Po Lubech, které v boji o krajský přebor vyhrály 3:2 v Horní Bříze, a o záchranu v 1. B třídě bojujícímu Měčínu, který si vytvořil venku dobrou pozici do odvety s Částkovem po prohře 1:2, porazil Mochtín doma v baráži o postup do 1. A třídy Stod.

Mochtín – Stod 2:1

Skóre otevřel již ve 2. minutě domácí kapitán Jiří Dolejš, který se z otočky trefil k tyči. Když ve 32. minutě zvýšil na 2:0 po rychlé brejkové akci Tomáš Babka, vypadalo to pro Mochtín nadějně. Za tři minuty se však hosté dostali znovu do hry brankou z nařízené penalty, kterou proměnil stodský kapitán Tomáš Tlustý. Ve 42. minutě měl šanci na vyrovnání Stanislav Klásek, ale domácí gólman Riška mu ji však zlikvidoval.

Po přestávce byli agilnější hosté, ale Mochtín postupem času zvyšoval tempo a vypracoval si i několik slibných příležitostí, které volaly po gólu. V 55. minutě měl velkou příležitost Jiří Čeleda, v 61. minutě Tomáš Babka, v 71. minutě Jiří Flodr a vzápětí opět Babka. Hostující gólman Lukáš Janča však chytal výborně a své mužstvo podržel. Hosté se také snažili, ale jejich zakončení bylo nepřesné. Blízko k vyrovnání byli v 74. minutě, když střela z úhlu lízla břevno domácí branky.

Poločas: 2:1. Branky: 2. J. Dolejš, 32. Babka – 35. (PK) Tlustý. ŽK: 2:5. Rozhodčí: Janda. Diváků: 220.