V neděli totiž nastoupili fotbalisté TJ Sokol Vrhaveč proti družstvu Internacionálové SK SLAVIA PRAHA.

„Jsem rád, že jsme mohli jak pro naše kluky, tak pro všechny fanoušky Slavie a fotbalu tento zápas připravit,“ řekl Rostislav Doležal, jednatel TJ Sokol Vrhaveč.

TJ Sokol Vrhaveč – Internacionálové SK Slavia Praha 3:11

„Jak se mi zápas zatím líbí? Říkal jsem si, že nás deset gólů asi nemine, takže se to vyvíjí celkem dobře,“ smál se po prvním poločase Doležal.

„Pro naše kluky je tento zápas samozřejmě prestižní, že si mohou zahrát s někým tak slavným. Je to pro ně odměna za to, jak od malička na sobě makali, chodili hrát od žáků po dorost, že se fotbalu věnovali,“ dodal.

„Byl to super zážitek. Slávisti hráli tak krásný fotbal, že nás ani ta prohra nebolí. Všichni jsme byli nadšení, že jsme si mohli zahrát proti takovým „pánům fotbalistům“. Prostě paráda. I soupeři si pochvalovali, že se sehrál velice slušný zápas, žádné tvrdé fauly,“ řekl jeden z hráčů TJ Sokol Vrhaveč Petr Reitmajer.

Poločas: 1:5. Branky za domácí: Minařík 2, Jiřinec.

Sestava SK Slavia Praha: Petr Bureš, Gustav Ondrejčík, Jiří Jeslínek (K), Ivo Lubas, Jan Mareš (manažer), Zdeněk Čáp, František Veselý ml., Roman Janoušek, Michal Váňa, Peter Herda, Ivo Knoflíček, Jaroslav Smrčka, Pavel Mráz, František Koubek.