ČESKÁ DIVIZE DOROSTU U19, SK. A
Klatovy – SK Rakovník 0:1 (0:0; branka: 54. Bučák).
Dohrávka: Sedlčany – Klatovy 3:0 (1:0; branky: 7. Krůta, 82. Matoušek, 86. Všetečka).

 1. Spartak Příbram⋌19 14 1 0 4   57:22   44
 2. Doubravka⋌19 11 2 2 4   71:27   39
 3. Petřín Plzeň B⋌17  9 3 2 3   42:24   35
 4. Písek B⋌19 10 2 1 6   49:42   35
 5. Rokycany⋌16 11 0 1 4   63:25   34
 6. Hořovicko⋌15  9 2 1 3   45:24   32
 7. SŠ Plzeň⋌17 10 0 1 6   47:35   31
 8. Sedlčany⋌19  8 1 2 8   74:55   28
 9. Motorlet Praha B⋌18  7 1 5 5   48:30   28
10. Klatovy⋌19  7 2 2 8   36:37   27
11. Táborsko B⋌19  6 3 1 9   44:45   25
12. Třeboň⋌19  6 3 0 10  30:51   24
13. Přeštice⋌19  6 2 1 10  40:43   23
14. SK Rakovník⋌18  7 0 0 11  28:55   21
15. Prachatice⋌19  1 0 2 16  23:118   5
16. Dobříš⋌18  1 0 1 16  20:84    4

ČESKÁ DIVIZE DOROSTU U17, SK. A
Klatovy – SK Rakovník 1:1, na PK 3:4 (1:0; branky: 28. Krejčiřík – 62. Vydra).
Dohrávka: Sedlčany – Klatovy 5:0 (2:0; branky: 17. Chocholoušek, 36. (PK), 53. Sochůrek, 62. Novotný, 74. Kouklík).

 1. Sedlčany⋌19 15 0 1 4   63:12   46
 2. Motorlet Praha B⋌18 13 2 0 3   89:22   43
 3. Písek B⋌19 12 3 1 3   61:31   43
 4. Spartak Příbram⋌19 13 1 1 4   55:32   42
 5. Klatovy⋌19 11 3 2 3   54:28   41
 6. Táborsko B⋌19 10 2 1 6   72:31   35
 7. Přeštice⋌19  8 1 3 7   56:44   29
 8. Petřín Plzeň B⋌17  9 0 1 7   56:31   28
 9. Rokycany⋌16  8 0 1 7   51:37   25
10. SŠ Plzeň⋌17  8 0 1 8   30:30   25
11. SK Rakovník⋌18  4 3 3 8   31:38   21
12. Doubravka⋌19  6 1 1 11  29:44   21
13. Třeboň⋌19  4 1 0 14  33:85   14
14. Hořovicko⋌15  4 0 1 10  29:44   13
15. Dobříš⋌18  2 0 0 16  19:108   6
16. Prachatice⋌19  1 0 0 17  16:127   3

KRAJSKÝ PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Sušice – Město Touškov 2:0 (0:0; branky: 66. Homolka, 76. Svoboda).
Luby – Nýrsko 1:2 (1:1; branky: 8. Pivoňka Matěj – 30. Pavlík, 80. Bastl).
Dohrávka: Vejprnice – Luby 3:6 (1:3; branky: 29., 70. Hájek, 83. Karafiát – 17. Maňas, 23. Petlan, 38. Pivoňka Michal, 59., 74. Pivoňka Matěj, 80. Svoboda).

1. Domažlice⋌17 14 0 3  0  91:13  45
2. Vejprnice⋌17 13 1 0  3  88:29  41
3. Luby⋌16  9 1 0  6  54:30  29
4. Nýrsko⋌17  9 1 0  7  46:39  29
5. Košutka Plzeň⋌17  8 0 1  8  47:53  25
6. Sušice⋌17  4 1 1 11  20:53  15
7. Rapid Plzeň⋌17  4 1 0 12  21:53  14
8. Město Touškov⋌16  1 0 0 15   7:104  3

KRAJSKÝ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Sušice – Město Touškov 7:0 (3:0; branky: 24., 36., 59., 61. Mašat, 34., 64., 75. Špička).
Luby – Nýrsko 3:2 (2:1; branky: 14. Holý, 26. Červený M., 63. Pivoňka Matěj – 40. (PK) Šup, 42. Irlbek).
Dohrávka: Vejprnice – Luby 0:1 (0:1; branka: 34. Flosman).

