Hosté, pro které se jednalo o generálku na nový ročník nejnižší krajské soutěže, na útulném stadionku v Myslkovicích potvrdili roli favorita a zvítězili 2:1. 

FORTUNA divize A, 2. kolo: SK Klatovy 1898 (na snímku fotbalisté v červených dresech) - FC Viktoria Mariánské Lázně (žlutí) 1:4.
FOTO, OHLASY: Klatovský tým na Viktorii nestačil. Krutý výsledek, hlesl trenér

Myslkovičtí, druhý nejlepší tým okresního přeboru z minulé sezony, ale svou kůži nedali lacino. Po prvním poločase dokonce vedli 1:0, když Jiří Šmídmajer potrestal chybu gólmana soupeře. Sepekov ovšem ve druhé půli přitlačil na pilu, po rohovém kopu nejprve vyrovnal a záhy vstřelil i vítězný gól.

Letní příprava 2023: Sokol Myslkovice (na snímku fotbalisté v tmavých dresech) - TJ Sokol Sepekov (modří) 1:2 (1:0).Letní příprava 2023: Sokol Myslkovice - TJ Sokol Sepekov 1:2 (1:0).Zdroj: Deník/Martin Mangl

„V prvním poločase jsme hráli docela dobře. Myslím si, že jsme byli Sepekovu vyrovnaným soupeřem a dokonce jsme se dostali po chybě soupeře do vedení. Ve druhém půli už bylo bohužel znát, že nám trošku docházely síly, protože jsme teď měli celkem náročné tréninky. K tomu se nám během druhé půle zranili tři důležití hráči na klíčových postech stopera, středního záložníka a levého obránce," posteskl si ostřílený trenér Myslkovic Otakar Trtík starší.

Z porážky v přípravě nad papírově silnějším soupeřem, který si v sobotním utkání na hřišti v Myslkovicích vytvořil více brankových příležitostí, a nakonec po zásluze zvítězil, si ale jednašedesátiletý kouč těžkou hlavu nedělá.

Zápasy, na kterých bude záležet, přijdou až od posledního srpnového víkendu. A od toho se odvíjí i cíle a přání myslkovického trenéra „Přáli bychom si, hlavně kvůli dvěma hráčům, kteří tu jsou už dlouho, abychom letos vyhráli okres a potřetí v řadě získali táborský pohár (Bernard Cup OFS Tábor)," prozradil Trtík.

Letní příprava 2023: Spartak Průhonice (na snímku fotbalisté v bílých dresech) - FK Dobřejovice (černí) 5:2 (3:1).
OBRAZEM: Průhonice v generálce přehrály v malém derby Dobřejovice