Mochtín – Luby 2:3

Domácí Mochtín se ujal vedení v 36. minutě po trefě kapitána Jiřího Dolejše. O vyrovnání se postaral v 75. minutě Marek Pivoňka, jehož dalekonosný centr k překvapení všech skončil v šibenici domácí branky. Mochtín šel znovu do vedení v 80. minutě, když odražený míč nekompromisně poslal do sítě lubské branky Jiří Čeleda. Pojistku na 3:1 měl na svých kopačkách domácí Tomáš Babka o čtyři minuty později. Obešel dva obránce Lub, ale hostujícího gólmana zblízka nedokázal překonat. Nevyužitou šanci potrestaly Luby v 86. minutě, technickou střelou vyrovnal Jan Voráč. V 88. minutě pak využil zaváhání domácí obrany lubský Filip Sýkora a střelou do houštiny těl ve vápně Mochtína vstřelil vítězný gól hostů.

Poločas: 1:0. Branky: J. Dolejš, Čeleda – Pivoňka, Voráč, Sýkora. Rozhodčí: Říha. ŽK: 1:1.

Fotbalisté Mochtína mají naplánované další přípravné duely, a to na neděli 26. července, kdy od 17 hodin hostí Dlouhou Ves, a ve středu 29. července se od 18 hodin představí na mochtínském hřišti další účastník 1. A třídy z Pošumaví, Pačejov.

Luby v rámci přípravy odehrají zápasy na domácím Memoriálu Jana Haase a Karla Křížka, který se koná tuto sobotu od 12 hodin na hřišti v Lubech. Rozpis zápasů memoriálu: Luby – Nýrsko (12.30), Horažďovice – Měčín (13.30), Nýrsko – Měčín (14.30), Luby – Horažďovice (15.30), Horažďovice – Nýrsko (16.30), Měčín – Luby (17.30).