout, 60. Strejček – 41. Kohout; ŽK: 1:1; diváků: 200; rozhodčí: Ruda).

Pačejov – Stod 4:1 (2:0; branky: 38. J. Kubaň, 45., 70. Dytrt, 78. Ticháček – 72. (PK) Tlustý; rozhodčí: Žák; ŽK: 1:2; diváků: 120).

Luby – Svéradice 4:2 (2:0; branky: 24., 47. Cole, 41., 65. Švátora – 58. Lávička, 61. Chaloupka; rozhodčí: Kříž; ŽK: 1:3; diváků: 160).

Žichovice – Doubravka B 1:2 (1:1; branky: Bálek – Hric, Paum; rozhodčí: Filinger; diváků: 80; ŽK: 2:2)

1. Lhota⋌29 19  4  6 76:33 63

2. Svéradice⋌29 15   6  8 67:55 55

3. Mýto⋌29 14   6  9 57:50 51

4. Pačejov⋌29 14   6  9 59:41 50

5. Luby⋌29 14  5 10 52:36 49

6. Chodský Újezd⋌29 13   6 10 59:50 49

7. Nepomuk⋌29 14   4 11 76:49 48

8. Žichovice⋌29 12   7 10 53:49 46

9. Křimice⋌29 12  7 10 57:58 45

10. Nýrsko⋌29 12   5 12 55:49 43

11. Senco B⋌29 11  4 14 52:69 40

12. Stod⋌29 10   5 14 52:65 38

13. Žihle⋌29 11  2 16 59:73 36

14. Nýřany⋌29  6 11 12 47:56 35

15. Chodová Planá⋌29  6   6 17 44:81 27

16. Staňkov⋌29  5   4 20 32:83 21

1. B TŘÍDA – SKUPINA B

Chanovice – Strážov 0:1 (0:1; branky: 34. Faltín; ŽK: 0:2; ČK: 0:1 – 87.Uruba; diváků: 130).

Měčín – Blovice 1:1 (1:0; na PK: 4:5; branky: Čejka – Matoušek; ŽK: 3:3; ČK: 1:0 – Krotký; diváků: 150; rozhodčí: Krečmar).

Mochtín – Dlouhá Ves 3:1 (2:0; branky: Bejvl, Flodr, Plánička – D. Rovňan; ŽK: 1:2; diváků: 60; rozhodčí: Hovorka)

1. Košutka⋌23 16  3  4 68:30 53

2. Mochtín⋌23 13  3  7 44:37 44

3. Spálené Poříčí⋌22 11  3  8 53:34 38

4. Chanovice⋌23 10  5  8 52:47 37

5. Přeštice B⋌23  7  9  7 29:36 35

6. Žákava⋌23 10  4  9 45:43 34

7. Chlumčany⋌23  9  4 10 44:36 33

8. Starý Smolivec⋌23  9  5  9 37:50 33

9. Dlouhá Ves⋌23  9  3 11 33:37 32

10. Štěnovice⋌23  9  3 11 37:45 31

11. Strážov⋌23  7  5 11 30:44 30

12. Měčín⋌23  3 10 10 24:42 24

13. Blovice⋌23  6  3 14 36:51 23

OKRESNÍ PŘEBOR

Bolešiny – Luby B 0:3 (0:1; branky: 27. Voráč, 75., 80. Šůs; rozhodčí: Koura; ŽK: 0:2; diváků: 70).

Sušice B – Mochtín B 7:1 (2:0; branky: 10. Skala, 19., 53. Varga, 58. Žežulka, 64. Klíma, 70. Jech, 76. Farták – 51. Staněk; rozhodčí: Bureš; hráno bez karet; diváků: 50).

Malý Bor – Hradešice 1:3 (1:0; branky: 13. vlastní – 55. Buchta, 64. (PK) Šmrha, 89. Novák; rozhodčí: Stach; ŽK: 5:3; ČK: 1:0 – 65. Šipla; diváků: 60).

Nezamyslice – Klatovy B 1:0 (0:0; branka: 91. Jiřík; rozhodčí: Šmrha; ŽK: 1:0; diváků: 40).

Měcholupy – Běšiny 3:1 (1:0; branky: 30., 77. Bálek, 85. Maršálek – 80. Kolář; rozhodčí: Habada; ŽK 4:2, ČK: 0:4 – 60. Fait, 65. Frous, 85. Kolář, 85. Matějka; diváků: 100).