1. Domažlice⋌16 15 0 1  0  110:11  46
2. Rapid Plzeň⋌16 10 1 0  5   58:29  32
3. Luby⋌14  8 2 2  2   39:18  30
4. Vejprnice⋌15  7 2 1  5   39:34  26
5. Nýrsko⋌16  7 1 1  7   54:33  24
6. Košutka Plzeň⋌16  4 2 1  9   33:60  17
7. Sušice⋌16  2 0 2 12   18:53   8
8. M. Touškov⋌15  1 0 0 14    7:120  3

KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU, SK. B
Švihov – Kasejovice 2:5 (1:4; branky: 19. Achac, 85. Benda Josef – 23., 34. Hokr, 24., 81. (PK) Štutika, 38. (PK) Sedláček).
Žákava – Hradešice 3:0 (0:0; branky: 48., 75. Kalousek, 72. Šimek).
Holýšov – Horažďovice 2:4 (0:3; branky: 70., 74. Vítek – 3. Štěch, 10., 60. Král, 26. Trejbal).

 1. Blovice⋌13 13 0 0  0  90:19 39
 2. Kasejovice⋌13  9 1 0  3  51:38 29
 3. Horažďovice⋌13  8 0 2  3  56:31 26
 4. Staňkov⋌13  8 0 1  4  62:34 25
 5. Mrákov⋌13  7 1 1  4  43:29 24
 6. Meclov⋌13  7 1 0  5  33:22 23
 7. Holýšov⋌13  5 3 0  5  22:30 21
 8. Žákava⋌13  6 1 0  6  27:26 20
 9. Chlumčany⋌13  3 0 0 10  16:57  9
10. Dobřany⋌13  2 0 2  9  19:63  8
11. Švihov⋌13  2 0 1 10  35:52  7
12. Hradešice⋌13  0 1 1 11  11:64  3

KRAJSKÝ PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Domažlice – Klatovy 5:0 (2:0; branky: 11., 61. Jahn, 26., 52. Schneider, 70. Janča).
Rokycany – Luby 2:2, na PK 4:2 (1:2; branky: 10. Smíšek, 62. Štafl – 24. Tomaka, 33. Javorský).
Tachov – Horažďovice 6:1 (3:0; branky: 4. Plincelner, 18., 56. Kapolka, 25., 50. Všetička, 67. Horváth – 52. Reindl).
Nepomuk – Sušice 5:1 (2:0; branky: 1., 24., 45. Vladař, 52., 63. Sládek – 50. Krištof).
Nýrsko – Přeštice 0:3 (0:2; branky: 22. Kuneš, 29. Vaidiš, 55. Blaha).
Dohrávky:
Bolevec – Luby 0:1 (0:1; branka: 26. Přibyl).
Vejprnice – Klatovy 1:2 (0:2; branky: 41. Pressl – 15., 27. Hais).
Nýrsko – Rapid Plzeň 0:1 (0:1; branka: 33. Chaloupka).

 1. Domažlice⋌19 18 0 0  1   89:23  54
 2. Horšovský Týn⋌19 15 1 0  3   84:20  47
 3. Nepomuk⋌18 14 1 1  2   74:19  45
 4. Sušice⋌19 13 2 0  4   68:30  43
 5. Tachov⋌19 12 0 0  7   73:35  36
 6. Luby⋌18 10 1 2  5   55:30  34
 7. Přeštice⋌18  9 3 0  6   33:32  33
 8. Klatovy⋌18  9 0 2  7   29:37  29
 9. Doubravka⋌18  9 0 1  8   48:37  28
10. Rokycany⋌18  6 2 1  9   38:36  23
11. Vejprnice⋌18  6 1 1 10   54:52  21
12. Rapid Plzeň⋌19  6 0 0 13   31:83  18
13. Bolevec⋌18  4 1 0 13   26:46  14
14. Horažďovice⋌19  3 0 1 15   28:84  10
15. Košutka Plzeň⋌19  2 0 3 14   23:93   9
16. Nýrsko⋌19  0 0 0 19   13:109  0