Janovice – Vrhaveč 4:3 (1:2; branky: 3. vlastní, 63. Urban, 75., 83. Šlégl – 4. (PK) Mundl, 21. Taitl, 60. Vítovec; rozhodčí: Marek; ŽK: 3:1; diváků: 50).

Velký Bor – Hrádek 0:3 (0:1; branky: 30. Holeček, 70. Švelch, 80. Kutil; rozhodčí: Pressl; hráno bez karet; diváků: 60)

1. Hrádek⋌25 15 7  3 46:20 58

2. Sušice B⋌25 16 5  4 64:24 55

3. Klatovy B⋌25 16 3  6 70:31 52

4. Hradešice⋌25 13 6  6 61:36 49

5. Vrhaveč⋌25 11 4 10 38:40 38

6. Bolešiny⋌25   9 8  8 36:40 38

7. Luby B⋌25 10 3 12 35:39 35

8. Běšiny⋌25  7 8 10 33:45 34

9. Nezamyslice⋌25  9 4 12 41:48 32

10. Velký Bor⋌25  6 7 12 30:51 30

11. Měcholupy⋌25  7 5 13 38:47 29

12. Janovice⋌25  7 5 13 48:63 27

13. Malý Bor⋌25  6 6 13 31:52 26

14. Mochtín B⋌25  5 5 15 22:57 22

III. TŘÍDA

Švihov – Budětice 0:5 (0:1; branky: 37. Korda, 70. Janečka, 85., 88. Melka, 90. Fiala; rozhodčí: Košina; ŽK: 1:4; diváků: 20).

Týnec – Železná Ruda 3:0 kontumačně. Soupeř ze Železné Rudy se k utkání nedostavil; rozhodčí Staněk.

Svéradice B – Kašperské Hory 2:4 (2:2; branky: 12., 25. Jiřinec – 4., 58. Kašák, 16., 83. Šuba; rozhodčí: Lojík; ŽK: 1:2; diváků: 60).

Velké Hydčice – Milčice 4:0 (2:0; branky: 13. Hlaváč, 23. Bečvář, 57. Zelený, 84. Marek; rozhodčí: Marek; hráno bez karet; diváků: 20).

Dešenice – Žihobce 3:7 (1:4; branky: 8. Toušek, 50. J. Poupa, 72. M. Poupa – 15., 28., 50. Šimáček, 41., 80. M. Nemrava, 25. O. Nemrava, 52. Lemberger; rozhodčí: Pastyřík; ŽK: 1:1; diváků: 50).

Zavlekov – Velhartice 3:3 (1:2; na PK: 5:6; branky: 38. (PK) Pacholík, 78. Turek, 89. Frous – 1. Poledník, 44. Matějka, 49. Durdík; rozhodčí: Blaheta; ŽK: 0:1; diváků: 80).

Bezděkov – Hartmanice 2:4 (0:2; branky: 59. (PK), 76. Zhvakin – 17. Hasenhöhrl, 27. Procházka, 56., 62. Šimek; rozhodčí: Hovorka; ŽK: 2:4; diváků: 40)

1. Hartmanice⋌25 19  3  3 88:37   61

2. Týnec⋌25 14  7  4 75:51   53

3. Kašperské Hory⋌25 15  4  6 65:44   52

4. Budětice⋌25 11  4 10 58:48   40

5. Bezděkov⋌25 11  4 10 56:53   40

6. Svéradice B⋌25 10  5 10 46:38   38

7. Železná Ruda⋌25  9  7  9 65:72   38

8. Velhartice⋌25  9  6 10 42:55   38

9. Dešenice⋌25  9  6 10 67:74   36

10. Žihobce⋌25 10  4 11 47:54   35

11. Švihov⋌25  8  6 11 59:61   31

12. Velké Hydčice⋌25  8  6 11 43:46   31

13. Zavlekov⋌25  1 13 11 44:63   20

14. Milčice⋌25  2  3 20 42:101 11

IV. TŘÍDA – SKUPINA A

Ježovy – Měčín B 1:4 (1:1; branky: 4. Tampa – 40., 52. Knap, 60. Král, 60. Šindelář; rozhodčí: Blaheta; hráno bez karet; diváků: 30).

Dlažov – Měcholupy B 3:2 (3:0; branky: 2., 32., 33. Linkeš – 46. Novák, 78. Bečka; rozhodčí: Petličarovský; hráno bez karet; diváků: 20).

Chudenice – Železná Ruda B 11:1 (6:1; branky: 4., 17., 24., 42., 51., 62. Soupír Jan, 5. Soupír Jakub, 14., 85. Styczek, 70. Ruprt, 74. Asztaloš – 41. Šponiar; rozhodčí: Hessová; ŽK: 0:1; diváků: 80).

Janovice B – Vrhaveč B 6:1 (1:1; branky: 5. Mandák, 54., 81. Diviš, 60. Šlégl, 74. Macura, 83. Švůgr – 8. Důlovec; rozhodčí: Stach; ŽK: 2:0; diváků: 30).

Nýrsko B – Bolešiny B 4:5 (2:2; branky: 29. Šlehofer, 40. Bureš, 57. Korschinský, 86. Bastl – 4., 43., 60. Roháč, 48. Novák, 65. Hlaváč; rozhodčí: Veverka; hráno bez karet; diváků: 30).

Spůle – Neznašovy 0:2 (0:0; branky: 55. Voráček, 88. Pikhart; rozhodčí: Pastyřík; hráno bez karet; diváků: 30)

1. Janovice B⋌23 20 0  3  93:23   60

2. Chudenice⋌23 20 0  3  93:25   60

3. Měčín B⋌23 15 2  6  88:53   49

4. Neznašovy⋌23 15 1  7  62:50   47

5. Nýrsko B⋌23 15 0  8 116:55   45

6. Měcholupy B⋌23 13 0 10  74:52   39

7. Bolešiny B⋌23 12 2  9  63:50   38

8. Dlažov⋌23  9 5  9  58:75   34

9. Vrhaveč B⋌23  7 3 13  39:61   26

10. Křenice⋌23  6 4 13  39:57   24

11. Železná Ruda B⋌23  3 2 18  30:99   12

12. Spůle⋌24  2 3 19  21:82   10

13. Ježovy⋌23  1 2 20   19:113  6

IV. TŘÍDA – SKUPINA B

Nalžovské Hory – Soběšice 4:1 (2:1; branky: 14., 37. Štěpánek, 54. Vaněk, 55. Urs – 40. Motl; rozhodčí: Javorský; ŽK: 0:1; diváků: 20).

Kvasetice – Hory Matky Boží 8:0 (3:0; branky: 3. Hanzlík, 7., 10., 74. Bouzek, 80., 82. Maršík, 86. Vojta, 92. M. Ballý; rozhodčí: Mácal; ŽK: 1:2; diváků: 20).

Veřechov – Plánice 1:1 (1:0; na PK: 2:3; branky: 13. Želíska – 65. Kejha; rozhodčí: Abraham; ŽK: 1:1; diváků: 40).

Sušice C – Kolinec 2:1 (1:0; branky: 28. Kratejl, 57. Vinický – 79. Kohout; rozhodčí: Bala; hráno bez karet; diváků: 50).

Pačejov B – Myslív 2:0 (1:0; branky: 44. Kába, 78. Kodýdek; rozhodčí: P. Švátora; ŽK: 1:0; diváků: 70).

Hrádek B – Chanovice B 4:2 (0:2; branky: 52., 61. Bigas, 64. Mareš, 88. Rydval – 23. Klásek, 41. Šlehuber; rozhodčí: Abraham; hráno bez karet; diváků: 40)

1. Plánice⋌21 14 5  2 59:19 50

2. Kolinec⋌21 14 3  4 56:25 47

3. Kvasetice⋌21 12 4  5 63:25 43

4. Veřechov⋌21  8 9  4 42:34 37

5. Sušice C⋌21  8 6  7 48:33 34

6. Chanovice B⋌21  8 6  7 56:40 32

7. Nalžovské Hory⋌21  8 4  9 38:43 30

8. Myslív⋌21  8 3 10 37:48 30

9. Hrádek B⋌21  7 4 10 48:50 27

10. Pačejov B⋌21  6 5 10 35:65 24

11. Hory Matky Boží⋌21  4 3 14 32:81 16

12. Soběšice⋌21  2 2 17 22:73  8

Miroslav Sedlmaier