KRAJSKÝ PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Domažlice – Klatovy 1:4 (0:3; branky: 53. Lucák – 12. Hošek, 24., 25. Poláček Petr, 52. Baxa).
Rokycany – Luby 9:0 (5:0; branky: 13., 16. Šmát, 18. Šilhánek, 20., 22., 54. Drechsel, 45. Vondryska, 47. Benajtr, 50. Jílek).
Tachov – Horažďovice 15:0 (3:0; branky: 17. Valečka, 20., 36., 47., 55. Tůša, 26. Turbák, 37., 42., 46., 54. Švarcbek, 48. Daniel, 50., 51. Hrabovský, 52. Meller, 60. Polata).
Nepomuk – Sušice 7:1 (2:1; branky: 4., 57. Šmíd, 23., 47. Strolený, 33. Jára, 36. Klůs, 48. Salák – 30. Kulhánek).
Nýrsko – Přeštice 2:4 (1:2; branky: 28. Macháček, 42. Švec – 11. Kříž, 25. Zub, 49., 58. Němec).
Dohrávky:
Bolevec – Luby 5:0 (1:0; branky: 22. Vald, 36., 37., 40. Náprstek, 49. Vyskočil).
Vejprnice – Klatovy 2:2, na PK 2:3 (0:0; branky: 38. Ranc, 57. Kučera – 35. (vl.) Linhart, 50. Bořánek).
Nýrsko – Rapid Plzeň 3:2 (2:1; branky: 15. Švec, 23. Dvořák D., 60. Voráček – 24. Pešek, 31. Fikrle Šimon).

 1. Tachov⋌19 17 0 2  0  125:25  53
 2. Nepomuk⋌18 15 1 2  0  121:22  49
 3. Domažlice⋌19 13 1 0  5   88:48  41
 4. Klatovy⋌18 12 1 2  3   91:27  40
 5. Doubravka⋌18 13 0 1  4  106:47  40
 6. Košutka Plzeň⋌19 12 2 0  5  105:50  40
 7. Rokycany⋌18 10 1 0  7   79:33  32
 8. Sušice⋌19  9 1 0  9   72:60  29
 9. Přeštice⋌18  8 0 1  9   67:57  25
10. Horažďovice⋌19  7 2 0 10   63:100 25
11. Vejprnice⋌18  7 0 2  9   42:60  23
12. Nýrsko⋌19  5 2 0 12   40:112 19
13. Horšovský Týn⋌19  3 0 0 16   27:123  9
14. Bolevec⋌18  2 1 0 15   20:78   8
15. Rapid Plzeň⋌19  2 0 1 16   28:105  7
16. Luby⋌18  1 0 1 16   14:141  4

KRAJSKÁ SOUTĚŽ ŽÁKŮ
Švihov – Stříbro 1:1, na PK 4:5 (0:1; branky: 52. Toman – 30. Gontkovič).
Nýřany – Hradešice 1:8 (0:3; branky: 51. Hošťálek – 1., 23., 46., 68. Panoš, 32., 57. Říha, 49. Šašek, 67. Brožík).

1. Chodov⋌17 14 1 1  1  38:6   45
2. Švihov⋌17 11 1 2  3  41:18  37
3. Hradešice⋌16  9 2 0  5  58:24  31
4. Tlučná⋌15  8 2 1  4  35:38  29
5. Staňkov⋌16  3 3 1  9  26:39  16
6. Mrákov⋌16  3 0 5  8  18:42  14
7. Stříbro⋌17  4 1 0 12  33:60  14
8. Nýřany⋌16  2 1 1 12  33:55   9